אשכול הסנגוריה הגדול

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ari;1325056:
מכירה אדם שכל פעם שמחתן את אחד מילדיו אז קונה פעמיים מכל מוצר חשמלי (מקרר, מיקסר, מיקרו, מזגן, וכו') שקונה לילדיו ותורם לכלה נזקקת

מזכיר לי משפחה שאני מכירה, שחיתנו (שילמו כל ההוצאות) יתום ויתומה ביום שחיתנו את בנם / בתם.

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אחד מילדי היה מאושפז יומיים בבית חולים במרכז, עת הגיעו הטילים לגוש דן.
ירדנו יחד כל המאושפזים למקלט, למטה פגשתי אם שבנה היחיד (אין לה בנות) נלחם בעזה.
היא נראתה נורא ואיום, כולם עמדו ועודדו אותה. ברגע שקלטתי את תמונת המצב- חששתי לעמוד שם ("אתם החרדים" "פרזיטים") וכמעט החלטתי לעזוב את המקום, באותו רגע שראתה אותי אורו עיניה- היא בקשה שנתפלל "ותעבירי גם לבעלך ולחברים, שילמדו לזכותו".
אז אנא הרבו זכויות עבור החייל, בן יחיד להוריו-
אור בן שילה, או אור בן שילת (לא שמעתי בבירור)

hafakot

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מתוך הידברות: כתבה מה31.10.13

בנו של רה"מ מתחזק - גם בסין
מזה תקופה שאבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, נמצא בתהליך התחזקות. לאחרונה הוא הצטרף לביקור בסין, והניח תפילין לעיני המארחים הסיניים, שלא הבינו מה הוא כורך על זרועו. לנתניהו הצעיר היה הסבר מעניין

הביקור הנוכחי של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בסין הרחוקה, זכה לסיקור מלא מעט כיוונים. אחד מהם נוגע דווקא ליהדות, ודווקא לבנו אבנר. השניים הגיעו לביקור במוזיאון הפליטים היהודים בשנחאי, בנוכחות שלוחי חב"ד בעיר - הרבנים שלום ואברהם גרינברג, שהיו אחראים על אספקת והכנת המזון הכשר לפמליה הישראלית. במהלך הביקור שאל אבנר נתניהו את הרב אברהם גרינברג, והתעניין האם יש לו תפילין בהישג יד, כיוון שהוא טרם הספיק להתפלל. כשהרב השיב בחיוב - עבר אבנר לבית הכנסת הסמוך, אוהל משה, על מנת להתפלל.

במקביל הגיעה הפמליה מסביב, שנכנסה גם אל בית הכנסת, וראתה את אבנר כשהוא מתפלל מתוך אפליקציה בטלפון הסלולארי שלו. המארחים הסיניים התעניינו ושאלו את נתניהו הצעיר מה כרך על זרועו, והלה השיב להם שהתפילין מזכירים מדי בוקר מי ברא את העולם, ולפני מי אנחנו עומדים.

חלק מהנוכחים, כולל צלמי עיתונות סיניים, הנציחו את בנו של ראש הממשלה הישראלי עטור בתפילין, במהלך הביקור הממלכתי, והדבר זכה לידיעות ואזכורים רבים בכלי המדיה של הרפובליקה הסינית.

שרית גולד

משתמש רשום
אני מעתיקה מהאשכול הסמוך, פשוט אהבתי את הרצון לעזור לשני!
אחת כתבה לשניה: אם את רוצה את הדירה של...
תוכלי לשהות אצלה ולאכול אצלי,
אני גרה קומה מעליה.
בשמחה ובחפץ לב!!!

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שמעתי מאישה שבעלה עוסק בפעילות חיזוק בקרב חיילי צה"ל בשטח:
הם יוצאים בבוקר מהבית
ובמשך כל היום כולו סובבים בין הבסיסים השונים, עד הלילה.
גם בשבת הם היו עם החיילים.
והנה המספרים, נכון ללפני שבוע:
6000 חיילים קיבלו על עצמם ללבוש ציצית (וקיבלו במתנה ציציות)
7000 ספרי תהילים חולקו לחיילים וחיילות
ארגזים של נרות שבת

באחד הימים התקשר בעל דוכן פלאפל מהמרכז ואמר להם -
אני תורם 2,000 (!) מנות פלאפל לחיילים, אתם יכולים לטפל בזה?
(כמובן שטיפלו, מה השאלה, והחיילים נהנו)

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ברשותכם אסטה קצת מנושא האשכול ואכתוב הספד קצר:
ביום שישי האחרון נפטר הרב יעקב חי אבא שאול זצ"ל שנפטר יום אחרי הילולת אחיו הרב בן ציון אבא שאול זצ"ל.
יהודי יקר זה היה גר מול ההורים שלי ומפעם לפעם כשראה מישהי מאיתנו תולה / מורידה כביסה היה קורא ממרפסתו: פלונית תרדי אלי, והיה נותן שטר של 50 / 100 ש"ח לאחיות הגדולות שעוזרות בבית, או תמסרו לאמא כלשונו.
גם כשראה אותנו עובר מהבית שלו היה קורא לנו פלונית קחי והיה מושיט שטר.
היה יפה לראות בשבת את הילדים משוחחים ביניהם בעצב "אבא שאול נפטר" ואיך הכירו אותו? כי היה מחלק סוכריות לכל ילדי השכונה.
יה"ר שמעשים אלו יעמדו לזכות לו ולכל עם ישראל ויהיה מליץ יושר לכולנו.
יהי זכרו ברוך!

שירי12

משתמש סופר מקצוען
בזכות האשכול היפה הזה...
פגשתי שבוע שעבר חברה שהיחסים איתה קצת עלו על שרטון, נופפתי לה לשלום והיא התעלמה.
כמובן שמיד החלטתי שזו התעלמות מכוונת... וממש בער לי על הלשון לספר לחברה אחרת, אבל הכרחתי את עצמי לדון לכף זכות ולשתוק.
לאחר כמה ימים בררתי איתה - היא הייתה עם משקפי שמש ללא מספר ולא זיהתה אותי כלל...

יוסניו

משתמש פעיל
נכתב ע"י שירי12;1325452:
בזכות האשכול היפה הזה...
פגשתי שבוע שעבר חברה שהיחסים איתה קצת עלו על שרטון, נופפתי לה לשלום והיא התעלמה.
כמובן שמיד החלטתי שזו התעלמות מכוונת... וממש בער לי על הלשון לספר לחברה אחרת, אבל הכרחתי את עצמי לדון לכף זכות ולשתוק.
לאחר כמה ימים בררתי איתה - היא הייתה עם משקפי שמש ללא מספר ולא זיהתה אותי כלל...
יש כאן נקודה אחת שהתגובה הזה עולה על כל התגובות,
האשכול הביא כבר לדון לכף זכות גם, לא רק לראות את המעשים הטובים של אנשים
אלא גם להסתכל באמת על דבר שנראה לעין מעשה לא ראוי,
ולהבין שבאמת לא היתה שום כוונה לרע

כוכב מאיר

משתמש פעיל
כמדומני שהסנגוריה הגדולה ביותר היא האשכול הסמוך 'עדכונים במבצע צוק איתן' מדובר בעשרות משפחות ! שעם כל הקושי שבדבר מתנזרות מכל מיני אפיקי חדשות מפוקפקים ודואגים להתעדכן רק באמצעים כשרים ! (אלו שדואגים להביא את העדכונים, עושים זאת למען הציבור...)
אנו זוכרים איך שמלחמת המפרץ הכניסה להרבה בתים רדיו ועד היום זה לא יצא משם ...

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
ילדים עוברים פה, במודיעין עילית בין הבתים ואוספים מצרכים ודברים נחוצים לחיילים.
הילדים שלי יושבים עכשיו על ציורים ואיחולים. אם יצאו להם דברים מעניינים, אעלה בעז"ה.

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נוי;1325704:
ילדים עוברים פה, במודיעין עילית בין הבתים ואוספים מצרכים ודברים נחוצים לחיילים.
הילדים שלי יושבים עכשיו על ציורים ואיחולים. אם יצאו להם דברים מעניינים, אעלה בעז"ה.

שמעתי בשידור
אב שבנו מאושפז בסורוקה סיפר איך תושבי באר שבע באים לבי"ח, מחבקים, מחזקים ועוטפים אותם, באים עם הרבה אוכל, עוגות יושבים איתם, מעודדים, מודים לחיילים, ופשוט נמצאים איתם.. מציעים להם את הדירות שלהם,
והוא אומר איך פתאום לכל תושבי ישראל יש דירות פנויות ליד סורוקה?
הם קיבלו הצעות בלי סוף..
עם ישראל בתפארתו!
מי יכול עלינו?

ולחזית ג"כ מגיעים הרבה מתושבי האיזור עם חבילות שנשלחות מכל רחבי הארץ.. יש כמה שים ביישוב סמוך שממש מארגנות את זה באופן רציני..

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
לשני האברכים שקמו היום באוטובוס, בשביל לפנות מקום לאישה אחת בהריון...

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באוטובוס מי-ם למודיעין עילית, אדם דתי חילק ספרוני תהילים מחולק לכל הנוסעים,
וככה כולם ישבו בדרך וקראו, וממש הודו למחלק.

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עלתה לאוטובוס אשה עם תינוק, וקשיש עם מקל הליכה פינה לה את הכסא, ואז החל "ויכוח"- "לא, תשב אתה", "לא, תשבי את, יש לך תינוק", "אני מחזיקה אותו חזק, תשב אתה" וכו', וזה היה מקסים לראות את המידות הטובות של עמ"י!
לצורך הבהרה, ברדיוס הקרוב אליו ישבו עוד קשישים, ולכן הם לא קמו, והקשיש החביב הזה לא ויתר לה, עד שאשה אחת מאחורה שמעה מה שהולך ונתנה לה את המקום, ואז גם הקשיש התיישב בחזרה.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
היום ב 402 של שעה 8:30 מבני ברק, הרגשתי ממש בודדה:

כמעט כולן אמרו תהילים. (ורק אני שמקיאה מיד כשרואה אותיות 'נוסעות'- נמנמתי...)

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
...

קבצים מצורפים

• דף היומי בצבא.jpg
    KB 82.9 · צפיות: 13
  • נרדם על משמרתו.jpg
    KB 52 · צפיות: 13

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה