בקשת תפילה בחורה בת 14 התמוטטה בפתאומיות!!! רוחמה מרים בת רבקה

michal

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ממשיכים להתפלל ומחכים לבשורות טובות ממך!

צחוקית פרגית

משתמש פעיל

שורי פלד

משתמש מקצוען
1483 פרקים נקראו

9 ספרים הושלמו עד כה

ע''י 253 קוראים

בספר הנוכחי (#10):133 פרקים נקראו1 פרקים בקריאה16 פרקים פנויים גרף השלמת הקריאה :26 אנשים לקחו על עצמם
מעשה טוב לזכות
רוחמה מרים בת רבקה

יאללה נסיים עוד ספר?
אני רוצה לקחת פרקי תהילים
אני לא יודעת איך מסתדרים עם הלינק?
איפה אני רואה איזה פרקים פנוים?

צחוקית פרגית

משתמש פעיל
בס"ד הושלם הספר העשירי, מי כעמך ישראל,
לא רואים איזה פרקים פנויים, אם מופיע לך פרק ארוך מידי ולא בא לך פשוט תלחצי חפש לי פרק אחר ומישהי פחות עסוקה תקרא אותו...

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נפתח לך אוטומטית בלחיצה על הלינק פרק,
מתחתיו יש כפתור של - סיימתי, ואחרי לחיצה עליו הוא מתחלף ב "אני רוצה לקורא עוד פרק"
ואם לוחצים- הפרק המוצג מתחלף.

פרק קכב:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית ד' נֵלֵךְ: ב) עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם: ג) יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו: ד) שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם ד': ה) כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד: ו) שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ: ז) יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ: ח) לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ: ט) לְמַעַן בֵּית ד' אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  40  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה