דרוש מידע אשמח להמלצה על ספר בסגנון

דותוש'

משתמש מקצוען
עשרים ושמונה שערים
אין אפשרות להשיג אותו אבל תעשי מאמץ ספר נדיר נדיר.
ההיתי שמחה לקפוץ על האשכול ולבקש גם הלצות על ספרים בסגנון של בודדה במערכה,עשרים ושמונה שערים וכו'

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תרשו לי להגיב אע''פ שאני אוהבת לקרא וכמעט זה לא קורה לי.
אם אני כבר קוראת אי פעם אלו ספרים מאד מאד ספציפיים, לא דמיוניים, כאלו שנוגעים לעולם שלנו, מעשיים ויש מה ללמוד מהם.
אי לכך,
עכשיו אני באמצע הספר 'ילדה נוף' של @Ruty Kepler וחייבת לציין שאני ממש מרותקת אליו.
הוא מדהים, נוגע ללב, מעשי לכל אמא, בכ''א לי, ולכל אחת שפוגשת עולם....
סליחה מראש אם אני מכלילה אבל נראה לי שלרובנו יש נופים ולא רק תמונות ממוסגרות.....
רותי, תודה! הספר מדהים אני קוראת בו בשקיקה, בתקווה שנלמד ממנו.

Without meaning

משתמש מקצוען
@Kings hwy אם את אימא לילדים אני ממליצה בכל פה על הספר פחות או יותר של דבורי רנד,
ספר יפהפה ונוגע ללב על גרושה שהילדים גדלים אצל הגרוש שלה,
הפוקוס בספר מוצב על הקשר שלה עם הילדים ונותנים המון כח לנו כאימהות -
הקריאה של העלילה שואבת אותך מהמציאות היום יומית של טיטולים, מריבות, בישולים וכל מה שגידול של ילדים דורש ומזכירה לנו מה הילדים שלנו בשבילנו באמת,
אחרי קריאה של פרקים נבחרים את- רק רוצה להיות אימא טובה יותר....

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מחפשת ספרי סיפורת שעוסקים בסוגיות רגישות [מערכות נישואין וגירושין- להבדיל..., התמודדות נפשית, שידוכים וכדומה]
פחות או יותר של דבורי רנד,
ספר יפהפה ונוגע ללב על גרושה שהילדים גדלים אצל הגרוש שלה,
יש עוד כאלה?

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אנשים מקריסטל ונחושת- מדהים. של עטרה. תובנות, מהחיים, כתיבה קולחת, נגיעות הומור, כיף לקרא.
מחר ניסע לירושלים- משגע. של יהודית פריינד. עוסק הרבה בשידוכים, מעלה תובנות, כתיבה מענגת.
חוץ מזה שווה לחכות, לדעתי, לסיפור של שרה מלוביצקי בהמבשר הוא מדהים.

דוקא את הספר ילדים גדולים לא אהבתי בכלל. משהו בכתיבה היה בוסרי ושטחי. ובכלל, ספר מנקודת מבטה של אישה שנכתב על ידי גבר זה עוד נקודה שעצבנה אותי והסבירה לי השטחת סיטואציות ורגשות בספר...

שולי איטח

משתמש מקצוען
קחי את הספרים של רותי קפלר
אין עליהם

ואיך אני מקנאה(ח"ו אסור) בכאילו שדנים איזה ספרים לקרוא
זה אומר שיש להם מה לקרוא עדין ונהנים לחכות ולשאול
אצלינו במשפחה גומרים את כל הספרים מייד כשיוצאים ואז מחפשים בנרות מה עוד לא קראנו ואין...
תתחילו להוציא יותר בקצב של משפחה שכל אחד קורא לפחות ספר ליום ובחגים הרבה יותר

אילה מינה

משתמש מקצוען
דוקא את הספר ילדים גדולים לא אהבתי בכלל. משהו בכתיבה היה בוסרי ושטחי. ובכלל, ספר מנקודת מבטה של אישה שנכתב על ידי גבר זה עוד נקודה שעצבנה אותי והסבירה לי השטחת סיטואציות ורגשות בספר...
אני נהניתי פעם אחת לקרוא רגשות של גבר מנקודת מבט של גבר ולא של אשה

Kings hwy

משתמש פעיל
עשרים ושמונה שערים
אין אפשרות להשיג אותו אבל תעשי מאמץ ספר נדיר נדיר.
ההיתי שמחה לקפוץ על האשכול ולבקש גם הלצות על ספרים בסגנון של בודדה במערכה,עשרים ושמונה שערים וכו'
מי כתבה?
תודה לך.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה