עזרה בחשבונות ג'ימייל

• פותח הנושא bhj
  • פורסם בתאריך

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום וברכה,
החשבון שלי בג'ימייל היה עמוס מדי
אז יצרתי חשבון אחר בג'ימייל
(בכל מקרה רציתי לשנות כתובת..)
ובקשתי להעביר אליו את המיילים החדשים שנשלחו לחשבון הקודם.

איכשהו,
הכל עבר - כולל כל ההיסטוריה
ושוב מפוצץ לי החשבון וא"א לשלוח/לקבל מיילים

מה עושים?
איך מבטלים את זה?
(זה הופיע לי בתוויות והורדתי, אבל זה לא מחק את זה...)

תודה רבה מאד!!

A052

משתמש סופר מקצוען
מסמנים את מה שרוצים למחוק בריבוע מצד ימין, ואח"כ פשוט מוחקים (לחצן פח האשפה), ונכנסים לאשפה ומסירים לנצח את הכל.

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מסמנים את מה שרוצים למחוק בריבוע מצד ימין, ואח"כ פשוט מוחקים (לחצן פח האשפה), ונכנסים לאשפה ומסירים לנצח את הכל.

מדובר בעשרות אלפי הודעות
):

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני גם עשיתי את זה השבוע, את יכולה במייל החדש למחוק את כל ההודעות שעברו מהמייל הישן,
מה שתצטרי יש לך במייל הישן, ולעשות הודעת חופשה שכל מי שישלח לך מייל יעודכן שהחלפ כתובת מייל. (כמובן שתכתבי את הכתובת החדשה בהודעת חופשה)

• תודה
Reactions: bhj

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני גם עשיתי את זה השבוע, את יכולה במייל החדש למחוק את כל ההודעות שעברו מהמייל הישן,
מה שתצטרי יש לך במייל הישן, ולעשות הודעת חופשה שכל מי שישלח לך מייל יעודכן שהחלפ כתובת מייל. (כמובן שתכתבי את הכתובת החדשה בהודעת חופשה)
אפשר פירוט איך עושים הודעת חופשה?
תודה!

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
איך בדיוק עושים את זה?
תודה רבה
לחץ כך, והמשך לפי ההערות... 1.PNG 2.PNG

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
כשפותחים ג'ימייל חדש יש אפשרות לשלוח הודעה כזאת לכל אנשי הקשר...
(אפשר גם לבד, אך כך זה מגיע מנוסח...)

ללא שם.jpg

שלום,

יש לי כתובת אימייל חדשה: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>. השתמשו בה בבקשה מעתה והלאה, ואל תשכחו לעדכן את פנקסי הכתובות שלכם!

XXX

2.PNG

נהר

משתמש חדש
איכשהו,
הכל עבר - כולל כל ההיסטוריה
ושוב מפוצץ לי החשבון וא"א לשלוח/לקבל מיילים

תודה רבה מאד!!
המייל שלי מלא ואני דוקא רוצה לרוקן אותו לכתובת חדשה, פתחתי, איך מעבירים הכל מבלי לגרום להודעות חדשות להגיע למייל החדש?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
יש לי כתובת אימייל חדשה: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>. השתמשו בה בבקשה מעתה והלאה, ואל תשכחו לעדכן את פנקסי הכתובות שלכם!

XXX

צפה בקובץ המצורף 345681
איפה מוצאים את זה? אני ידעתי שזה קיים וחיפשתי אבל לא מצאתי[/QUOTE]

כאן
343738-48e9f159e17d4b9076efac25d9cea39c.jpg

אבל אם אין אפשר לכתוב זאת לבד ובאיזה ניסוח שאתם רוצים, ולשלוח לכולם...

בהצלחה!!

בערי

משתמש רשום
בס"ד

קופץ על האשכול

איך עושים את זה (להעביר את כל הדוא"ל מאחד למשנהו?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה