כללי $ באינדיזיין

artstar

משתמש צעיר
הקרקטר $ עובד הפוך מוורד, אם בוורד הוא כזה $100 אז באינדיזיין הוא כזה 100$

עוד שאלה, מחקתי כל העמודים בפייל של 30MB וגם מחקתי האובייקטים בהמסטר ועדיין כמעט 30MB?

שרה 23

משתמש רשום
עיצוב גרפי
צריך לסמן את ה $ ולפתוח את החץ הקטן בחלון התו chercter diarection ולהגדיר לו שיהיה מימין לשמאל

שרה 23

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אותו דבר עושים בכל המקרים שיש תו מסוים שהופך את הטקסט

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
לגבי המשקל, אפשר לעשות שמירה בשם. בדרך כלל עוזר.

שרה 23

משתמש רשום
עיצוב גרפי
יכול להיות שיש בקובץ תמונה או קובץ שלא מצורפים כלינק אלא כמעוגנים בקובץ ואז זה מכביד באופן משמעותי.

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
איך עושים סימון ₪ באינדיזיין בקיצור מקלדת?

נכתב ע"י שרה 23;707767:
צריך לסמן את ה $ ולפתוח את החץ הקטן בחלון התו chercter diarection ולהגדיר לו שיהיה מימין לשמאל

תודה על העזרה,
אך האם צריך לעשות את זה ידני? אחד אחד?
(אני יודעת שיש סגנונות תו)
אני צריכה את זה ב-₪
שקבוע הופך לי וכותב -לדוגמא
33₪ .......
הנה, גם כאן זה הפוך...
ואז אני כותבת פשוט הפוך, קודם את ה-₪ ואח"כ את המספר....
שאלה נוספת:
איזה קיצור מקלדת / תג במקלדת כותב ₪ ???
כל פעם אני מחפשת ב-GLYPHS מחדש

שרה 23

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י contrast;708142:
תודה על העזרה,
אך האם צריך לעשות את זה ידני? אחד אחד?
(אני יודעת שיש סגנונות תו)
אני צריכה את זה ב-₪
שקבוע הופך לי וכותב -לדוגמא
33₪ .......
הנה, גם כאן זה הפוך...
ואז אני כותבת פשוט הפוך, קודם את ה-₪ ואח"כ את המספר....
שאלה נוספת:
איזה קיצור מקלדת / תג במקלדת כותב ₪ ???
כל פעם אני מחפשת ב-GLYPHS מחדש

כדאי מראש להגדיר את התוכנה שתתאים לעברית. מישהו פרסם כאן חוברת שממש עוזרת.
הנה הלינק שוב. http://www.indesignme.co.il/IDCS4HebrewSettings.pdf שם מוסבר בצורה מאוד ברורה על עבודה בעברית באינדיזיין. עושים את הכל פעם אחת ואז בכל הקבצים יש הגדרות קבועות ומתאימות לעברית.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
לכתוב הפוך, לא נכון.
סימן ₪ זה Alt+0164

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה