מקצב אשכול מקצבים

ממש ממש לא! תראה את הpsr950 ואת המקביל בקורגpa900-pa600
נראים משחק ילדים ליד ה950 וכך גם בטיירוס והpa4x .
אגב... הג'ינוס גם נראה משחקקקק יילדייייים...............
ובפרט מתחתיו......
תסתכל ותביןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן...... . .. . .""""""....

מסכים. PA4 מרשים מכובד וחתיך, הטיירוס מצועצע. בדרך כלל לכלים היותר מקצועיים יש עיצוב "משעמם" והפחות מקצועיים מלאים באורות וצלצולים. "איסתרא בלגינא"..
גם בימהה עצמם תראו איך נראה הכלי הבאמת שוה שלהם MOTIF XF8

מה אתה מבלבל את המוח??????
כל אורגני קורג נראים כמו איזה "שווארצ'ע קאץץץץ"
"טייירוסס" נראה אורגן אורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגן
סתכל ואל תאמר לפני שאתה חושב!!!

קבצים מצורפים

• טיירוס מוכן - עותק.jpg
    1.8 MB · צפיות: 163
"טייירוסס" נראה אורגן אורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגןאורגן
אגב המוטיף שלך נראה........
כמו איזה לא רוצה להגיד!!!!.......

סליחה על הבורות, אבל אני חדשה בתחום
יש לי אורגנית PA50 של קורג
איך אני מוסיפה לה את המקצבים שהועלו פה? (יש כניסה לכרטיס זיכרון)
אשמח אם מישהו יוכל לעזור, הבנתי שזה לא מסובך אבל אין לי מושג איך...

תתקשר אלי אני יכול לעזור פחות יותר 0583251899

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
איך הנושא הזה מועלה כל כמה חדשים.
אגב אף אחד לא בלבל את המח. עכשיו תצא מהמקובעות שהכניסו לך החברים בישיבה תעשה סוויץ'
ותשווה שוב בין הכלי המרשים והחדשני עם גוף הסגסוגת והטאבלט ההייטקי לבין הכלי הפלסטיקי עם האורות המהבהבים...ואם דיברנו על הנתונים החיצוניים, הרי שהם מדברים בעד עצמם.

קבצים מצורפים

• PA 4 (2).jpg
    PA 4 (2).jpg
    KB 30.4 · צפיות: 193

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אגב אף אחד לא בלבל את המח. עכשיו תצא מהמקובעות שהכניסו לך החברים בישיבה תעשה סוויץ'
ותשווה שוב בין הכלי המרשים והחדשני עם גוף הסגסוגת והטאבלט ההייטקי לבין הכלי הפלסטיקי עם האורות המהבהבים...ואם דיברנו על הנתונים החיצוניים, הרי שהם מדברים בעד עצמם.
מה כל זה משנה העיקר מה שיאמר הבחור האמרגן שמבין הכל וממומחה בהכל ברצותו אומר שהקורג שווארצע קאצץ ומי שאומר אחרת יכול לחפש ישיבה אחרת מרוב הבושות שיעשה לו המייבין של הישיבה זה שהקורג אורגן איכותי פי אלף זה כבר לא משנה כי בסגנון שלנו הטיירוס זה האורגן שהכי קל לנגן עליו ואם המקצבים והקולות נשמעים כמו נגן אז מה....

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
הנושא לא עלה מחדש. פשוט יש משתמשים חדשים שהקפיצו נושא ישן. תראה מאיזה תאריך התגובה שלי המצוטטת.
לא נורא, ברוכים הבאים. וכדבריך - "צריך טיירוס בחיים"! (כדי לגלות כמה PA4 יותר טוב...)

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
זה פשוט עמד לי על קצה הלשון כשראיתי את הרדידות להשוות אורגניות לפי המראה וזזזהו.
אגב יצא לי בחוה''מ להיות באיזה שמחת בית השואבה באחת הישיבות ולאורגניסט המבסוט היה (איך לא) טיירוס 5 למטה;), מוטיף ענתיק שרוט דפוק דבק בד מכל הכיוונים למעלה:p, וסטנד צווי קומות של ספיידר:rolleyes:(...) ושאלתי אותו לפי תומי למה לפני שהוא קנה את האורגן היה פשוט לו שזה יהיה הטיירוס ולא לחשוב על כיוונים אחרים יצירתיים יותר... ולפי המבט שהוא שם עלי :mad:הבנתי את הרעיון

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אומר את דעתי על ימהה וקורג בקטע של הסאונד בלבד.
לפני זה אני אניח הנחה, שנדמה לי שאין חולק עליה, והיא שאורגן ברמה גבוהה עושה הרבה יותר מצב באירועים, מתזמורת של 4 כלים ברמה בינונית ומטה, אפילו שזה כלים אמיתיים..
יכולות להיות לזה כמה סיבות.
א.בגלל שרמת הדגימה והמיקסר שיש באורגן, עולה לאין ערוך על הגברה שיש לתזמורת מבחינת החדות, ומבחינת היחס הנכון בין הכלים, מה שגורם לכך שבתזמורת גם אם זה כלים טבעיים, בתוצר הסופי זה לא נשמע משהו.
ב. סאונדים רבים של האורגן לא קיימים במציאות או שלא אצל כל אחד..
ג. הסיבה השלישית היא שיש סוג של נגינה שאוטומטית מעוררת סיטואציות של מצב, [בסגול....] וזה מה שיש באורגן, שרבים נשמעים זהה, וקל יותר לתת לאוזן את מה שהיא צריכה כדי להיכנס למצב. אתן דוגמא למשל לסאונד שאורגניסטים רבים משמתמשים בו בראסים של קטרון... ונשאל באמת האם זה נשמע כמו הרכב של ברסים אמיתי??? ממש לאאאאאא!!! אבל מה יש בזה יש בזה מצב זה מזכיר לכולם את מאיר אדלר וזהו זה כולם על הרגליים.....

לדעתי זה ההבדל בין הקורג לימהה, הימהה הוא ממש אמיתי. אפילו מדי מדי. מה שגורם למשהו סולידי ואסטטי ולא אגרסיבי מה שצריך כדי להרים את האנשים, לעומת זאת בקורג יש בסאונד בעיקר של התופים שיותר מחשמל ומכניס למצב אבל לא בטוח דומה לאמיתי....
מהסיבה הזאת יכול להיות שליצירת פלייבקים ימהה הרבה יוןתר טוב, במיוחד לאורגניסטים שלא מעוניינים להיכנס לכל המוח של הקורג כדי להגיע לסאונד הנכון.

מנחמן

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם
יש לי psr910. יש לי כמה מקצבים ושמתי לב שבצליל שאני מנגן איתו משתנה הסאונד בין מקצב למקצב.
צרפתי הקלטה-במקצב הראשון הצליל נשמע הגיוני בשניה 10 החלפתי מקצב ואז הצליל משתבש ומתחיל להיות עם אקו מוזר וכן בשניה 19. אח"כ בשניה 25 שמתי מקצב שהוא "מייבש" את הצליל לגמרי.
(לפי מה שיצא לי זה קשור אך ורק למקצב עצמו ולא להגדרות הצליל)
מי שיכול לעזור שיענה כאן או ב- <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה מראש

קבצים מצורפים

• Audio_013.mp3
    1.6 MB · צפיות: 122

חיים דוד כ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
"לחיים דוד כהן" אני לא מבין מה אתה כותבב...
פשוט מאד ! מקצב בנוי משמונה ערוצים וכל ערוץ נגנו אותו עם צליל מסוים וכשאין את הצליל (כיון שבנו את המקצב על אורגן מתקדם יותר) האורגן מנחש איזה שהוא צליל והמקצב נשמע זוועה

nati480

צוות הנהלה
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם
יש לי psr910. יש לי כמה מקצבים ושמתי לב שבצליל שאני מנגן איתו משתנה הסאונד בין מקצב למקצב.
צרפתי הקלטה-במקצב הראשון הצליל נשמע הגיוני בשניה 10 החלפתי מקצב ואז הצליל משתבש ומתחיל להיות עם אקו מוזר וכן בשניה 19. אח"כ בשניה 25 שמתי מקצב שהוא "מייבש" את הצליל לגמרי.
(לפי מה שיצא לי זה קשור אך ורק למקצב עצמו ולא להגדרות הצליל)
מי שיכול לעזור שיענה כאן או ב- <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה מראש
אם אני זוכר נכון, זה קורה כשהמקצב בנוי מצלילים מדגם מתקדם יותר של ימהה, זה פשוט מכבה את הריוורב.
לא מצאתי פתרון בזמנו..

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לדעתי זה ההבדל בין הקורג לימהה, הימהה הוא ממש אמיתי. אפילו מדי מדי. מה שגורם למשהו סולידי ואסטטי ולא אגרסיבי מה שצריך כדי להרים את האנשים, לעומת זאת בקורג יש בסאונד בעיקר של התופים שיותר מחשמל ומכניס למצב אבל לא בטוח דומה לאמיתי....
סתם לא נכון. הימאהה הוא האגרסיבי והקורג הוא זה שהאמנים האמיתיים מחזיקים כדוגמת ליבלה ליפסקר אבי דרור ודומיהם, וכן בחו''ל. אתה אולי טועה בגלל שלמעשה מי שמחזיק טיירוס הוא אחד שמנגן כמו מאיר אדלר (וכדבריך- בראסים של קטרון ומוטיף של ימאהה) וזה תקוע לך ולעוד אנשים בראש שזה מה שמקפיץ וזה מה שמכניס למצצצב וכמו שכתבת כאן
ג. הסיבה השלישית היא שיש סוג של נגינה שאוטומטית מעוררת סיטואציות של מצב, [בסגול....] וזה מה שיש באורגן, שרבים נשמעים זהה, וקל יותר לתת לאוזן את מה שהיא צריכה כדי להיכנס למצב. אתן דוגמא למשל לסאונד שאורגניסטים רבים משמתמשים בו בראסים של קטרון... ונשאל באמת האם זה נשמע כמו הרכב של ברסים אמיתי??? ממש לאאאאאא!!! אבל מה יש בזה יש בזה מצב זה מזכיר לכולם את מאיר אדלר וזהו זה כולם על הרגליים.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה