אשמח לקבל מידע על פרויקטים חדשים בבני ברק

MRYEK

משתמש צעיר
לכל החכמים והידענים שנמצאים פה בפורום (@הנדלניסט וכל השאר), אשמח אם תוסיפו לי מידע על תוכנית המשולש בבני ברק.
התוכנית היא על שינויי יעוד בשטח בין הרחובות כהנמן עזרא ובן יעקב, הולכים לבנות שם כמה וכמה בניינים למגורים.
שאלתי היא א. האם זו תוכנית ראלית שאמורה לצאת לפועל בזמן הקרוב (לצפות לאיכלוס תוך 4 שנים) או שזה לא ריאלי. ב האם התוכניות שם הם כאלו שמשאירים בנין שקט או שמכניסים אותו לתוך כל הבלאגן והרעש שיש שם בשלמה המלך (חתונות ישבות חסידויות וכו')
תודה רבה לכל העונים!!!!!!!!!!!

רק מה שצריך

משתמש חדש
מנוי פרימיום
לכל החכמים והידענים שנמצאים פה בפורום (@הנדלניסט וכל השאר), אשמח אם תוסיפו לי מידע על תוכנית המשולש בבני ברק.
התוכנית היא על שינויי יעוד בשטח בין הרחובות כהנמן עזרא ובן יעקב, הולכים לבנות שם כמה וכמה בניינים למגורים.
שאלתי היא א. האם זו תוכנית ראלית שאמורה לצאת לפועל בזמן הקרוב (לצפות לאיכלוס תוך 4 שנים) או שזה לא ריאלי. ב האם התוכניות שם הם כאלו שמשאירים בנין שקט או שמכניסים אותו לתוך כל הבלאגן והרעש שיש שם בשלמה המלך (חתונות ישבות חסידויות וכו')
תודה רבה לכל העונים!!!!!!!!!!!
התוכנית עבר כבר(בשבוע האחרון) שינוי תב''ע ממרכז מסחרי למרכז מגורים, ונמכר שמה כרגע רק דירות בת 120 מטר שהוא 5 חדרים ומבקשים 25000 למטר (לציין שבאזור זה הוא נחשב למחיר תותח שהוא המרכז של המרכז ) ולפי מה ששמעתי לא יהיה כבר שמה כל האולמות כמו ארמונות חן והיכלי מלכות ולפי''ז כבר לא יהיה שמה כל הרעש ,,,

MRYEK

משתמש צעיר
מי מוכר ומתי האיכלוס??? (האם הולכים לעלות עכשיו לקרקע במצב הזה או לא)

הנדלניסט

משתמש פעיל
א. בשנת 2018 שאל ואתי חבר שמכר את הדירה שלו בסכום של 2.5 מיליון ש"ח בבני ברק האם להשקיע שם ומבטיחים לו דירה בשנת 2022 ואמרתי לו שלא כי זה ייקח זמן רב. ההוא לא הקשיב וכן השקיע ויש לו עגמ"נ ממש.
אני לא צופה שם דירות מאוכלסות לפני שנת 2030.
ב. אף אחד לא יודע לענות לך תשובות לשאלות האלה כי הם הבטיחו בעיקרון שכל האולמות ובתי אבות עזבים שם, למעשה חלק מהם מכחישים.
מי שיש לו כסף מיותר יבדוק טוב לפני שמשקיע
מי שזה כספי דירה שלו שיתרחק ממש

הנדלניסט

משתמש פעיל
התוכנית עבר כבר(בשבוע האחרון)
לא רואה שעבר השבוע
שינוי תב''ע ממרכז מסחרי למרכז מגורים,
מאזור תעשיה הכוונה
ונמכר שמה כרגע רק דירות בת 120 מטר שהוא 5 חדרים ומבקשים 25000 למטר
מאד יקר
3,000,000 ש"ח לדירת 5 חדרים באזור הזה שייקח לפחות עד 2,030 בניה עדיף כבר גינות דוד
(לציין שבאזור זה הוא נחשב למחיר תותח שהוא המרכז של המרכז ) ולפי מה ששמעתי לא יהיה כבר שמה כל האולמות כמו ארמונות חן והיכלי מלכות ולפי''ז כבר לא יהיה שמה כל הרעש ,,,
אשמח לשמוע ממי שמעו את הדברים האלה כי התב"ע מלא התנגדויות מבעלי המגרשים שם שמתנגדים לתוכנית ולא הולכים להתפנות משם

MRYEK

משתמש צעיר
א. בשנת 2018 שאל ואתי חבר שמכר את הדירה שלו בסכום של 2.5 מיליון ש"ח בבני ברק האם להשקיע שם ומבטיחים לו דירה בשנת 2022 ואמרתי לו שלא כי זה ייקח זמן רב. ההוא לא הקשיב וכן השקיע ויש לו עגמ"נ ממש.
אני לא צופה שם דירות מאוכלסות לפני שנת 2030.
ב. אף אחד לא יודע לענות לך תשובות לשאלות האלה כי הם הבטיחו בעיקרון שכל האולמות ובתי אבות עזבים שם, למעשה חלק מהם מכחישים.
מי שיש לו כסף מיותר יבדוק טוב לפני שמשקיע
מי שזה כספי דירה שלו שיתרחק ממש
הבעיה היא אישורים וכאלה, ואם זה מסתדר בועדות זה טוב, או היתכנות טכנית והיזמים והקבלנים שאין להם אפשרות לעשות את זה???

חני וחיים

משתמש פעיל
ניכר, שאין כאן הרבה הבנה בתב"ע הספציפית הנ"ל.

א. הקרקע שייכת להרבה מאוד אנשים.
ב. הולכים להבנות שם עשרות בנינים [740 יח"ד].
ג. אין מושג כזה "בעלי הקרקע לא הולכים להתפנות משם", מי שהתב"ע מפקיעה לו את הקרקע לא יכול להשאר...
ד. התכנית עברה לפני 3 ימים. [מולאו התנאים לאישור ב- 11/12/2023].
ה. זאת אומרת שרוב בעלי הקרקע יכולים בימים הקרובים כבר להתחיל להגיש היתרי בניה.
ו. מסתבר שרוב יזמי בני ברק לוטשים עינים על הקרקעות שבתב"ע הזאת.

מ.י.ר.י.

משתמש רשום
שאלה למבינים
כמה הנחה לדעתכם אמורה להיות לדירת 3 חדרים על הנייר שמשלמים עליה 50% עכשיו והיא תהיה מוכנה בעוד 4 שנים
הקבלן משלם בינתיים את השכירות.
מחיר הדירה בערך 2M
בלי להתייחס בבקשה לענין בטיחות הקניה.

פעמיים

משתמש רשום
מנוי פרימיום
מי מכיר את הפרויקט של אהרן פרובר ברחוב הירקון ויכול לתת פרטים?

MRYEK

משתמש צעיר
יש למישהו שמות של יזמים/קבלנים שמתעסקים בזה, יש בהם מישהו מוכר וידוע או שכולם מתחילים ומדשדשים.
חוץ מזה מישהו יודע מי משווק עכשיו שם ואיפה (prisale)

הנדלניסט

משתמש פעיל
ניכר, שאין כאן הרבה הבנה בתב"ע הספציפית הנ"ל.
מכיר ועוד איך ומלווה 2 משפחות שנפלו שם בהשקעה לפני 5 שנים ונתנו להם ערבות שלא שווה כקליפת השום
א. הקרקע שייכת להרבה מאוד אנשים.
נכון
ב. הולכים להבנות שם עשרות בנינים [740 יח"ד].
600 יחי"ד לפי התב"ע
ג. אין מושג כזה "בעלי הקרקע לא הולכים להתפנות משם", מי שהתב"ע מפקיעה לו את הקרקע לא יכול להשאר...
אשמח לתקדים כזאת בכל הארץ כי אני לא מכיר ויש לי קצת ניסיון
ד. התכנית עברה לפני 3 ימים. [מולאו התנאים לאישור ב- 11/12/2023].
יאללה אפשר להגיש תכנית לעירייה ולבנות או שזה ייקח לפחות עוד 3 שנים להגיע למצב הזה?
אין לכם מושג איך זה עובד באמת
אני יביא דוגמה שהציעו את הפרויקט הזה לפני שנה לאחד מהיזמים הגדולים והמוכרים בעיר והוא אמר לי שבאמת הוא מעוניין בפרויקט כי למה לא אבל הוא לא נותן לזה הרבה סיכויים

שוב פעם אזכיר שמתחם בנדיקט תקוע כבר כמה שנים טובות ומתחם שפע התחיל כמשהו מטורף ונשקע באדמה.
כאן מדובר במתחם שגם כשיהיה בנוי יישאר חצי באזור תעשיה.

פעמיים

משתמש רשום
מנוי פרימיום
האוזר הוא ברחוב הירקון מול מגדלי צ'מפיון
מתאים פחות למודרניים שלא אוהבים את בני ברק שכבר מעדיפים את פתח תקוו, רמת גן או במתחם הסופרים.
לחרדים אולטרא זה גם לא מתאים כי זה אזור שבחיים לא יהיה תיבת נח לחרדים
הציבור המתאים זה ציבור חרדי לא מספיק פתוח אבל לא סגור שהם קומץ ממש קטן של אלה שמחפשים לרכוש.
המחירים גם יקרים יותר מאשר בתחילת פרדס כץ
הגדרת אותי במדויק.
כל הכבוד.
מה שאומר שהאוכלוסייה שם תהיה מאוד דומה לי - שזה ייתרון.

הנדלניסט

משתמש פעיל
אענה על כל דבר באופן מסודר ואקדים יש גורם חזק ביותר וחסידות חזקה ביותר שמנסים להפיל כאן אנשים בפח

לגבי הליווי: אופן הליווי שאני דואג ל2 משחות שהשקיעו מיטב כספם בעסקה הכושלת הזה לפני 5 שנים תוך התחייבות שזה יהיה בנוי.

לגבי הכמות יחי"ד- צדקת

לגבי ההפקעות אני לא ירדתי לסוף דעתך המלומד

לגבי הניסיון שלי אני מעדיף להישאר עמום

לגבי תוך כמה זמן אפשר לקבל היתר בניה אני קובע עובדות שאין מצב ב36 חודשים הקרובים לקבל היתר בניה והלוואי שאני יטעה.

לגבי התהליך התב"ע . ארוך מדי בשביל ליום שישי קצר כל כך

לגבי בקשת שמות של היזמים - אומר בפה מלא שזה הוצע לאיציק שינפלד ולגבי היזמים הגדולים שמחזיקים שם קרקעות נשמח מאד לשמוע את שמם כי להם ודאי אין מה להסתיר.

אתה קצת מבין למה פרויקט סופר בני ברק תקוע כל כך הרבה שנים? את היודע איפה זה תקוע? אין מצב לבנות שם חלק מהבניינים בלי את שהועדה מאשרת את הכל

והעיקר בכל מצב שהיא זה יישאר במרכז אזור תעשיה עם אולמות שמחה ובעיה קשה של חניה.

לעומת זאת שכל קרקע שייכת לאדם אחר,
וכל אחד מבין את גבולות הגיזרה שלו,
הדברים מתנהלים אחרת לגמרי...

ממש לא מסכים

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לגבי בקשת שמות של היזמים - אומר בפה מלא שזה הוצע לאיציק שינפלד ולגבי היזמים הגדולים שמחזיקים שם קרקעות נשמח מאד לשמוע את שמם כי להם ודאי אין מה להסתיר.
אכן אני גם יודעת מפי בנו שזה הוצע לו....
קצת יותר בכיוון שכונת ויזניץ יש כמה מגרשים שהתחלת הבניה שלהם תתחיל בזמן הקרוב ממש (אחד מהם כנראה כבר בחודש הקרוב)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה