תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
ואוו אליפות אפשר לשאול איך אתם מחפשים?
לא כזה מסובך,
א. אני בדרך כלל בודק רק בסקי סקאנר, כמעט תמיד זה הכי זול, מקסימום אם אין משהו במחיר טוב עוברים לאחרים (וחוזרים לסקי סקאנר כי רואים שהאחרים עוד יותר יקרים....),
ב. בוחרים תאריך אקראי שמתאים לכם, ובודקים את המחירים,
ג. אח"כ מזיזים יום קדימה ויום אחורה (או שעוברים לשבוע אחר כך) כדי לקבל אינדיקציה של המחירים, ומהר מאד מוצאים את המיטב.

נערך לאחרונה ב:

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
לא כזה מסובך, א. אני בדרך כלל בודק רק בסקי סקאנר, כמעט תמיד זה הכי זול, מקסימום אם אין משהו במחיר טוב עוברים לאחרים (וחוזרים לסקי סקאנר כי רואים שהאחרים עוד יותר יקרים....),
בוחרים תאריך אקראי שמתאים לכם, אח"כ מזיזים יום קדימה ויום אחורה (או שעוברים לשבוע אחר כך) כדי לקבל אינדיקציה של המחירים, ומהר מאד מוצאים את המיטב.
לפעמים בויז אייר יותר זול מסקיי סיינר
או שסקיי סיינר לא נונים את כל האופציות כמו בוויז אייר

עד לרקיע

משתמש צעיר
לא כזה מסובך, א. אני בדרך כלל בודק רק בסקי סקאנר, כמעט תמיד זה הכי זול, מקסימום אם אין משהו במחיר טוב עוברים לאחרים (וחוזרים לסקי סקאנר כי רואים שהאחרים עוד יותר יקרים....),
בוחרים תאריך אקראי שמתאים לכם, אח"כ מזיזים יום קדימה ויום אחורה (או שעוברים לשבוע אחר כך) כדי לקבל אינדיקציה של המחירים, ומהר מאד מוצאים את המיטב.
אתם מחפשים תמיד לנוסע אחד אפילו שיש 2 זה תוצאות יותר טובות?
והאם אתם יודעים כמה זה כבודת יד?

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

עד לרקיע

משתמש צעיר
1688481437421.png

urieli

משתמש פעיל
מישהו יודע מה עלות שינוי שם לטיסה הלוך ושוב בחברת וויז אייר כמו"כ איך עושים זאת תודה רבה

עד לרקיע

משתמש צעיר
בבקשה משהו יכול למצוא טיסה עד 500 דולר ??
הייתי באמצע להזמין את ההצעה המצוינת של @חיים רר ופתאום קפצו לי המחירים ל- 200 דולר יותר
ממש דחוףף משהו מוצא טיסה ?
כי מה שאנחנו רואים זה רק מחירים מופקעים

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
אם מישהו פספס את הטיסה... ;)
ישראלי אמיתי הוא ישראלי אמיתי!

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
אם מישהו פספס את הטיסה... ;)
ישראלי אמיתי הוא ישראלי אמיתי!
זה שהם התעצבנו אני מבין...
אבל זה שהם חשבו שזה יעזור להם - זה ישראלי אמיתי

עד לרקיע

משתמש צעיר
בבקשה משהו יכול למצוא טיסה עד 500 דולר ??
הייתי באמצע להזמין את ההצעה המצוינת של @חיים רר ופתאום קפצו לי המחירים ל- 200 דולר יותר
ממש דחוףף משהו מוצא טיסה ?
כי מה שאנחנו רואים זה רק מחירים מופקעים
יש משהו ? או שכבר אין סיכוי?

שנה

משתמש צעיר
אני מחפש טיסות זולות לבודפשט, באוגוסט , רעיונות???

תודה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה