עזרה בונגסטה... יש לך אולי למכור?

Super Lady

משתמש רשום
הי אם יש למישהי למכור בונגסטה בבני ברק, יותר זול ממכבי אשמח ממש!!

יוסף הקטן

משתמש חדש
יש לנו בירושלים קופסה פחות כדורים בודדים
נשמח למכור במחיר שעלה לנו במאוחדת (לא זוכר בדיוק אם יעניין אני אבדוק)

chani t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
תכתבי כתובת מייל או טל'
מעדיפה לעבור לאישי.

ST!

משתמש פעיל
זה עוזר רק לבחילות ? ב"ה לא סובלת מאוד מבחילות אבל בעיקר מתחושת תשישות מתמדת של תחילת הריון, לחץ דם נמוך ודופק לא סדיר? יש משהו שיכול לעזור?
בעיניי בונגסטה סופר סופר סופר מעייף
ושמעתי מעוד כמה
אז אם תשישיות היא הבעיה- אל תקחי את זה

ST!

משתמש פעיל
ניסיתן את הכדורים הטבעיים של חסדי אילה?
הם כותבים שזה אותו דבר והם מוכרים ב1.5 שח לכדור
כמו"כ הזופרן עכשיו כבר נמצא בסל ונמכר 10 כדורים ב17 שח
אם אני לא טועה זופרן הוא תרופה בעוד שהאחרים יותר דומים לויטמין
כמדומני שהוא רק למקרים קשים ממש ופחות ממלץ

צ'ילי מתוק

משתמש מקצוען
אם אני לא טועה זופרן הוא תרופה בעוד שהאחרים יותר דומים לויטמין
כמדומני שהוא רק למקרים קשים ממש ופחות ממלץ
גם הבונג'סטה היא תרופה ממש ולא דומה לוויטמין בכלל.
אבל הזופרן פשוט לא נחקר מספיק על נשים בהריון ויש חשש קטן מאוד שהוא מזיק.
לכן מעדיפים לא להשתמש בו כאופציה ראשונה אלא רק במצבים ששום דבר אחר לא עזר.

אי אפשר

משתמש מקצוען
זה עדיין רלוונטי כי יש לי די הרבה
גרה בבית שמש אפשרות להעביר לבני ברק או לירושלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה