קריפטו ביטקוין וכל מטבעות הקריפטו

Isryaelg

משתמש רשום
וואו תודה רבה על ההשקעה פתחתי בכספא הרשמי ממש פשוט וקל ולגבי הקוד אני תמיד עושה צילום מסך שתמיד יהיה אפשרי לשחזר ...
אוי צילום מסך זה מסוכן . כבר אקרים פרצו למכשירים ולקחו הכל . אם זה מאה שקל בסדר אבל אם זה סכום משמעותי כדאי רק לשמור כתוב על דף ולא לצלם כלום !!!!!

urieli

משתמש פעיל
אני משתדל לא לתת מחירים כדי לא לעשות פומו לאנשים אבל אני אופטימי לטווח בינוני ארוך ! יכול ליהות שבטווח קצר ירד וזה לא מעניין אותי !
אבל תחשוב איזה שווי שוק הביטקוין ומה קרה ב5 חודשים מאז שאושר (תזכורת ביטקוין היה ב 42 באישור . אמנם שהתחיל לעלות מ 25 שבלקרוק נכנס לסיפור )
ותחשבן איפה איתר ומה יקרה אם יכנס רבע מהנזילות שנכנס לביטקוין ........
אבל ההערכה שזה יבוא על חשבון של חלק מקרנות הסל של ביטקוין שהמשקיעים פשוט ימשכו חלק מהם לאית' ויש בזה גם מינוס אם תהיה פתאום היסטריית משיכות כמו שקרה לפני כמה שבועות ע"י משקיעי קרנות הסל אז הוא ירד בהשפעתם והירידה תהיה קצת יותר מהעלייה אז אולי כבר כדאי לטווח הקצר...

meshulam r

משתמש חדש
מנוי פרימיום
וואו תודה רבה על ההשקעה פתחתי בכספא הרשמי ממש פשוט וקל ולגבי הקוד אני תמיד עושה צילום מסך שתמיד יהיה אפשרי לשחזר ...
פתחתי חשבון ואני לא מבין איך קונים תוכל לשתף אותי?

Isryaelg

משתמש רשום
אבל ההערכה שזה יבוא על חשבון של חלק מקרנות הסל של ביטקוין שהמשקיעים פשוט ימשכו חלק מהם לאית' ויש בזה גם מינוס אם תהיה פתאום היסטריית משיכות כמו שקרה לפני כמה שבועות ע"י משקיעי קרנות הסל אז הוא ירד בהשפעתם והירידה תהיה קצת יותר מהעלייה אז אולי כבר כדאי לטווח הקצר...
אתה חושב שנגמר למשקיעים הכסף ?
אני לא חושב !
אגב מלא חברות פנסיה אמרו שישקיעו מיליאדרים בביטקוין ! לפי הערכה אמור להיכנס עוד כמה עשרות מילארד דולר בשנה הקרובה ! אף אחד לא מכניס את כל הסכום בבת אחת
ותאמין לי שברגע שהם יראו שזה הסחורה הכי רוויחית הם יוסיפו עוד כנל באיתר
רק שזה לא חייב ליהות מחר זה יכול ליהות עוד חודש חודשיים !
אגב ראית את הרשימה של כל הבנקים וכו שפתאום דיווחו שנכנסו עם מאות מיליונים
אפילו מדינה בארצות הברית קנתה 200 מיליון דולר
זה מטורף
פשוט ריצה לקנות את הביטקוין הנותרים ! מיום ליום רואים את היצע זמין למכירה בבורסאות יורד
והרי ביטקוין אי אפשר להדפיס כמה שרוצים וכיום הוא עם אינפלציה חצי מהזהב בערך 0.8 אחוז שנתי שזה כלום

אז תחשוב מתמטית מה קורה כשיש ביקוש ואין הציע על משהו שהמחיר נקבע לפי היצע וביקוש !!!!!

Isryaelg

משתמש רשום
פתחתי חשבון ואני לא מבין איך קונים תוכל לשתף אותי?
זה רק ארנק לשמור ! כדי לקנות צריך בורסה או שירות חיצוני או מאדם פרטי

אבל שוב אני לא אמרתי שאני ממליץ לקנות כספא
לי אישית אין כיום כספא
אני רק עונה לשאלות למי שרוצה כן לקנות והחליט כבר

urieli

משתמש פעיל
זה רק ארנק לשמור ! כדי לקנות צריך בורסה או שירות חיצוני או מאדם פרטי

אבל שוב אני לא אמרתי שאני ממליץ לקנות כספא
לי אישית אין כיום כספא
אני רק עונה לשאלות למי שרוצה כן לקנות והחליט כבר
אגב מה היצע המטבעות של כספא כיום ובכללי ,והאם משתלם לכרות אותו כאן בארץ?

Isryaelg

משתמש רשום
אגב מה היצע המטבעות של כספא כיום ובכללי ,והאם משתלם לכרות אותו כאן בארץ?
לגבי כרייה אני לא בקי בזה אז מעדיף לא לענות
לגבי היצע יש כרגע 23,73 מילארד מטבעות
ה max supply שזה המקסימום שיהיה, הוא על 28,70 מליארד מטבעות!
אנחנו בערך 82,67%

yyff

משתמש פעיל
לדעתי פספסת משהו
אם אתה סקרן להבין יש לי ספר בשבילך

אדרבה
אשמח להחכים.
ואם אשתכנע אז אודה בטעותי.
באמת תחזור בך??
אחרי שכבר כמה שנים אתה משכנע כאן את כולם שאין מה לקנות ביטקוין וזה בטוח יום אחד יקרוס??
האמת שאני לא שמעתי בקולך לפני שלש שנים וקניתי, ובינתיים אני רואה שכל פעם שהביטקוין יורד בכמה אחוזים עולה פה הודעות בסגנון של: נו... התקווה מתממשת!! הביטקוין קורס!! כל אותם שמחכים לראות שהצפי שלהם לקריסת הביטקוין עומדים דרוכים ומצפים לרגע שישמעו שהנה זה קרה!!
אבל כשזה עולה , התגובות של המתנגדים מתמעטות, והם רק מנסים לשכנע את עצמם שהם צדקו כשהם שיכנעו את כל מי שהם יכלו שזה בטוח בטוח יקרוס ויהיה שווה 0!
אבל המציאות בינתיים מכה על פניהם ומראה שבשנים האחרונות העסק הזה רק נכנס ונכנס יותר ויותר.
לדוגמה: אני אני יוציא היום את הכמה אלפי דולרים ששמתי בעת הוויכוח שלנו לפני כמה שנים אני כבר ברווח של מעל מאה אחוז. אז היום אני מוציא את ההשקעה ומהיום אני רק יכול להרוויח
אני לא בלחץ וכמו שכתבתי לך לפני כמה שנים: אם הביטקוין יעלה מאוד אני ירוויח, ואם הוא יקרוס אני לא יפסיד כלום.
וכל זה כי לא שמעתי בקול אותם שרק מפחידים ומפחידים.
אני לא ממליץ לאף אחד להמר כמוני ולהשקיע בביטקוין, כי יתכן שעוד כמה שעות הביטקוין לא יהיה שווה כלום...
אבל אני גם לא ממליץ לא השקיע מתוך מחשבה שעוד כמה שעות הוא לא יהיה שווה כלום...
אולי בסוף הוא יקרוס, אולי בסוף הוא לא יקרוס, מה שבטוח שמי שמשקיע אולי ירוויח, ומי שלא ישקיע בטוח לא ירוויח!!

Isryaelg

משתמש רשום
מהו שם הספר ?
IMG_20240524_144549.jpg

תורגם מאנגלית לעוד 30שפות אני חושב

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
האמת שאני לא שמעתי בקולך לפני שלש שנים וקניתי, ובינתיים אני רואה שכל פעם שהביטקוין יורד בכמה אחוזים עולה פה הודעות בסגנון של: נו... התקווה מתממשת!! הביטקוין קורס!! כל אותם שמחכים לראות שהצפי שלהם לקריסת הביטקוין עומדים דרוכים ומצפים לרגע שישמעו שהנה זה קרה!!
באמת לא חייבים לשמוע בקולי.;)

לפי כללי הכלכלה ביטקוין חייב לקרוס בסוף.
מהמכלול
בועה כלכלית מתרחשת כאשר מחיר השוק של נכס פיננסי (כגון סחורות, מניות או נדל"ן) מאמיר לרמה גבוהה עד כדי כך שהיא מנותקת מהשווי הכלכלי האובייקטיבי שלו, הנגזר מהתועלת הכלכלית שניתן להפיק ממנו או מתזרים המזומנים העתידי שהוא צפוי לייצור לבעליו.
מוצר שהשווי שלו הוא רק בשביל למכור זה בועה.
האם יש שימוש מסוים לביטקוין ?
הרי אין שום שימוש.
השווי רק בגלל הביקוש, וזה בדיוק בועה.

מה קורה בשטח זה לא עונה על השאלה שלי

Isryaelg

משתמש רשום
@Isryaelg יש פה בערך 25 אנשים שרוצים את הקבוצה בגוגל צאט מספיק להתחיל קבוצה?
לפני שנה היה לי תוכנית לפתוח אתר תוכן על כל התחום גם למשקיעים וגם לעומק בטכנולוגיה לפיתוח וכו
כולל פורום דיבורים .
אולי באמת הגיע הזמן לפתוח משהוא לכל התחום הזה .
לא יודע איך עושים תכנית ובנתיים אין לי תקציב אבל אתחיל לחפש

לדעתי זה יהיה הרבה יותר מוצלח מסתם קבוצה בצאט
אם יש בוט שמעלה התכבויות מהווצאפ לפורום זה יהיה ממש פצצה

חסידישער יוד

משתמש רשום
לפני שנה היה לי תוכנית לפתוח אתר תוכן על כל התחום גם למשקיעים וגם לעומק בטכנולוגיה לפיתוח וכו
כולל פורום דיבורים .
אולי באמת הגיע הזמן לפתוח משהוא לכל התחום הזה .
לא יודע איך עושים תכנית ובנתיים אין לי תקציב אבל אתחיל לחפש

לדעתי זה יהיה הרבה יותר מוצלח מסתם קבוצה בצאט
אם יש בוט שמעלה התכבויות מהווצאפ לפורום זה יהיה ממש פצצה
למי יש ראיון איך לעשות? ישראל אולי בנתיים לפתוח צאט ובמקביל נחפש פה אנשים שיכולים לבנות אתר כזה לתועלת הציבור החרדי ! מה אומר?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה