בריאות בדיקת שתן לתינוקת

בגלל

משתמש מקצוען
איך עושים?
ניסיתי עם השקיות של המעבדה.
פעם אחת הדביקה האחות ובפעם השנייה אני,
בשתיהן הטיטול התמלא והשקית נותרה יבשה.
יש איזו פואנטה שאני מפספסת, או דרך אחרת בה אפשר לאסוף את השתן?

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אנחנו עשינו שבוע עם שקיות ולא הלך לנו בכלל. בסוף עשינו קטטר - 5 דקות והסיפור נגמר. פשוט היה חבל על המתח של שבוע שלם - כן נכנס, לא נכנס...

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
זה אצל האחות. חושבת שכמו לכל דבר צריך הפניה - אבל אפשר פשוט להתקשר לשאול.

בגלל

משתמש מקצוען
זה אצל האחות
אם היא לא מומחית לתינוקות אז בדכ הרופא ילדים שנמצא במרפאה מגיע ועושה
במרפאת אחיות? לא במעבדה?
ואת זוכרת אם צריך הפניה? פשוט חשוב לי נורא לעשות את זה מחר על הבוקר, ואין לי דרך להשיג עכשיו הפניה...

זה אנוכי

משתמש פעיל
חבל, אני יודעת לעשות קטטר והייתי יכולה לעזור לך.
אבל נראה לי שאם יש לך הפניה לבדיקת שתן. לכי לאחיות בקופת חולים, זו פרוצדרה מאד פשוטה ולא מסוכנת או מסובכת והם יעשו לך את זה בדקה. לא נראה לי שצריך הפניה לקטטר.

רקפת כחולה

משתמש צעיר
במרפאת אחיות? לא במעבדה?
ואת זוכרת אם צריך הפניה? פשוט חשוב לי נורא לעשות את זה מחר על הבוקר, ואין לי דרך להשיג עכשיו הפניה...
אני במכבי
במודיעין עלית
עשינו את זה לפחות 3 פעמים
ולא במעבדה אלא בחדר אחיות
ולא הייתי צריכה לקבוע תור מראש

בגלל

משתמש מקצוען
מעדכנת שהייתי היום במרפאת אחיות,
ראשית - האחות לא המליצה על קטטר, רק למקרים שממש אין ברירה, אמרה שעלול לגרום לזיהומים ופצעים.
שנית - במכבי רק רופא ילדים רשאי לבצע קטטר בילדים קטנים. לא אחות ולא רופא משפחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה