טור דעה אשכול הזוכים של הגרלת דצמבר 2022

יואל זוהר

משתמש מקצוען
זה נכון ולא נכון.
השאלה מה היית עושה בזמן הזה במקום?
אם היית יושב ולומד שטיקל גמרא או עובד לפרנסתך - אז נכון.
אבל אם היית עכשיו בעיתון או בשיחת חברים - אז עדיף לפחות להביא תועלת לאחרים בזמן הזה.
ההתכתבויות כאן מביאות תועלת בדרך כלל, כך זה כאן, אין לי אחריות על פורומים אחרים, מעולם לא נכנסתי לשם, פרט לפעם אחת שחיפשתי שיר מסויים וגם שם ראיתי ש90% מהממשתתפים הם זמרים וגרמרים ששואלים זה את זה ומקבלין דין מן דין.
צודק ב 100 %
בפרט כשאני יודע שבזכות האשכול הזה עוד מאות אם לא אלפי חרדים נרשמו לאופקים
וכן הלאה

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
צודק
זה לא נוגע לכאן
אבל אם הזכרנו את זה
ברצוני לשבח אותך על הבמה הזה
שאתה כנראה העו"ד היחיד שאין לו סמארטפון
רבותיי מחיאות כפיים
מרגש, תודה. צריך תפילות להמשיך עם זה. אבל אני לא היחיד, היום עשיתי חוזה ארוך עם עוד עו"ד חרדי (א. הלוי), לקח כמה שעות ושמתי לב שהוא לא מציץ כל דקה ביענע מעשה, ואז התברר לי שהוא גם בלי הדבר הזה (אולי בעיקבותיי? כווייסניש) והוא מספר שהוא קיבל את חייו במתנה, כואב כמה שהוא צודק.

יואל זוהר

משתמש מקצוען
מרגש, תודה. צריך תפילות להמשיך עם זה. אבל אני לא היחיד, היום עשיתי חוזה ארוך עם עוד עו"ד חרדי (א. הלוי), לקח כמה שעות ושמתי לב שהוא לא מציץ כל דקה ביענע מעשה, ואז התברר לי שהוא גם בלי הדבר הזה (אולי בעיקבותיי? כווייסניש) והוא מספר שהוא קיבל את חייו במתנה, כואב כמה שהוא צודק.
כן כן
בקרוב בעז"ה
זה כבר לא יהיה בכלל נגדולה
עו"ד בלי סמארטפון
צריכים עוד כמה שילכו בעקבותיך

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
זה נכון ולא נכון.
השאלה מה היית עושה בזמן הזה במקום?
אם היית יושב ולומד שטיקל גמרא או עובד לפרנסתך - אז נכון.
אבל אם היית עכשיו בעיתון או בשיחת חברים - אז עדיף לפחות להביא תועלת לאחרים בזמן הזה.
ההתכתבויות כאן מביאות תועלת בדרך כלל, כך זה כאן, אין לי אחריות על פורומים אחרים, מעולם לא נכנסתי לשם, פרט לפעם אחת שחיפשתי שיר מסויים וגם שם ראיתי ש90% מהממשתתפים הם זמרים וגרמרים ששואלים זה את זה ומקבלין דין מן דין.
כיוון נוסף למחשבה....

יעבץ

משתמש פעיל
מתי אמורה להיות ההגרלה? וגם מה היה הפרסום ששר השיכון התחיל את ההגרלות?

צחיאל

משתמש מקצוען
כמה אשכלות על מחיר למשתכן צריך לסגור את כולם ולהשיר רק את הישן

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אין לכם מושג כמה הקבוצות פה עוזרות לאנשים בהגרלות. אני אישית יכול להעיד על אנשים שלא בפרוג, שפנו אליי שזכו בניר צבי ושלחתי אותם לכאן על מנת להירשם לקבוצת הזוכים ולראות את החומר בלי צורך להגיע לזבל של מקומות אחרים.

אדרבה, אני הייתי פותח קבוצות נוספות אבל עם תיוג "זוכי רמת הוורדים בהרצליה" ככה מי שלא בעניין לא נכנס ומי שכן נכנס וגורף מידע זהב.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
מי שאני רשמתי
זכה בעמנואל
בהגרלה 2235
הקבלן נקרא בנית ארץ ישראל
@עו"ד נתן רוזנבלט
יש לך מושג מי הקבלן הזה
מה הוותק שלו?
והאם הוא קבלן טוב ואמין?

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
מי שאני רשמתי
זכה בעמנואל
בהגרלה 2235
הקבלן נקרא בנית ארץ ישראל
@עו"ד נתן רוזנבלט
יש לך מושג מי הקבלן הזה
מה הוותק שלו?
והאם הוא קבלן טוב ואמין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה