ביחד!

חיילי פייג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אהבת אחים!

קבצים מצורפים

• untitled (16 of 80).JPG
    3.2 MB · צפיות: 14

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תפיסה טובה, התאורה מימין חזקה מידי , הפנים שרופות.
הרקע ג"כ לא אחיד בגלל התאורה מימין.

אמיש

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י nechama;587689:
תפיסה טובה, התאורה מימין חזקה מידי , הפנים שרופות.
הרקע ג"כ לא אחיד בגלל התאורה מימין.

אני נאלץ לחלוק כמעט על כל נקודה שהועלתה כאן...

התפיסה לא כל כך טובה בעיניי. הילד הימני נראה מאולץ, ולא ראיתי כאן מסר של אהבת אחים, או משהו כזה. סתם שני ילדים שתפסו אותם האחד ליד השני.
אני לא רואה שהפנים שרופים. הבגדים כן.
לגבי הרקע: לא רואה משהו שמפריע לי.

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קצת מצחיק לכתוב על צילום סטודיו "תפיסה טובה"

אין פה תפיסה יש פה העמדה מכוונת

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תמונה יפה!
רק הילדים נראים מאולצים משהו...

חיילי פייג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שמתי לב

שמתי לב לתופעה מענינת
ברגע שאחד מעלה הערה מסוימת כמו "הילדים נראים מאולצים" במקרה זה (אגב הילדים תיקשרו איתי מציון והיה להם ולי כיף ביחד) או כל הערה אחרת בסיגנון פתאום כולם חושבים כמוהו
לאן נעלמה הדעה העצמית???

mikiwe

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י lapotreit;588205:
שמתי לב לתופעה מענינת
ברגע שאחד מעלה הערה מסוימת כמו "הילדים נראים מאולצים" במקרה זה (אגב הילדים תיקשרו איתי מציון והיה להם ולי כיף ביחד) או כל הערה אחרת בסיגנון פתאום כולם חושבים כמוהו
לאן נעלמה הדעה העצמית???

ואם זו הדעה העצמית שלהם?

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני חושבת שהדעות כאן הן כמו עדר כבשים...

tamar

משתמש מקצוען
נסי ליצור אוירה משוחררת ופחות רשמית, תצחיקי את הילדים, דברי קצת שטויות והחיוכים יאירו לך את התמונות :)

(התמונה מאולצת... זו גם דעתי..מבטיחה שלא הצצתי בתגובות האחרות לפני שחשבתי כך. זו המחשבה הראשונה שעלתה לי כשראיתי את התמונה. ואם אני זוכרת נכון זה בלט בתמונות נוספות שלך)

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שמתי לב לתופעה מענינת
לאן נעלמה הדעה העצמית???

נכתב ע"י lmaof;588214:

נכתב ע"י ליבי;588216:

מצחיקים:D

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בענין הדעות כעדר הכבשים:
יש דברים שזה לא דעה זו פשוט מציאות זה כמו שכולם יכתבו לך שהאפודה שחורה ותגידי שאנחנו עדר...
זה שהילדים מאולצים זה לא נושא לדיון זו פשוט מציאות!!!

דניאל נ

משתמש מקצוען
תמונה יפה
אולם ככבש אני נאלץ להסכים הילד הימני ( שמאלי ממבט שלי ) נראה מאולץ ואסביר : הוא זוקף את ראשו כאילו אמרו לו תרים קצת תוריד טיפה או או בדיוק כך חכה חכה מצוין ו.. הנה התמונה
העמידה של האחד והישיבה של השני קצת נוקשה ולא רפויה
אני בטוח שהם משוגעים אחד על השני ויש בניהם אהבת דוד ויהונתן אבל התמונה משקפת 2 אחים חמודים ותו לו
אם תסתכלי על היד שאחד שם על השני גם היא לא מחבקת אלא נחה בצורה מאולצת מה

mutagim

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י lmaof;588214:

גם אני חושבת כך כנ"ל, אולי אתם מרגישים מומחים יותר כאן בפורום שעונים אחד קופי על השני.
בכלל, הפנים לא מאולצות - (אולי אלו מבטים של ילדים חסידיים)
אולי הרקע מימין קצת בהירה מדי, אבל עד כדי לשלול את התמונה?
ועוד אחד אחרי השני, הראשון שולל והשני והשלישי וכו' וכו'.
ותאמינו זאת, בדקתי באשכולות נוספים אלו אותם אנשים (מנסיון) שמנסים להתאים עצמם לדעותיהם של אחרים.
!!!!

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שמתי לב לתופעה מענינת
לאן נעלמה הדעה העצמית???

נכתב ע"י lmaof;588214:

נכתב ע"י ליבי;588216:

נכתב ע"י מרחבים;589634:
גם אני חושבת כך כנ"ל, אולי אתם מרגישים מומחים יותר כאן בפורום שעונים אחד קופי על השני.
ותאמינו זאת, בדקתי באשכולות נוספים אלו אותם אנשים (מנסיון) שמנסים להתאים עצמם לדעותיהם של אחרים.
!!!!

מעשה שהיה :

רועה מהלך עם העדר שלו בשדה המרעה ופתאום רואים מולם עדר כבשים אחר , התחילו הכבשים לצחקק אחת לשניה.... ראה אותם הרועה ושאלם לפשר מעשיהם! ענו לו ואמרו תראה .. תראה ... יש שם כבשים!!

הוכיחם הרועה בגיחוך... טיפשות שכמותכן... הרי אתם בעצמכן כבשים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה