דרוש מידע ארון אמבטיה עם כיור לרחיצת תינוק

קצר ולעניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני רוצה לעשות ארון עם כיור לרחיצת תינוק בגודל 120 ס"מ
שמעתי שיש חנות בשם סינק בבני ברק שמוכרים את המוצר הזה,
אשמח לשמוע על עוד מקומות, כמובן מנסיון אישי.

ואם יש תמונות עדכניות - יעזור מאד!
תודה רבה.

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בהמלצה של מישהי מכאן, קניתי אמבטיה לרחצת תינוק של MTI (יש להם 3 גדלים)
והזמנתי ארון מותאם אצל נגר. יצא מהמם!
יצא לי חצי מחיר מהמחיר שרצו בחנויות המתמחות בזה...

קניתי אצלהם:
MTI רח' בעלי המלאכה 4, אשדוד, ישראל 7761205
טל': 972-50-582-8751 פקס: 972-8-8420879
מייל: mti.maor...Gmail.com
אתר: WWW.MTI-ISRAEL.co.il

נערך לאחרונה ב:

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

קבצים מצורפים

• IMG_4724.JPG
    3.5 MB · צפיות: 209
  • IMG_4725.JPG
    4 MB · צפיות: 163

דני לוי

משתמש רשום
בהמלצה של מישהי מכאן, קניתי אמבטיה לרחצת תינוק של MTI (יש להם 3 גדלים)
והזמנתי ארון מותאם אצל נגר. יצא מהמם!
יצא לי חצי מחיר מהמחיר שרצו בחנויות המתמחות בזה...

קניתי אצלהם:
MTI רח' בעלי המלאכה 4, אשדוד, ישראל 7761205
טל': 972-50-582-8751 פקס: 972-8-8420879
מייל: mti.maor...Gmail.com
ממש יפה!
יש אפשרות לשאול כמה יצא? כולל ארון נגר ..
ומה אורך שיש+כיור?

קצר ולעניין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה על השיתוף,
יצא מהמם!!!
הבעיה בMTI שיש להם שיש עם כיור לרצת תינוק רק עם כיור בצד ימין,
ואני צריכה כיור בצד שמאל....

אשמח לעוד מידע בענין, אם יש מישהי שעשתה ויודעת לתת פרטים ותמונות.

ד' תודה!

משתמש צעיר
אנחנו עשינו לפני כשנה דרך חנות שמתמחה בזה (רצינו לחסוך את הכאב ראש של התימרון בין השיש לארון וכו ובסוף היה לנו בלאגן עם החנות שפשוט עזבנו אותה והבאנו איש שיש בנפרד) ותכלס אני לא ממליצה לעשות דרך חנות, זה יוצא הרבה יותר יקר.
יש לי כמה המלצות מנסיון:
1. עדיף לך למצא נגר שעושה דברים כאלו בזול ואחרי שהארון מותקן את מביאה איש שיש יצוק (זה בעצם שיש שהכיור יוצא ממנו) לוקח מידות ועושה לך את זה כולל התקנה - זה לא מסובך בכלל.
2. ממליצה מאד אם יש מקום לעשות גם משטח שיש (להלבשה והחתלה זה הרבה יותר קל לטפל בתינוק צמוד לכיור ולא לרוץ מחדר לחדר.
3. תעשי כיור כמה שיותר גדול (שוב אם יש מקום כמובן) אני עשיתי מה שנקרא כיור מטבח והבת שלי בת שנה + עדיין נהנית מאד להתרחץ שם ולי זה חוסך להתכופף לאמבטיה...
4. אם המכונה כביסה גם באמבטיה, הארון שמתחת יכול להיות מגירות לכביסה (עושים פתחי אורור) רעיון מעולה++ חסכוני ונח, כמובן הארון עד הרצפה ולא מרחף אולי פחות יפה אבל לדעתי ממש חבל על המקום.
עוד משהו, אם את עושה לבד, תשאלי מראש את האיש שיש מה המידות האפשריות של הכיור, כדי לדעת מה לומר לנגר שעושה את הארון, אם את לא הולכת על מידות סטנדרט של כיור שיש לאיש שיש בד"כ הוא יקח לך על זה יותר יקר.

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לעוד מידע בענין
חשוב לעשות ברז גבוה ולא נמוך,
כי קשה להכניס את התינוק מתחת לברז נמוך
אולי אפשר לעשות ברז פרח מהקיר ולא משהו עומד,
אבל בגובה שיהיה נח ולא צפוף

ד' תודה!

משתמש צעיר
אם יש לי רוחב 1.10 כמה רוחב כיור היית ממליצה לעשות והשאר משטך ?
ועומק 50 זה מספיק ? זה היותר נוח ?
לי יש כיור 53*40 עומק 21
תצמידי את הכיור לקצה כמה שאת יכולה שישאר לך מספיק שטח החתלה,
עומק 50 לשיש זה מצוין.
אבל הכיור צריך שוליים של שיש לפני, אחרי ובצדדים, לא יודעת מדויק כמה המינימום, צריך לשאול איש שיש יצוק - שימי לב שזה שונה משיש רגיל.
אם יש לך עוד שאלות בשמחה!

תודה
אבל כמה בערך חשוב שישאר כמשטח החתלה ?
העומק הזה של הכיור נצרך ?
ושאלה אחרונה הכיור שלך ניתן להזמין כמוהו ואם כן תוכלי לשלוח קישור ? או שזה שיש יצוק
תודה רבה רבה

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
‏‏לכידה.PNG

53 לדעתי לא מספיק. לפחות 60-65
את הארון ביצע נגר בבני ברק
את השיש ביצע דניאל מלכא מ"בוריס קרמיקה" בירושלים.
הורכב לפני 2-3 חודשים.

נערך לאחרונה ב:

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה
זה כיור או יצוק ?
ובתמונה זה 60 נטו ? אפילו במטבח זה יותר קטן
אהה :) .אני התכוונתי לאורך הכיור לא לעומק השיש.
זה כיור יצוק. עומק השיש הוא 60 וכדאי שאורך הכיור לא יפחת מ 65 לנוחות גם כשהתינוק קצת גדל.

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
3. תעשי כיור כמה שיותר גדול (שוב אם יש מקום כמובן) אני עשיתי מה שנקרא כיור מטבח והבת שלי בת שנה + עדיין נהנית מאד להתרחץ שם ולי זה חוסך להתכופף לאמבטיה...
אני רוחצת בכיור כזה כל ילד שאני רוחצת עד שמתרחצים לבד (עד גיל 6 לפחות) זה נוח בהבדל מטורף מאמבטיה רגילה
כמובן שהכיור לרחצה הרבה יותר גדול מהתמונה וגם הרבה יותר גדול מכיור מטבח.

אולי מעניין אותך גם...