עזרה אפטות בפה, מכירים את הסיוט הזה??

Zbaaang

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הסתדרת כי יש את משפחת שטיינמץ ברחוב אמרי ברוך 1 מוכרים משחה טבעית מדהימה עזרה מאוד לבן שלי
וגם ד''ר טוביה אליאל ממליץ על זה מאוד...
תודה רבה!!!
לצערי אני סובלת מזה לעיתים תכופות :(
כך שכנראה לצערי המידע הזה יהיה רלוונטי...

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לא מייעץ. אבל מכיר מישהו שכדור אבץ פיקולינט ליום במשך תקופה עזר לו. לשים לב בעניין ההכשר או לקנות בלי טעם.
זה משתיק את הבעיה לתקופה ארוכה מאוד.

השמח בחלקו

משתמש מקצוען
ישנם כמה דברים שעוזרים ברמה זו או אחרת, פשוט לנסות מה שעוזר.
עגבניות שרי, לנגוס מהם כשהם שלימות.
שינה מרובה ברצף
שטיפת הפה, מקל על הכאב, (זה פשוט לשטוף את הפצע הפתוח).
מי פה אורביטול דווקא הלבן.
אם אפשר להיות עם פה פתוח מול השמש.

הפקות על

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הבת שלי סבלה מזה מאוד
בהמלצת פטנט רשום הפסיקה לשתות חלב פרה שותה רק חלב עיזים
(כבר כמה חודשים שאין לה אפטות)

אבירים

משתמש פעיל
תודה רבה! אבל מה זה...?

קורסודיל 1.jpg

מוכרים את זה גם בסופר פארם

נערך לאחרונה ב:

אבירים

משתמש פעיל
ואפשר גם "תרודנט "שזה כמו קורסודיל

קורסודיל Corsodyl​

• שם רפואי / גנרי​

Chlorhexidine Gluconate mouth
  • שם מסחרי​

קורסודיל, תרודנט, מדידנט (הופסק השיווק), כלורהקסידין לאסר
  • תחום טיפול​

תכשירים לחלל הפה ולחניכיים
על התרופה מינון והוראות שימוש אזהרות ותופעות לוואי

• הערה כללית​

המידע המופיע במדריך אינו תחליף לייעוץ או בסיס לאבחנה רפואית. למידע מפורט יותר על התרופות יש לעיין בעלון לצרכן, כפי שאושר על ידי משרד הבריאות. בכל שאלה נוספת יש להתייעץ עם הרופא המטפל או עם הרוקח.
  • למה היא מיועדת?​

כלורהקסידין גלוקונט היא חומר חיטוי (אנטיספטי) שמשוּוק בשני אופנים: שטיפת פה וג'ל לחניכיים. התרופה מיועדת לשימוש במצבים הבאים:

• טיפול בדלקת חניכיים ומניעתה של דלקת כזאת.

• עיכוב בהיווצרות פלאק על השיניים (פלאק הוא רובד של חיידקים ושל סוכרים שנוצר ללא הרף על השיניים. זהו הגורם המרכזי לחורים בשיניים ולמחלות חניכיים).

• לשמירה על היגיינת הפה.

• לשימוש לאחר ניתוחים או טיפולים דנטליים כדי להחיש את ריפוי החניכיים.

• לטיפול בכיבים ובדלקות בחלל הפה בעקבות שיניים תותבות.

• לטיפול בפטרת הפה.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש משחת הפלא להשיג אצל משפחת קליין בבית שמש 029919710
ונראה לי שיש גם מוקד בבני ברק ובירושלים

רפואה שלימה

miri#

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעלי סבל מאאאד מאפטות
ומה שמאוד עוזר
זה
משחת שיניים פוראוור
כשנגמר ועוד לא קונים חדש
מייד חוזר לו
נ.ב. אני לא משווקת של פוראוור ולא בכיוון
זה המוצר היחיד שלהם שאני משתמשת בקביעות

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני סובלת מזה כבר שנים..
אצלי זה כבר מגיע בהתקפה של בערך 10 אפטות בפעם אחת, ושום דבר לא עוזר לי מלבד:

1. אם יש לך כח סבל אז אורלמדיק זה חומר יקר אבל שורף את האפטה בשניה ופה סיימת עם הסיפור
אבל בשניה הזו שאת שורפת את האפטה את גם רואה כוכבים ברמות אחרות, סוג שצולים לך את השפתיים על מדורה...

2. משחת השינים של פוראוובר (אני לא משווקת שלהם משום כיוון) ניסיתי לאחר המלצת ידידתי
ובהחלט, כשאת מורחת את זה על האפטה הכאבים מתעממים לפחות לשעה וזה גם גורם לכך שתוך יומים בערך את כבר רואה ריפוי התחלתי.
שאר הדברים שניסיתי לאפטות זה היה בערך כמו כוסות רוח...

POKER

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עימוד ספרים
שטוף את הפה עם שטיפת פה "קורוסודיל" חצי דקה כמה פעמים ביום זה מאוד עוזר
צריך מאוד להיזהר עם ה'קורוסידול' בשימוש יתר הוא מכחיל את השיניים, (מניסיון העבר). התפתרונות הם ככתוב למעלה, יש גם משחת שיניים של 'פורהוור' שמניסיון (לא שלי, אלא של גיס שסבל מאוד מאפטות) היא מאוד עוזרת. ויש גם פתרונות לגברים שבינינו לגרגר ערק או יין קצת שורף אבל מאלחש טוב טוב ומניסיון עוזר להם לעבור...
ובסופר פראם מוכרים כמין קיסמים כאלה עם גופרית הם מאוד מאוד עוזרים (לפני שהתחתנתי היה לי המון אפטות מהלחץ, והשתמשתי בהם המון) הם קצת יקרות מאוד מאוד שורפות בזמן השימוש, אבל זה משהו 'קטלני' שמים פעם אחת והאפטה עוברת (עד לאפטה הבאה....)

e b p

משתמש מקצוען
בלת''ק מי שסובל מזה הרבה לקחת למשך תקופה ויטמין B12
עוזר פלאים!!

Zbaaang

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
וואו אני ממש ממש שמחה שפתחתי פה את האשכול...
חידשתם לי המווןןןן
אני באמת מודה מקרב לב!!
ממש עזרתם לי! אין מילים :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה