עזרה ביטוח לאומי ארצות הברית

לאה אהרונוב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
האם מישהו מכיר עסקן שמתעסק עם קצבאות ביטוח לאומי של ארצות הברית
יעזור לי מאוד מספר טלפון או כתובת מייל של מאכער כזה מארצות הברית או מישראל
(אני מתכונת לביטוח לאומי ולא לא למס הכנסה שלילי של אלף דולר לילד שכולם עושים)

תודה רבה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
את מתכונת ל social security?
רק אזרחים שגרים בארה"ב יכולים לקבל. כך לפחות למיטב ידיעתי

לאה אהרונוב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בדיוק לכן שאלתי אם מישהו מכיר מי מתמחה בתחום שאוכל לבדוק את העניין לעומק
חוץ מזה שמי שבקיא בחוקים יוכל לייעץ לי למשל אדם שמתגורר בארצות הברית ומקבל את ה- social security לכמה זמן הוא יכול לצאת מארצות הברית ועדיין להחשב כאזרח המתגורר בארצות הברית

תפוז סיני

משתמש פעיל
יש קצבאות שזכאים להם, גם אזרחים, תושבי חוץ, אפשר לנסות לברר בקונסוליה.

קובי100

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בדיוק לכן שאלתי אם מישהו מכיר מי מתמחה בתחום שאוכל לבדוק את העניין לעומק
חוץ מזה שמי שבקיא בחוקים יוכל לייעץ לי למשל אדם שמתגורר בארצות הברית ומקבל את ה- social security לכמה זמן הוא יכול לצאת מארצות הברית ועדיין להחשב כאזרח המתגורר בארצות הברית
גם אני ישמח עם מישהו יוכל לייעץ לי על כזה בן אדם

חוי חרצית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם הכוונה לכספי .SS של פנסיה- הוא יהיה זכאי להם גם בישראל
אם הכוונה לEIC -הזכאות היא רק למתגוררים בארה''ב, כמו כן הטבות כמו פוד סטמס-רק לגרים בארה''ב
את יכולה לפנות לשגרירות ארה''ב . הם יוכלו לתת לך מידע

בן מיכאל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מעניין לעניין באותו עניין, אשמח לדעת אם מישהו מעסיק אותי עם תלוש אמריקאי (יש לי גם אזרחות אמריקאית), האם זה שוה, מה אני מרויח מזה וכו' לעומת שחור? תודה רבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה