ארון חדר ילדים

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
התייעצות לגבי מבנה הארונות שניסיתי לתכנן, פנים וחוץ. (הכוננית תעמוד על קיר אחר, ממול לארון, ליד מיטה)​
איך זה נראה למומחים? הגיוני? מה הייתם מציעים לשנות?​
תודה רבה מראש על כל תגובה!​

קבצים מצורפים

• ארון.png
    KB 21 · צפיות: 111
  • כוננית.png
    KB 11 · צפיות: 70

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הגובה הכולל של הארון 2.4 מ'
רוחב כל דלת 40 ס"מ
בניתי לפי קנה מידה.

הכוננית בגובה 2.55 - זה יכול להיות בעייתי? אם נעבור דירה פעם, יש דירות שאין בהן מספיק גובה?

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
זה לא אמור להיות מספיק?
בינתיים הילדים קטנים אז אני לא יודעת איך יהיה
השאלה גם מה יותר חשוב
בדרך כלל צריך יותר?
וזה דבר שאפשר לשנות בהמשך אם רוצים?

Yony

משתמש רשום
שאלה - ( מבלי להביע את דעתי )

תחשבי אם אולי כדאי שהארונות יהיו בצבע אחיד
ככה שהריהוט יהיה אקטואלי לשנים רבות

ואם את הציבעוניות של החדר ליצור ע"י האביזרים

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י עפרה;1241149:
זה לא אמור להיות מספיק?
בינתיים הילדים קטנים אז אני לא יודעת איך יהיה
השאלה גם מה יותר חשוב
בדרך כלל צריך יותר?
וזה דבר שאפשר לשנות בהמשך אם רוצים?
תלוי בהרכב המשפחתי
בנות צריכות הרבה תליה.
בנים פחות.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עצות לייעול:

1. את המדפים הנמוכים שמעל התאים הקטנים כדאי לחצות באמצע ולהפוך לשתי מגירות.
הרבה יותר נוח לשלוף מגירה נמוכה ולראות את כל תכולתה נגישה מאשר להתכופף ולחפש במעמקי הארון בגד...
אלו בדר"כ מגירות מצויינות להלבשה אישית, פיג'מות, גרביים וכו'.
ניתן לחלק אחת מהמגירות לשתיים באמצעות מחיצה פנימית ולחסוך את הצורך בסלסלאות או קופסאות לאחסון.

2. התאים - למה בצד אחד שניים ובצד השני שלוש? יש הגיון מאחורי זה?

3. אין לי מושג מה גובה המגירות - כך שאני לא יודעת אם זה מספיק גבוה...
יתכן וכדאי במקום התאים, המגירה שמתחתיהן והמדף שמעליהן לעשות 3 מגירות מעט עמוקות יותר שיכילו יותר.

4. תלייה ברוחב 40 ס"מ זה לא מספיק - לא לבנים (את לא תאמיני כמה מהר תצטרכי מקום לחליפות) ולא לבנות (שמלות, שמלות, שמלות). להרחיב לפחות לרוחב 80 ולוותר על המדפים שמימין לתלייה העכשווית.
צריך גם לבדוק מה גובה התלייה - כי צ'יק צ'אק צריך גובה גבוה יותר...

5. אם את חייבת מקום למצעים - לדעתי עדיף לך להוריד את הארון של התלייה למטה (ללא מגירה) ומעליו לעשות 2 מדפי מצעים.

מבחינה חיצונית ניתן לשלב חריצים וידיות אינטגרליות כדי ליצור תחושה שהארון סימטרי - ומבחינת הצבעים הייתי הולכת על משהו פחות אבסטרקטי ויותר מסודר.

(באופן אישי הייתי עושה את הארון בצבע ניטרלי - הילדים גדלים מהר וחוץ מזה כדאי שיתאים גם לחדר בנות)

בקשר לשאלה על גובה הארון - לא תהיה בעיה והוא יכנס בכל דירה סטנדרטית.
רוחב הארון הוא מעבר לסטנדרט (הסטנדרט הוא ארון 4 דלתות - 160 ס"מ).
פה יש 240 ס"מ. יתכן מאוד שיהיה חדרים ברוחב 3 מ' כשהדלת תופסת עוד 80-90 ס"מ והארון לא יכנס לצידה אלא רק בקיר ממול או המאונך לו - וזה בלי לדעת איפה יש חלון ואיזה עוד אילוצים יצוצו בדרך...

צריך לקחת נתון זה בחשבון - אך לא להירתע בעקבות כך - בכל זאת, גם ארון 4 דלתות סטנדרטי יכול לא להכנס בחדרים מסויימים...
אם רוצים להיות הכי מסודרים ומאורגנים שיש - אפשר פשוט לעשות 3 ארונות במקום 1 ולהצמיד אותם זה לזה. אחרון אחד של צד שימין, ארון שולחן כתיבה שיהיה באמצע וארון צד שמאל של התלייה.
כך כל ארון יוכל לעמוד בפני עצמו ו/או לעבור חדר במידת הצורך.

בהצלחה!

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ממש ממש תודה, במיוחד לעדן המדהימה, הכול מאוד עוזר!

את המדפים הנמוכים ייעדתי לילדים הקטנים, שיוכלו להוציא להם בגדים לבד.
כל מגרה בגובה 20 ס"מ, כך שהמדפים הראשונים מתאימים לגובה ילד קטן. זה לא כדאי?
ואם נהפוך למגרה - לא אומרים שמגרות גדולות מדי לא מחזיקות מעמד? בטח אם הן גבוהות, זה לא קשור?
בקשר לחלוקה לתאים - חשבתי שהתאים הקטנים יתאימו ללבנים/גרביים, והתאים הגדולים נגיד לפיג'מות וגופיות חורפיות. לא כדאי? מבחוץ זה ייראה אותו הדבר, זה רק חלוקה פנימית.
באופן כללי ניסיתי לחלק ככה שלכל ילד יהיה מדף בגדים. אני יודעת שבאופן כללי זה יוצא קצת מצומצם שאין יותר מגרות וכו', אבל זה מינימום לדאוג שלכל אחד יהיה מדף, לא??? לפחות למי שמסתובב בבית כרגע...

אני מבינה שעדיף לוותר על מצעים ומגבות בחדר הזה, ולהעדיף במקומם עוד מקום לתלייה, וזה מה שאעשה. התלייה תהיה בגובה 1.20. זה אמור להספיק לחצאיות, לחליפות, לעליוניות. שמלות ארוכות בעתיד כנראה לא ייכנסו, אבל חשבתי שזו עוד סיבה לשים מתחת מדף ולא מגרה, כך מקסימום אפשר לשלוף אותו. לא?
האם הייתם ממליצים לוותר על מדף פרטי לבגדים לכל ילד, ולהכניס שניים במדף או להעביר מישהו למגרה?

בקשר לצבע - זה יהיה תורקיז/מנטה, נראה לי מתאים גם לבנים וגם לבנות. (כרגע יש חדר ילדים אחד לכולם) זה לא צבע ניטרלי? עדיף לעשות לבן לבן? נראה לי קצת משעמם. יש בחדר גם מיטת קומתיים נפתחת לבנה, והארון הזה הולך למלא בערך קיר שלם, (מול הדלת) לכן חשבתי שיהיה טוב לתת שם צבע. אם יהיו רק ידיות צבעוניות, זה נראה לי אנמי מדי.
אולי כדאי לפזר את הצבע אחרת? איך?

ממש תודה וסליחה על השיגוע, זו עזרה גדולה מאוד!!!

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
קניתי את הרעיון של החלוקה לשלושה ארונות נפרדים לכל עמודה כדי לאפשר מעברים ושינויים. אין לזה איזה השפעה על חוזק או על יופי?

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
לגרביים ולבנים עדיף מגירות, ועדיף מגירה רחבה מחולקת עם קופסאות לכל ילד.
בקשר לתליה - מצטרפת לעדן, לגמרי!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בקשר לגובה, לדירה שלי זה לא היה נכנס :( (דירה סטנדרטית באזור שלי)

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י GRN;1241371:
בקשר לגובה, לדירה שלי זה לא היה נכנס :( (דירה סטנדרטית באזור שלי)

2.40? אין מצב שלא יכנס, התקן מחייב גובה של 2.60 לפחות!!!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י DDESIGN;1241386:
2.40? אין מצב שלא יכנס, התקן מחייב גובה של 2.60 לפחות!!!
דיברו כאן על יותר, לא? בכל אופן, לא כל הדירות עומדות בתקן, כידוע. ואצלי זה 2.40 או 2.45, אני לא זוכרת בדיוק.

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
סתם שאלה - איפה המיטות מוצבות בחדר?
כי רציתי לעשות ארון דומה והמיטות יוצאות ממש משני צידי הארון כך שהגישה לא נוחה לארון.
מה עשית?

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
סליחה, לא אמרתי נכון, גובה התלייה שיוצא הוא 1.35.
הארון בגובה כללי של 2.40, הכוננית של הספרים חשבתי לעשות בגובה 2.55 אבל אני אשקול את זה, אם זה לא נכנס בכל חדר.
בקשר לצבע - כנראה שאלך על ארון לבן כולו. יש למישהו דוגמאות של ארונות לבן, ושרואים שהחדר לא נראה חיוור מדי? התקרה לבנה, הרצפה בהירה, לכן אני מתלבטת...

לשאלה על מיקומי המיטות -
יש מיטת קומתיים בקיר שמול הארון, שנפתחת עוד שלוש מיטות לכיוון הארון. כמובן כשהכול פתוח אי אפשר לגשת לארון, אבל אני לא רואה שיש בררה אחרת. המיטה התחתונה כשפתוחה עד הסוף תכסה על המגרות התחתונות, אבל את הארון יהיה אפשר לפתוח, אם מטפסים על המיטה הפתוחה.
חוץ מזה יש בחדר גם מיטת תינוק, בניצב לארון (הרוחב שלה בהמשך של הארון).

Yony

משתמש רשום
כמה תמונות באקראי - חלקם נראים מתצוגה - אולי יעזור

קבצים מצורפים

• 1.png
    KB 95.2 · צפיות: 108
  • 2.png
    KB 122.7 · צפיות: 76
  • 3.png
    KB 254.4 · צפיות: 67
  • 4.png
    KB 91.6 · צפיות: 58
  • 5.png
    KB 136 · צפיות: 63
  • 6.png
    KB 472.7 · צפיות: 60
  • 7.png
    KB 231.8 · צפיות: 58
  • 8.png
    KB 422 · צפיות: 58

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ממש תודה על הטרחה!
על פי הדוגמאות הנ"ל נראה שזה חייב ללכת עם רצפה צבעונית וקירות צבעוניים...
אחרת זה נראה לגמרי בית חולים (בדוגמה הרביעית)
אשמח לראות אם יש דוגמה שסותרת את המסקנה הזו.

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
חדר ילדים, אין סיכוי שיראה בית חולים...
המצעים, הוילונות הצעצועים והבגדים יוסיפו את כמות הצבע הנדרשת ++
אני הייתי ממליצה על ריהוט בהיר, ונתינת הגוונים הדרושים בצביעת קיר אחד, בטקסטיל ובאקססורייס.
לגבי תכנון הארון, 3 יחידות זה רעיון טוב, החלוקה הפנימית לא התעמקתי אבל נראה לי שיש מה לשפר מבחינת מקומות אכסון ותליה.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה שראיתי מלמעלה. מעל השולחן עשית מדף למחברות וספרים, ומעליהם 2 מדפי אכסון, קחי בחשבון שכל פעם שיפתחו את הארון להוציא מחברת/ספר, יראו את כל הארון, לא הכי כדאי....
ואכן צריך הרבה הרבה תליה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה