דרוש מידע בוגבו אמבטיה דרגונפליי החדשה

נר ריחני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כן בוודאי אחד הדברים היפים שראיתי אבל הפלוס הגדול באמת זה השדרוג של פתיחה ביד אחת כך שאת יורדת מהאוטובוס עם תינוק ביד מושכת ביד השניה את העגלה מהתא מטען והופס זה פתוח
זה פשוט גאוני אני קניתי ב4900 היום הוא מוכר ב 4750 עם אחריות ויבואן רשמי
@הקוזניצר למה באמת המחיר שלה יורד יש איזה סיבה?
יש יבוא מקביל (אולי לכן)?

3524

משתמש מקצוען
באמת מרגיז כשהמחיר יורד, מרגישים פרייארים.

לפני חודשיים בדקנו והזול ביותר היה באתר של 'מוראד גיליס' ממודיעין. זה היה בצירוף קומבינה, מי שנרשם כ'חבר מועדון' מקבל קופון 10 אחוז הנחה על הקניה הראשונה, כשחוץ מזה כמעט מדי סוף שבוע יש להם מבצע 10 אחוז הנחה, ויש כפל מבצעים, כך שזה יצא זול יותר גם מהסוכן של 'הקוזניצר'.

נר ריחני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
באמת מרגיז כשהמחיר יורד, מרגישים פרייארים.

לפני חודשיים בדקנו והזול ביותר היה באתר של 'מוראד גיליס' ממודיעין. זה היה בצירוף קומבינה, מי שנרשם כ'חבר מועדון' מקבל קופון 10 אחוז הנחה על הקניה הראשונה, כשחוץ מזה כמעט מדי סוף שבוע יש להם מבצע 10 אחוז הנחה, ויש כפל מבצעים, כך שזה יצא זול יותר גם מהסוכן של 'הקוזניצר'.
@5324
מה שכן הפוקס 5 המחיר עולה
מתלבטת בין שניהם, מעניין אם יש איזה סיבה משמעותית

as is

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אני קניתי בשילב ב 5550 מקבלים 500 לקניה בחנות פלוס צבירה של 15 אחוז שזה יוצא איזה 800 שקל
ממש שווה
ואחריות של שילב

3524

משתמש מקצוען
אני קניתי בשילב ב 5550 מקבלים 500 לקניה בחנות פלוס צבירה של 15 אחוז שזה יוצא איזה 800 שקל
ממש שווה
ואחריות של שילב
לנו יצא באתר ההוא 4670.

שוב, לפני חודשיים. אין לי מושג כיום.

הקוזניצר

משתמש צעיר
@הקוזניצר למה באמת המחיר שלה יורד יש איזה סיבה?
יש יבוא מקביל (אולי לכן)?
אני לא מבין בזה יותר מדי אבל אני מאמין שזה הגיע חדש דפקו מחיר גבוה שכל מי שיקנה במחיר הגבוה יקנה ואז מורידים הם מרוויחים גם אם נקנה את זה ב500

נר ריחני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אשמח לדעת אם הדרגונפלי מגיע עם כיסוי גשם? (פשוט קניתי ולא קיבלתי...)

goldiy

משתמש פעיל
כן בוודאי אחד הדברים היפים שראיתי אבל הפלוס הגדול באמת זה השדרוג של פתיחה ביד אחת כך שאת יורדת מהאוטובוס עם תינוק ביד מושכת ביד השניה את העגלה מהתא מטען והופס זה פתוח
זה פשוט גאוני אני קניתי ב4900 היום הוא מוכר ב 4750 עם אחריות ויבואן רשמי
איפה?

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש עכשיו מבצע על עגלה הזאת פלוס דונה ב6800
בביבי לנד
מבצע ליומיים

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה