עזרה ביטול עסקה עזרה דחופה !!

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
רכשתי מקרר ביום חמישי שעבר
ברשת חרדית ידועה
עקב כך שהמקרר שלי הפסיק לעבוד
תוך כדי החג חזר המקרר לפעול
ואני רוצה לבטל את העסקה
עוד לא עבר יום עסקים אחד
ובעל החנות לא מוכן בשום אופן לבטל
למרות שלוקח זמן מההזמנה עד שמגיע
מה עושים ???

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
אני חושב שיש לכם את כל הזכות החוקית לבטל.
ניתן לאיים בפניה למועצה הישראלית לצרכנות.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
רכשתי מקרר ביום חמישי שעבר
ברשת חרדית ידועה
עקב כך שהמקרר שלי הפסיק לעבוד
תוך כדי החג חזר המקרר לפעול
ואני רוצה לבטל את העסקה
עוד לא עבר יום עסקים אחד
ובעל החנות לא מוכן בשום אופן לבטל
למרות שלוקח זמן מההזמנה עד שמגיע
מה עושים ???
ימי העסקים מחושבים מהיום שההזמנה הגיעה, חג לא נחשב ליום עסקים, אם המקרר חובר לחשמל לא ניתן להחזירו

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

תאמר לו שתפרסם בקו החם ובעיתונות.
וחבל שהשם שלו יהרס בגלל משהו שעל פי החוק להגנת הצרכן הוא חובה!

ותפנה- לעורך דין ותשאל אותו מה הוא אומר.

מרום

משתמש רשום
הרבה יותר פשוט.
הודיעו לחנות שאם הוא לא מבטל - אתם פונים מיידית למועצה לצרכנות שיטפלו בענין.
ואם הוא אכן לא יבטל - המועצה לצרכנות תטפל בשבילך בענין.
זה הרבה יותר קל ופשוט מכפי שנראה

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
הרבה יותר פשוט.
הודיעו לחנות שאם הוא לא מבטל - אתם פונים מיידית למועצה לצרכנות שיטפלו בענין.
ואם הוא אכן לא יבטל - המועצה לצרכנות תטפל בשבילך בענין.
זה הרבה יותר קל ופשוט מכפי שנראה
עשיתי את זה,
זה באמת כ"כ פשוט
הם מטפלים מיד ??

מרום

משתמש רשום
1. לא רואה ענין למה שלא תכתוב כאן את שם החנות.
הרי החנות עושה את זה בלי להתבלבל, ולא חושב בכלל שהוא עושה משהו לא בסדר.
אז למה שלא תכתוב כאן דברים כהוויתן, פשוט שאנשים ידעו מי עושה מה, ושיחליטו אם זה מתאים להם לקנות שם?
2. הזלזול הבוטה של חלק מהעסקים אצלנו בחוק על חשבון הצרכנים - חייבים לעשות לזה סוף, וכל אחד כזה שלא מתקפל, ועל הדרך גם עושה מזה רעש - הוא חלק במסע התיקון הזה.
3. גם אנחנו התמודדנו בעבר עם בעלי עסקים בעייתיים ולא וויתרנו עד שקיבלנו את המגיע לנו

מרום

משתמש רשום
חנות רפאלי
בני ברק?
אם כן, מי שנכנס בימים הקרובים לחנות רפאלי, שישאל אותם האם זה נכון שהם לא פועלים לפי חוק ביטול עיסקה, והאם צריך לפחד מהם.
או, מי שרוצה לעשות משהו טוב היום, פשוט לגגל, למצוא את המייל או פרטי צור קשר שלהם, ולכתוב להם מחאה קטנה

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
בני ברק?
אם כן, מי שנכנס בימים הקרובים לחנות רפאלי, שישאל אותם האם זה נכון שהם לא פועלים לפי חוק ביטול עיסקה, והאם צריך לפחד מהם.
או, מי שרוצה לעשות משהו טוב היום, פשוט לגגל, למצוא את המייל או פרטי צור קשר שלהם, ולכתוב להם מחאה קטנה
בירושלים דרך הטלפון

איש עברי

משתמש מקצוען
עקרונית ודאי שאפשר לבטל עיסקה (אם איני טועה -עד 14 יום), אלא שצריך לשלם דמי ביטול. אולי לא הבינו שם נכון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה