אני מגיע בלילות

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
הכי אני אוהב את הלילה.
אני מגיע, לפעמים לבד, בדרך כלל עם עוד כמה חבר'ה. ומתחילים בחגיגה.
אני נכנס דרך החלון. תמיד הם משאירים חלון פתוח, האידיוטים. נועלים את הדלת - אבל תמיד אפשר למצוא חלון שהם השאירו פתוח.
הם ישנים עמווווק, לא שמים לב לכלום. בהתחלה אני מסתובב לי ככה בשקט בין החדרים, סוקר את השטח, בודק מה השלל להיום. נהנה. יש לי זמן, לא ממהר לשום מקום.
אחר כך אני מתחיל לעבוד.
בוחר לי את אחד מבני הבית שנראה עסיסי, מתיישב עליו בנוחות, מקפל את הכנפיים שלי, ומתחיל.
כמו כל יתוש שמכבד את עצמו, אני יודע שבשביל עקיצה איכותית צריך טיפה השקעה.
אז אני מחדיר לתוכו את העוקץ שלי, מרכך את המקום, ורק אז מתחיל למצוץ.
הכי אני אוהב תינוקות. יש להם דם מתוק כזה ועור רך. יאמי. איך אני אוהב.
לפעמים, אם אין תינוקות אני הולך גם למבוגרים. להם יש עור יותר קשה ודם קצת חמצמץ, אבל זה דם שמשביע אותך להרבה זמן.
אחר כך אני יושב לי שבע וטוב לב, מפוצץ בדם.
ואז, אני וכל החבר'ה יושבים ביחד ומריצים דאחקות. כל אחד מספר את מי הוא מצץ היום, ואז אנחנו צוחקים על כל התכשירים והחומרים שהם שמים כדי שאנחנו לא נבוא.
אחד אומר 'סנו מט' וכולנו נשפכים מצחוק,
אחר צועק 'אוטן', אנחנו על הרצפה. קרועים.
מישהו זורק 'חומץ', כולם גועים בצחוק. למישהו בורח קצת דם מהעוקץ מרוב צחוק. הוא אומר 'די די. הרגתם אותי'.
אני אומר 'סנו די'... וואי וואי, הבטן כבר כואבת מרוב צחוק.

ואז מגיע הקטע שאני הכי אוהב. אנחנו כבר כמעט עוזבים, שבעים ומרוצים. ואז אחד החבר'ה אומר "רגע, למה שלא נשגע אותם קצת".
אנחנו מחליטים לקחת את הסיכון.
כל אחד בוחר לו אוזן, ואנחנו מתחילים לזמזם.
זה כיף חיים. אתה רואה את הבנאדם מתנענע מתוך שינה. שולח ידיים, לא מבין מה קורה לו.
אתה ממשיך לזמזם לו, ואז הוא משתגע. מתיישב בעיניים טרוטות ומנסה להעיף אותך בגמלוניות.
הקטע הוא שאתה ערני וחד, והוא באמצע החלום השביעי.
אתה נותן לו חצי דקה שקט ואז מגיע שוב, נכנס מתחת לשמיכה שלו. ומזמזם לו באוזן.
זה קורע אותי הקטע הזה שהם חושבים שאם הם יכניסו את הראש מתחת לשמיכה אני לא אוכל להגיע לאוזן שלהם.

אני מזמזם עוד קצת, עד שהבנאדם חוטף חממה. הוא קם, תאב קרב, תופס איזה מגבת ומנסה למחוץ אותי.
בשלב הזה אני מתעופף לי לחלון. אני נשאר עוד כמה דקות בחלון כדי לראות אותו מתחיל להתגרד,
תוך כדי שהוא מתגרד ומתהפך מצד לצד, הוא ממלמל 'היתושים האלה'....
אז אני חוזר פעם אחרונה. מתקרב אליו לאוזן הכי קרוב שאני יכול. ומזמזם בקולי קולות: 'יתוש קדמך'.
הכנסת אותי למריבה אישית עם היתושים... כזה עונג על חשבוני? טפו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה