מקצב אשכול מקצבים

שניאור אייזנבך

אורגניסט ועורך סרטים - '054-8528425'
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
רציתי לשאול למי יש מקצבי ביט ושקטים טובים לאורגן korg pa900 (לא של מקצבים שקטים של החברה כאלו יש לי בשפע אלא מקצבים בנויים ) שהוא יכול לתת לי בבקשה
(אפילו בתמורה לסט כל שהוא )
בתודה מראש

Mendi tuito

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מקצבים מקצועיים לקורג

המקצבים מתאימים לכל הדגמים של קורג: pa1x, pa2x, pa3x, pa4x ,pa50 pa500, pa300, pa600, pa900, pa3x le.

שתי סטים:

1)מקפיצים, פריילאך(4 מקצבים) רוק(5 מקצבים) הורה(2 מקצבים)פאנק(2 מקצבים) וטרנס'(מקצב 1), שיש שם פתיחות יפות ומעברים שמתאימים לשירים.

2)מקצבים שקטים ומקצבים שמתאימים לשירים, עם הפתיחות של השירים.
יש שם: ''והיא שעמדה'', ''על נהרות בבל'', ''לך אלי'', ''בואי בשלום'' ועוד...

המחיר לשני הסטים 150 ש''ח,
וסט בודד 80 ש''ח.

המעוניינים יפנו אלי באישי, או לאמייל שבחתימה.
מה המייל שלך?

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא התנסיתי בכלי הזה אני עובד עם הקורגים, אבל פשוט שאפשר, וקל וחומר מ443 שהוא אורגן למתחילים. השאלה אם יהיה קל להשיג לו מקצבים עוצמתיים כמו של הטיירוס. לי יש תיקייה עם מאות ואולי אלפי מקצבים לימאהה והם לא משהו. את רוב רובם לא בדקתי מעולם אבל אין סיבה שהם יהיו מוצלחים.

יהודה ספרא

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני לא ממש מבין בזה, אבל הבנתי שיש מקצבים של טיירוס ואפילו של קורג שלפעמים יכולים לעבוד על הימאה

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
של טיירוס נכון ושל קורג ממש לא. בקורג המקצבים לא שמורים כקובץ של מקצב בודד אלא כתקייה ואכמ''ל.
אם אתה רוצה לבדוק את מקצבי הימאהה שיש לי תשאיר מייל ואשלח לך ותבדוק.
ואם אתה רוצה להשקיע בזה כסף אפשר להשיג במחירים כמו 400 שח סטים חסידיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה