בידוד ביחידת דיור

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בנינו יחידה, הקבלן הציע לנו לעשות בידוד בתקרה עם בטקל, האם זה אכן מגן מפני קור וחום?
מה עוד אפשר לעשות כדי לבודד חום וקור בדירה?

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בטקל=בטון קל
מיועד ליצירת שיפועים ולא קשור לבידוד.

לבידוד חום וקור לוחות קלקר מסוג רונדופאן 3 עד 5 ס"מ.
בשנים האחרונות נכנס לשוק פוליארתן בהקצפה שהיתרון שלו שיוצר מעטפת שלמה. בלוחות מטבע הדברים יש רווח בין הלוחות.

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה!
אני מבקשת את זה מהקבלן או שיש חברה חיצונית שעושה זאת?

tadmit

מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למה לבקש מהקבלן ולתת לו להרויח עליכם בדרך.
אני מבין שהתקרה היא תקרת גג אז את הפוליארטן עושים מהצד החיצוני כמובן ומעליו או בטקל או בטון שיגן עליו. ולא לשכוח לפני הפוליארטן לעשות איטום מגשם לגג.
בקיצור:
גג בטון
יריעות איטום ולמהדרין זפת ועליו יריעות איטום ב-2 שכבות.
פוליארטן או לוחות רונדופאן.
בטקל או בטון.

ואני לא קבלן וזה לא תחום העיסוק שלי, אז אם פספסתי משהו אני מתנצל מראש.

tadmit

מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
על הבטון לפני ששמים יריעות איטום צריך לשים פריימר שזה החומר שמקשר בין היריעות לבטון

tadmit

מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני חושב שטעיתי בסדר הדברים.
קודם הבידוד. מעל זה בטקל או בטון, מעל זה פריימר, מעל זה זפת למהדרין, מעל זה יריעות איטום. אם זה השכבה האחרונה אז צריך יריעות שמתאימות להיות חשופות לשמש. אם מרצפים מעל אז שמים על היריעות בד גאוטכני ששומר על היריעות, מעל זה סומסום ועל זה ריצוף.
בקיצור תבדקו עם איש מקצוע איך בדיוק לעשות. ממליץ לך גם על האתר "איטומן" יש שם מפרטים מדוייקים לביצוע.

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה