בריאות בדיקת ציסטוגרפיה תופעות לוואי

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הבת שלי בת 5 חודים עברה את הבדיקה בלי הרדמה לפני כשבוע, מאז היא העלתה חום כמה פעמים, מאמצע הבדיקה היא מאוד מאוד לא רגועה
מישהו יודע אם יש קשר?

נאמנת

משתמש מקצוען
הבת שלי בת 5 חודים עברה את הבדיקה בלי הרדמה לפני כשבוע, מאז היא העלתה חום כמה פעמים, מאמצע הבדיקה היא מאוד מאוד לא רגועה
מישהו יודע אם יש קשר?
את יכולה לספר לי קצת על איך זה עבר? כאב לה?
איפה עשיתם?
יעזור לי ממש.

ק'סניק

משתמש מקצוען
הבנתי שלפעמים יכול לקראוא דלקת כלשהיא בדרכי השתן בעקבות הבדיקה
ממליץ לפנות לרופא המשפחה

ללדת אחרת

משתמש פעיל
מישהו יודע אם יש קשר?
הבדיקה לא נעימה בכלל [!] גם לבוגרים
מאחר שהיא בדיקה פולשנית ולא מאד סטרילית [בכלל לא!], לרוב מתפתחת דלקת וכדאי מומלץ צריך אנטיביוטיקה
אגב דבר זה נכון לכל בדיקה פולשנית או פציעה קצת עמוקה במקומות שמטבעם מרובי חידקים [למשל בפה וכדומה] ואפילו פציעות עמוקות אחרות - ממליצה בחום לבקש מהרופא אנטיביוטיקה לכיסוי, ודאי אחרי שכבר יש סימפטומים שמעידים על זיהום.

היועץ=

משתמש פעיל
אנחנו גם עברנו מסע לא קל עם התינוקת שלנו.
חלק מההמלצות היו בדיקה זו, אולם בייעוץ עם פרופסור סיוון בצלאל אמר לנו ממש לא לעשות אותה למרות 2 פעמים חום ודלקת אחרי הניתוח, וב"ה עברה כבר שנה והילדה התאזנה מאוד וכבר אין לה דלקות והכליה מתפקדת מעולה.
לא ממליץ בכלל למהר עם הבדיקה הקשוחה הזו לפני שלל בדיקות, אם מישהו צריך עזרה בנושא ניתן לפנות בפרטי YAAKOV20026

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כבר עברנו את הבדיקה. ואנחנו אחרי 4 דלקות תוך 3.5 חודשים! ועוד בדיקה שעדיין לא הגיעו תוצאות...

היועץ=

משתמש פעיל
כבר עברנו את הבדיקה. ואנחנו אחרי 4 דלקות תוך 3.5 חודשים! ועוד בדיקה שעדיין לא הגיעו תוצאות...
יכול ליהיות שהחיידק לא מת אף פעם.
למה לא לקחתם מניעה?
מומלץ מאוד להתייעץ עם מי שכתבתי למעלה, אדם דתי מנהל מחלקה ומקצועי מאוד.

בהצלחה מרובה.

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
יכול ליהיות שהחיידק לא מת אף פעם.
למה לא לקחתם מניעה?
מומלץ מאוד להתייעץ עם מי שכתבתי למעלה, אדם דתי מנהל מחלקה ומקצועי מאוד.

בהצלחה מרובה.
הם
כבר
עשו
את
הבדיקה!!
והיה (ועדיין) להם מאד לא נעים.
מה הקטע עכשיו להקשות מה עשו ומה לא?

היועץ=

משתמש פעיל
לא להקשות
אני זוכר שהתחלנו בתהליך כמובן בד בבד עם התייעצויות עם רבנים ועסקנים, שאבנו מיידע מהאינטרנט ואני חושב שהתגובה שלי תתן מענה לאנשים אחרים באאותו הליך.

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה 4 חידקים שונים ומהפעם השניה לקחנו מניעה
המייל הזה- של מי הוא?

ק.ש

משתמש חדש
גם אנחנו ביצענו את הבדיקה,
וממש אחרי זה היה לילדה דלקת שוב.
כנראה שזה חלק מהתופעות הלוואי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה