למסירה בגדים יד 2 לתאומים

me80284

משתמש מקצוען
אשמח לקנות בגדים לתאומים בנים בני שנתיים
תודה!

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מכירות משהי שילדה תאומים בחודש האחרון?
להעביר לה בייביגרו 0-3 דק ארוך.

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
שכנה שלי
משפחה ברוכת ילדים ילדה תאומים בנים השבוע
אני מנסה לעזור לה להתארגן
אז אם יש למישהי דברים להעביר אליה זו תהיה מצוה ממש גדולה!

תודה מראש

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מכירות משהי שילדה תאומים בחודש האחרון?
להעביר לה בייביגרו 0-3 דק ארוך.
היי רבקי,
שכנה שלי ילדה,
אין לי אפשרות לשלוח הודעה פרטית
אשמח מאוד לקבל בשבילה בגדים
אין לה כלום
והיא תשמח עם כל תרומה
(אם יש עוד משהי שמכירה או שיש לה לתאומים בנים אשמח מאוד לשמוע, היא לא כ"כ יודעת מאיפה להתחיל... כך שאני מנסה לעזור לה)

תודה מראש
ותזכו למצוות!

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
היי רבקי,
שכנה שלי ילדה,
אין לי אפשרות לשלוח הודעה פרטית
אשמח מאוד לקבל בשבילה בגדים
אין לה כלום
והיא תשמח עם כל תרומה
(אם יש עוד משהי שמכירה או שיש לה לתאומים בנים אשמח מאוד לשמוע, היא לא כ"כ יודעת מאיפה להתחיל... כך שאני מנסה לעזור לה)

תודה מראש
ותזכו למצוות!
אברר אם רלוונטי עדין ואעדכן אותך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה