בהנחה שהחינוך העצמאי יעבור לאופק חדש

455

משתמש רשום
לקראת סוף השלוש שנים אם צברת מספיק השתלמויות את צריכה לעבור הערכת מנהל, ואז אפשר לעלות בדרגה.
אין גמולים באופק חדש. ההשתלמויות שלומדים נצברות לעלייה בדרגה.
אפשר שאלה?
נגמר לי עכשיו הפז"ן ועדין לא סיימתי את השפ"מ [נשארו לי להשלים עוד 30 שעות]
יש לזה התייחסות באיזשהוא מקום?

תודה

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אפשר שאלה?
נגמר לי עכשיו הפז"ן ועדין לא סיימתי את השפ"מ [נשארו לי להשלים עוד 30 שעות]
יש לזה התייחסות באיזשהוא מקום?

תודה
למיטב ידיעתי, העלייה בדרגה תתעכב עד שתשלימי את השמ"פ

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
@טילון רציתי לשאול.
אני עובדת בביה"ס יסודי- חינוך העצמאי
יש הבדל אם אני מסיימת את הגשת עבודת BA עד מרץ השנה או שאני מסיימת לסוף שנת הלימודים הזאת? (לגבי אופק חדש כמובן)
למיטב שינויים שנעשים עד דצמבר של שנת הכניסה לאופק נכללים רטרואקטיבית, אז אין הבדל.

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
האם שעות ז-ח ביסודי חינוך עצמאי, יחשבו לשעות חטיבה לענין מקדם המרה?
אם כן כיצד מחושבים האחוזים? (רק חלק מהמשרה בחטיבה)

נאני

משתמש מקצוען
לכן מי שיכולה לפני הכניסה לאופק לקחת מילוי מקום של חינוך, או כזה שיעלה לה את אחוז המשרה כך שתהיה זכאית למשרת אם (אם יש לה ילד/ים מתחת לגיל 14 כמובן)- זה כדאי מאד.
אם עכשיו אני מ"מ של מחנכת זה יעזור לי?
מורה עם ותק של חמש שנים בלימודים לבי איי עם ארבעה גמולים 47 אחוז משרה, כמה בערך המשכורת?

455

משתמש רשום
ב. ההתקדמות בשכר שונה- במקום גמולי השתלמות יש 9 דרגות שכר, שהמעבר מדרגה לדרגה מותנה בזמן שהייה בדרגה הקודמת, שעות השתלמות (זה יוצא 60 שעות לשנה) והערכת מנהל.
אפשר לעשות גם יותר מ60 שעות בשנה?
נכנסתי לאופק לפני שנתיים וחצי, במהלך השנה וחצי הראשונים למדתי לתואר, ולאחריו השלמתי 120 שעות. יש צורך/ענין לכתוב חלק מהשעות על שנה קודמת? או על השנה הבאה?

תודה רבה מראש

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אפשר לעשות גם יותר מ60 שעות בשנה?
נכנסתי לאופק לפני שנתיים וחצי, במהלך השנה וחצי הראשונים למדתי לתואר, ולאחריו השלמתי 120 שעות. יש צורך/ענין לכתוב חלק מהשעות על שנה קודמת? או על השנה הבאה?

תודה רבה מראש
בתוך אותה דרגה אפשר לחלק את השעות איך שרוצים, בתנאי שבכל שנה עושים לפחות 30 שעות. מדרגה לדרגה יש כמות מסויימת שעד אליה אפשר להעביר

455

משתמש רשום
בתוך אותה דרגה אפשר לחלק את השעות איך שרוצים, בתנאי שבכל שנה עושים לפחות 30 שעות. מדרגה לדרגה יש כמות מסויימת שעד אליה אפשר להעביר
תודה.
וזה שלמדתי לתואר, נחשב שעשיתי 30 שעות באותה שנה?
גם אם תוכלי להביא מקור לזה, כי לחברה שלי אמרו במשרד החינוך שאי אפשר יותר מ60 שעות בשנה [אפילו שחיפשתי במשרד החינוך ולא מצאתי הגבלה כזאת]

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
וזה שלמדתי לתואר, נחשב שעשיתי 30 שעות באותה שנה?
תלוי איזה
1674412428144.png

אגב, אם את בדרגה 3 ומעלה, אפשר לקבל פטור פעם בדרגה, ועד 3 פעמים במהלך ההעסקה
1674412486503.png

גם אם תוכלי להביא מקור לזה, כי לחברה שלי אמרו במשרד החינוך שאי אפשר יותר מ60 שעות בשנה [אפילו שחיפשתי במשרד החינוך ולא מצאתי הגבלה כזאת]
1674412515590.png

1674412648559.png

מקור:

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
לא חלמתי שהשעות של התואר יוכרו כשפ"מ
התכוונתי רק שאפילו שבאותה שנה לא למדתי שום דבר לשפ"מ רק לתואר, שלא יקטע עיקרון הרצף
יש על זה באיזה מקום?
מציעה לך לשאול בפורום של הסתדרות המורים (לא חייבים להיות חברים בהסתדרות כדי לשאול)

KOSMOS

משתמש פעיל
אגב, שמעתי פתאום שבחנהע"צ אומרים שלא נראה להם שיספיקו לעשות את ההעברה לאופק חדש כבר בתשפ"ד

רק שמעתי בלי אחריות

מה שאני

משתמש מקצוען
אגב, שמעתי פתאום שבחנהע"צ אומרים שלא נראה להם שיספיקו לעשות את ההעברה לאופק חדש כבר בתשפ"ד

רק שמעתי בלי אחריות
בימי עיון למנהלות שהיו בשבועות האחרונים דובר שיש עדיין מאבק בין החינוה"ע למשרד החינוך שהם רוצים מותאם אישית ושלא כל המורות יחוייבו לעבור כנראה שפה זה תקוע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה