דרוש מידע ארגונים לילדי גרושים

מצב
הנושא נעול.

**Moko**

משתמש מקצוען
שמעתי פעם על קבוצה שהתארגנה בעזר מציון דווקא לבנות, שהתמודדו עם כל מיני סוגי קשיים מול ההורים וביניהם גם גירושין. היה להם מפגש כל שבוע, שבתות ביחד וכו'..
אולי אפשר לגשש אצלם
בהצלחה!

**Moko**

משתמש מקצוען
לא ידוע לי .. יש קרבנו של קרוב רחוקים
אבל כדאי לחפש או שאם יש לכם גישה למוסד לימודים אז לשאול שם את היועצת-לפעמים יש להן הכרות עם גופים שונים

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
אז רק תביאו קישור
ראיתי בעבר, אין לי כח לחפש
הסיבה היא

שאם יהיו ארגונים שיתמכו בגרושות כמו שתומכים באלמנות יהיו הרבה יותר מקרים כאלו כי השוקלות גירוש ידעו שמצפה להם עזרה. פשוט מחריד...

**Moko**

משתמש מקצוען
ראיתי בעבר, אין לי כח לחפש
הסיבה היא

שאם יהיו ארגונים שיתמכו בגרושות כמו שתומכים באלמנות יהיו הרבה יותר מקרים כאלו כי השוקלות גירוש ידעו שמצפה להם עזרה. פשוט מחריד...
אהאאא בגלל זה תולשים את כל המדבקות האלו ?? לא הבנתי למי כ"כ כואב שלגרושה יהיה ייצוג משפטי.:oops:
בכל אופן כאן מדובר על הילדים שלהם- אז פחות אקטואלי הגרושות עצמן (שיתמודדו ;) )

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
אהאאא בגלל זה תולשים את כל המדבקות האלו ?? לא הבנתי למי כ"כ כואב שלגרושה יהיה ייצוג משפטי.:oops:
בכל אופן כאן מדובר על הילדים שלהם- אז פחות אקטואלי הגרושות עצמן (שיתמודדו ;) )
אותו דבר.

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
ממש לא אותו דבר,
מישהי שעומדת להפוך את החיים שלה יושבת וחושבת "טוב נו, לפחות הבנים שלי יקבלו תמיכה" ???
לא .. פחות משחק כאן
בדיוק זה מה שאני אומרת
כשכתבתי תמיכה לגרושה התכוונתי תמיכה לילדים שלה/ לה
הרי אם לא יתנו לה חונך היא תצטרך לשלם עליו מעצמה..

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לברר עם ארגון אם הבנים אני לא יודע בדיוק מה הם עושים אבל הם עוזרים לילדי גרושים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה