דרוש מידע בבקשה מידע על טיפול בADD למבוגרים

יחזקאל קראוס

מאמן אישי לחיים מלאים יותר ומספקים יותר
מנוי פרימיום
אימון אישי זה דבר שמאוד מומלץ.
חשוב שהאימון אישי מקצועי עם תעודה והתמחות בקשב וריכוז.
לוודא שהאימון לא עוסק רק בניהול משימות וסדר יום, אלא אימון גם במודעות ובפן הרגשי

elibeli

משתמש מקצוען
עד הסגר לא הכרת את עצמך כבעלת הפרעה?
איך היית בילדות? בהתבגרות?

מתעניינת כי אני חוששת שאני מפתחת את זה...
@bekkiback
רק עכשיו ראיתי שלאשכול יש המשך...
אני מציינת שיש לי ADD ולא ADHD. שזה כמעט אותו דבר אבל בלי ה-H שזה ה'היפר'. אף פעם לא הפרעתי, לא התחצפתי.
הייתי בלימודים רחפנית, מקצועות שמאד אהבתי השקעתי בהם(וזה המקצועות הכי מוזרים...ביולוגיה, גאוגרפיה וכו') מקצועות שלא אהבתי המחברות היו זוועה... יש לי זיכרון צילומי חזק אז לפני המבחן צילמתי את החומר מחברה וקראתי פעמיים -שלוש. והציונים?- סביב ה-80...
כשהתחיל לעלות החשד אצל הבן שלי, זיהיתי את עצמי בהרבה סיטואציות.
ברור שלפני הסגר הבנתי איפה אני עומדת אבל הקש ששבר את גב הגמל היה המציאות הקשה של לעבוד משרה מלאה מהבית עם 5 ילדים, שחלקם כאמור ירשו מאמא שלהם הפרעת קשב... ובנוסף להמשיך לתפעל את הבית והכביסות והנקיון והבישולים..
עכשיו אני לוקחת את הכדור רק ביום שאני יודעת שיהיה לי עמוס ואצטרך להיות מפוקסת לגמרי.
זה באמת מאוד מוזר אבל מכירים מקרוב כאלה אנשים שהוריהם חששו מטיפול תרופתי והזניחו את העניין ואיך שהוא שרדו
את הילדות ואת גיל ההתבגרות ובהמשך התעוררו בעצמם לטפל בזה
אני לא יודעת מה אתם מכירים. במקרה שלי זה ממש לא היה נכון קודם כל בילדותי היה נדיר ילד מאובחן ובגלל שהייתי כאמור 'ילדה טובה ירושלים' לא היו עלי כמעט תלונות. התלונה היחידה שהייתה זה שחלק מהמחברות לא מושלמות.
נכון, היו בעיות התארגנות, היתה רחפנות אבל מעבר לזה תפקדתי סביר.

לגבי אימון.
יש לכם מידע להרחיב בנושא: רמת היעילות מבחינה מעשית (לא רגשית), האם זהו אימון שיעיל לטווח ארוך או שצריך לחדש אותו אחת ל...
2. מה המחיר לכזה דבר?
3. ומי יש לכם להמליץ שהוא אכן יעיל וטוב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה