אמהות לילדים במשפחתון- גם אצליכם זה כך?

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יעל;1391606:
אצלינו הודיעו באסיפת הורים שעל כל איחור אחרי 4 יש לשלם 25 ₪ על כל 15 דקות.

טעות שלי. כך היה: גם אם אחרתי דקה בודדת(!) - עד רבע שעה - גבו 25 ש"ח.

ולמה לא להתחשב בבחורה לומדת, שמפסידה לימודים ומאחרת בשלוש דקות(! ופעמים בפחות...)? והיא עוד עושה מאמצים ויוצאת זמן רב טרם...

sh12

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שירונת;1391613:
ומצד שני- כשהיא היתה חולה- היא לא רצתה לבזבז את הימי בחירה שלה והחזירה 50 ש"ח (לכי תמצאי מטפלת שתקח ילד חד פעמי ב-50 ש"ח ל-8 שעות...)

זה ממש גזל,
מחובתה למצוא לעצמה ממלאת מקום ליום שכזה, אם אינה רוצה לבזבז יום בחירה.
ואם היא רוצה שההורים ימצאו סידור עליה לשלם לכ"א שווי של מטפלת פרטית ליום שלם 8-9 ש"ח לשעה * 9.5 שעות : כ80 ש"ח.
(באחת מהשנים רצתה המטפלת עוד 3 ימי חופשה בשנה ולכן לא גבתה את 300 ש"ח דמי השכלול - כלו' נתנה לנו 100 ש"ח לכל יום חופש. למרות הקומבינה, הרגשנו שהיא הוגנת!)

שירונת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י sh12;1391643:
זה ממש גזל,
מחובתה למצוא לעצמה ממלאת מקום ליום שכזה, אם אינה רוצה לבזבז יום בחירה.
ואם היא רוצה שההורים ימצאו סידור עליה לשלם לכ"א שווי של מטפלת פרטית ליום שלם 8-9 ש"ח לשעה * 9.5 שעות : כ80 ש"ח.
(באחת מהשנים רצתה המטפלת עוד 3 ימי חופשה בשנה ולכן לא גבתה את 300 ש"ח דמי השכלול - כלו' נתנה לנו 100 ש"ח לכל יום חופש. למרות הקומבינה, הרגשנו שהיא הוגנת!)
הבעיה שלא רציתי להגיד לה כלום כי כל פעם היא נורא נפגעה...
העדפתי לפרגן לה עוד כמה שקלים ושתהיה מרוצה ותטפל בבן שלי בלי הרגשה של מרמור
בתור מטפלת היא באמת היתה מצוינת, רק מה- בסוף השנה אני יצאתי עם טעם מר... :(
בקשר לדמי שכלול- לא כל מטפלת לוקחת ולא את כל ה-300 ש"ח... זה לא דמי כיס בשבילה- זה מיועד להוצאות מסוימות ורק אם כל ההורים מסכימים.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טעות שלי. כך היה: גם אם אחרתי דקה בודדת(!) - עד רבע שעה - גבו 25 ש"ח.

ולמה לא להתחשב בבחורה לומדת, שמפסידה לימודים ומאחרת בשלוש דקות(! ופעמים בפחות...)? והיא עוד עושה מאמצים ויוצאת זמן רב טרם...
יש בקבוצה 10 ילדים...
המעון מסתיים ב4
ילד 1 לוקחת בחורה שמשתדלת מאד להגיע אך היא איחרה ב3 דקות..
ילד 2 אמא שלו מגיעה טרופת נשימה מהרופא, היא איחרה רק ב5 ד'ומצפה להתחשבות יש לה ילד עם חום..
ילד 3 וכו וכו'..
אני לא מצליחה לקלוט למה מצפים להתחשבות מהמטפלת..
העבודה שלה מתחילה ב7 ומסתיימת ב4.. אם הבוס שלך היה מבקש ממך להשאר עוד כמה ד' על חשבונך...
יאלה תתחשבי מה בסה"כ הוא ביקש רק כמה דקות.. מיד היה נפתח כאן אשכול
"מה עושים עם בוס שמבקש להשאיר את העובדות עוד כמה דקות על חשבונן"

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י sh12;1391601:
תלוי באישיות של המטפלת!!!
(וגם מושפע מנתונים נוספים - אורך יום העבודה, כמות הילדים, ילדים פרטיים בבית וכו')
לכן לא לוקחים כל אחת ...
מטפלת פרטית את יכולה לבחור בהחלט לפי האישיות שלה..
ומהמלצות הורים משנה קודמת...
בכל מקרה גם שלי בפרטי ואלו חיים אחרים לחלוטין...
מביאה בבוקר מחזירה בצהרים אבל יש גמישות אף פעם לא לקחנו אותה יותר מאוחר מארבע אולי דקת איחור ...
אבל בבוקר יש פעמים שהבאנו גם בסביבות השעה 10 והיא מקבלת תמיד עם חיוך...
גם בשביל הרוגע שאת מביאה או לוקחת בשעה לא צפויה ואז את יכולה באמת להתרשם ממנה ומהאוירה והרוגע של הילדים....

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יעל;1391664:
יש בקבוצה 10 ילדים...
המעון מסתיים ב4
ילד 1 לוקחת בחורה שמשתדלת מאד להגיע אך היא איחרה ב3 דקות..
ילד 2 אמא שלו מגיעה טרופת נשימה מהרופא, היא איחרה רק ב5 ד'ומצפה להתחשבות יש לה ילד עם חום..
ילד 3 וכו וכו'..
אני לא מצליחה לקלוט למה מצפים להתחשבות מהמטפלת..
העבודה שלה מתחילה ב7 ומסתיימת ב4.. אם הבוס שלך היה מבקש ממך להשאר עוד כמה ד' על חשבונך...
יאלה תתחשבי מה בסה"כ הוא ביקש רק כמה דקות.. מיד היה נפתח כאן אשכול

משום כך לא רציתי להגיב, על אף שיש לי תשובה על הנ"ל. אולם אין לי עניין להכנס לדיון (ואגב, קרובת משפחתי היה לה, אכן, ברור שעליה לשלם על אף הכל. כתבתי הנ"ל ממבט של בחורה).

כל העניין בתגובתי היה רק לומר שמעון אינו שונה בתחום הלזה.

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יעל;1391664:

זהו, שאם אני מאחרת (וכפי שכבר הבהרתי מדובר בפעמים בודדות במהלך השנה ממש ובאיחורים של 2-3 דק') אני לא כ"כ סוברת שזה איחור על חשבונה, כי היא עובדת רק 5 ימים ומקבלת כמו על ששה ימים,
ברור שהיא לא צריכה לשמור לי על הילד דקה אחת יותר ממה שהיא מחויבת, אבל זה מה שאני מנסה להבין- האם גם במקרה הזה שאני משלמת לה כל שבוע על עוד 150 דקות שהיא לא שומרת בהן על הילד שלי- אני צריכה לשלם קנס על איחור של 2 דקות?

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא קיבלת דף בתחילת שנה שהכל כתוב ומוגדר מראש?
כך אין הפתעות.
הבן שלי במשפחתון היה כתוב שאין להביא אחרי השעה 9..
אצל הבת שלי במעון אפשר להביא מתי שרוצים רק הודיעו שאחרי 8.30 אין ארוחת בוקר וכו .
הכל כתוב מסודר ומוגדר ואין שאלות ותהיות, ונותר לי רק להנות מהמטפלות המדהימות שבאמת משקיעות מאד.
את העגמ"נ הנ"ל חוסכים כשהכל כתוב וברור

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יעל;1391746:
לא קיבלת דף בתחילת שנה שהכל כתוב ומוגדר מראש?
כך אין הפתעות.
הבן שלי במשפחתון היה כתוב שאין להביא אחרי השעה 9..
אצל הבת שלי במעון אפשר להביא מתי שרוצים רק הודיעו שאחרי 8.30 אין ארוחת בוקר וכו .
הכל כתוב מסודר ומוגדר ואין שאלות ותהיות, ונותר לי רק להנות מהמטפלות המדהימות שבאמת משקיעות מאד.
את העגמ"נ הנ"ל חוסכים כשהכל כתוב וברור

האמת שלא קיבלתי, אבל אני זוכרת את ההוראות הללו משנה שעברה.
ובכל מקרה- השאלה שלי היא על מחברי ההוראות.

sh12

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שירונת;1391661:
בקשר לדמי שכלול- לא כל מטפלת לוקחת ולא את כל ה-300 ש"ח... זה לא דמי כיס בשבילה- זה מיועד להוצאות מסוימות ורק אם כל ההורים מסכימים.
לא כך ידוע לי.
ה300 ש"ח הן חובה.
ולא תלויות ברצונם של ההורים...

נכתב ע"י פוינט ק גת;1391739:
זהו, שאם אני מאחרת (וכפי שכבר הבהרתי מדובר בפעמים בודדות במהלך השנה ממש ובאיחורים של 2-3 דק') אני לא כ"כ סוברת שזה איחור על חשבונה, כי היא עובדת רק 5 ימים ומקבלת כמו על ששה ימים,
ברור שהיא לא צריכה לשמור לי על הילד דקה אחת יותר ממה שהיא מחויבת, אבל זה מה שאני מנסה להבין- האם גם במקרה הזה שאני משלמת לה כל שבוע על עוד 150 דקות שהיא לא שומרת בהן על הילד שלי- אני צריכה לשלם קנס על איחור של 2 דקות?
אני לא חושבת שיש מה להשוות את כמות השעות בין סוגי המשפחתונים/ מעון...
יתכן שההסכם בנוי על כך שבגלל שהן עובדות יום ארוך מאד 9.5 שעות, אז הן לא צריכות כמות כזו של שעות שבועיות...

Yafittz

משתמש רשום
כמטפלת משפחתון לשעבר וכאמא ששלחה ושולחת ילדים למשפחתונים:
הנחרצות של המטפלת על הכללים תלויה מאוד באופי שלה. כמטפלת גם כשילדים איחרו את השעה 8:30 לא העזתי לומר כלום כל עוד זה לא מצב יום יומי. בגלל שלא הסתדר מאיזושהיא סיבה להגיע מוקדם (טיפת חלב, אחרי חתונה וכדו') זה לא אומר שהילד צריך להפסיד יום וההורה עבודה או אפילו פשוט מנוחה (זה לא עניין של המטפלת מה ההורה עושה בזמן הזה) כהורה הייתי מרגישה (וב"ה זה לא קרה לי)שהמטפלת מצאה סיבה לעבוד היום עם פחות ילד. החיים הם לא שחור לבן, אנחנו בני אדם הנתונים לשינויים וגם המטפלת צריכה להיות גמישה .
לגבי סוף יום , הזכות של ההורה לקחת את הילד ב-4 או ב-4:30 אם זה משפחתון של 5 ימים- והמטפלת לא יכולה לחייב להגיע קודם,היא כן יכולה להגיד שאם את רוצה דיווח תקדימי להגיע או תדברי איתה בטלפון בערב כי ב-4/4:30 המשפחתון נסגר. אני אישית הייתי מעבירה דיווח להורה גם אם הגיע בדיוק ב-4 וגם אם במקרה איחר (גם לי קרה שהורים נרדמו....לא קרה שום דבר אנחנו בני אדם. נכון שזה קשה למטפלת שמחכה לסיים יום עבודה ארוך אך כולנו יכולים למעוד / להרדם/ לפספס אוטובוס....לא הכל בידים שלנו....על בורא עולם שמעתם...הוא מנהל אותנו...).לא יכולתי שלא לדוו אני לא מעבירה חפץ להורה אלא ילד.
היתה לי אמא שעבדה בעצמה במעון הייתה מסיימת גם ב-4 והייתה מאחרת 5 עד 7 דקות , השתדלתי להתחשב בה למרות הקושי והיא פשוט הוסיפה לי מעט כסף כדי ששנינו נרגיש טוב . (אמנם הייתי מעדיפה לסיים ב-4 ולא לקבל את הכסף אך צריך בחיים להיות מעט גמישים ואנושיים) .
המטפלת של הקטנה שלי גם מבקשת שהיא תגיע עד 8:30 (מדובר על חופשים שהגדולים שלי לוקחים אותה מאוחר) אז הם משתדלים ולא תמיד זה הולך, היא בחיים לא החזירה ילד הבייתה כי לא הגיע בזמן (והיו אצלה כמה ילדים שלי, וגם במשפחתונים אחרים שהיו ילדי לא עשו זאת . ) שמעתי שיש מטפלות שעושות זאת , ולפי דעתי אם זה לא משהו קבוע שחוזר הרבה זו דרך להתפטר מילד (שיהיה יותר קל למטפלת...)
לפי דעתי תעמדי על הזכות שלך לקחת את הילד עד-4:30 ואם אחרת לעיתים רחוקות תבקשי סליחה וזהו. אם היא תבקש ע"כ כסף תגידי שמותר להתחשב פעם ב... שאת עשית את ההשתדלות שלך להגיע בזמן אך ה' סובב אחרת ואם נראה שבכל זאת היא מתעקשת כדאי לתת ושהיא תרגיש טוב. ולעצמך תגידי 'טוב לא נורא זה רק פעם ב...הכל משמיים...שיהיה כפרה על הכסף ורק שנהיה בריאים וכדו' (אל תכעסי עליה זו זכותה עפ"י החוזה)
בהצלחה, גדול השלום.....:)

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Yafittz;1392054:
הנחרצות של המטפלת על הכללים תלויה מאוד באופי שלה. כמטפלת גם כשילדים איחרו את השעה 8:30 לא העזתי לומר כלום כל עוד זה לא מצב יום יומי. בגלל שלא הסתדר מאיזושהיא סיבה להגיע מוקדם (טיפת חלב, אחרי חתונה וכדו') זה לא אומר שהילד צריך להפסיד יום וההורה עבודה או אפילו פשוט מנוחה (זה לא עניין של המטפלת מה ההורה עושה בזמן הזה) כהורה הייתי מרגישה (וב"ה זה לא קרה לי)שהמטפלת מצאה סיבה לעבוד היום עם פחות ילד. החיים הם לא שחור לבן, אנחנו בני אדם הנתונים לשינויים וגם המטפלת צריכה להיות גמישה .
לגבי סוף יום , הזכות של ההורה לקחת את הילד ב-4 או ב-4:30 אם זה משפחתון של 5 ימים- והמטפלת לא יכולה לחייב להגיע קודם,היא כן יכולה להגיד שאם את רוצה דיווח תקדימי להגיע או תדברי איתה בטלפון בערב כי ב-4/4:30 המשפחתון נסגר. אני אישית הייתי מעבירה דיווח להורה גם אם הגיע בדיוק ב-4 וגם אם במקרה איחר (גם לי קרה שהורים נרדמו....לא קרה שום דבר אנחנו בני אדם. נכון שזה קשה למטפלת שמחכה לסיים יום עבודה ארוך אך כולנו יכולים למעוד / להרדם/ לפספס אוטובוס....לא הכל בידים שלנו....על בורא עולם שמעתם...הוא מנהל אותנו...).לא יכולתי שלא לדוו אני לא מעבירה חפץ להורה אלא ילד.
היתה לי אמא שעבדה בעצמה במעון הייתה מסיימת גם ב-4 והייתה מאחרת 5 עד 7 דקות , השתדלתי להתחשב בה למרות הקושי והיא פשוט הוסיפה לי מעט כסף כדי ששנינו נרגיש טוב . (אמנם הייתי מעדיפה לסיים ב-4 ולא לקבל את הכסף אך צריך בחיים להיות מעט גמישים ואנושיים) .
המטפלת של הקטנה שלי גם מבקשת שהיא תגיע עד 8:30 (מדובר על חופשים שהגדולים שלי לוקחים אותה מאוחר) אז הם משתדלים ולא תמיד זה הולך, היא בחיים לא החזירה ילד הבייתה כי לא הגיע בזמן (והיו אצלה כמה ילדים שלי, וגם במשפחתונים אחרים שהיו ילדי לא עשו זאת . ) שמעתי שיש מטפלות שעושות זאת , ולפי דעתי אם זה לא משהו קבוע שחוזר הרבה זו דרך להתפטר מילד (שיהיה יותר קל למטפלת...)
לפי דעתי תעמדי על הזכות שלך לקחת את הילד עד-4:30 ואם אחרת לעיתים רחוקות תבקשי סליחה וזהו. אם היא תבקש ע"כ כסף תגידי שמותר להתחשב פעם ב... שאת עשית את ההשתדלות שלך להגיע בזמן אך ה' סובב אחרת ואם נראה שבכל זאת היא מתעקשת כדאי לתת ושהיא תרגיש טוב. ולעצמך תגידי 'טוב לא נורא זה רק פעם ב...הכל משמיים...שיהיה כפרה על הכסף ורק שנהיה בריאים וכדו' (אל תכעסי עליה זו זכותה עפ"י החוזה)

את כבר לא מטפלת היום?
אליך הייתי רוצה לשלוח!!!

אסנת לוי

משתמש צעיר
נכתב ע"י Yafittz;1392054:

אני גם מתנהגת כמוך..אבל מה שאומרים:האמא,הבעל,החברות והגיסות.תיהיי קשוחה,את לא רואה איך משחקים בך.תעשי כללים וכו'..תפסיקי להיות פריירית..זה מאוד תלוי באופי במטפלת..אני לא מסוגלת להיות רעה..רק שהאמא ממש עברה את הגבול...
מי שיודעת שהיא מאחרת והעבודה שלה לא נגמרת בשעה מסויימת קבועה ו שהיא תלוייה באוטבוסים שתדאג למטפלת מסוג קצת יותר גמיש ומתחשב..

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא קראתי את התגובות.
זה אחד הסיבות למה עדיף מעון ולא משפחתון...
יש להן כללים מעצבנים, ולכי תריבי עם המטפלת שאח"כ צריכה לשמור לך על הילד.
במעון מקסימום אם יש בעיה זה להנהלה...

Yafittz

משתמש רשום
אם אומרים לך תפסיקי להיות פריירית כנראה שמדובר במשהו כרוני ועל זה לא דיברתי. משהו כרוני צריך לעצור עם כל טוב הלב שלך. מידי פעם חסד וגמישות ואנושיות צריך ,אך לא להיות מנוצלת. במצב כזה הייתי מנסה לדבר עם אמא (לפי ההכרות שלך עם האמא תדעי אם תבקשי בצורת הסבר נעימה או בטון החלטי ש"כך וכך הם הכללים") . אם שניכן רואות שבאופן קבוע היא מאחרת, או שתגיעי איתה להסדר כספי ואם קשה לך ו/או לא מתאים לך תאמרי לה שהמשפחתון נסגר בשעה 4 ואם היא לא מצליחה להגיע בזמן שתדאג לדמות אחרת שתוציא אותה (שכנה/בייביסיטר וכדו')- זה לא צריך להיות ענינך איך היא מסתדרת (וכך צריך לשדר לה).

לגבי תגובתה של אילה: לכל מסגרת יש את היתרונות והחסרונות שלה וכל אמא תחליט כפי הטוב בעיניה. וגם במעון אם אמא תדבר על המטפלת למנהלת,זה יכול להשפיע על טיפולה של המטפלת באותו הילד..... וגם במשפחתון יש רכזות שהן מעל המטפלות (כמנהלות- שאליהן אפשר לפנות להתלונן)

מזל בן הרוש

משתמש צעיר
אני כבר מעל 6 שנים שולחת את ילדי לאותו מעון וברוך ה' מרוצה עד הגג.
כמו שאמרתי לגבי הקטע של האיחורים מצד ההנהלה יש הוראה של ה5 דק' הראשונות לא יגבו תשלום אבל מאחרי ה5 דק' כל דקה שקל.

ו2 סיפורים יש לי באמתחתי שיכולים להמחיש עד כמה זה גם תלוי באופי המטפלת.
סיפור ראשון ממש לפני מס' ימים, אכן האוטובוס שלי איחר והגעתי ב7 דק' איחור. המטפלת של הבן שלי חכתה רק לי כמובן וכשהגעתי אמרה לי בעדינות תשתדלי לא לאחר זה גורם לי לפספס את האוטובוס, את יודעת שההנהלה מחייבת תשלום על זה, אבל זה פעם ראשונה שלך, אז לא נורא רק תשתדלי לא לאחר שוב. הסברתי לה שאני תלויה באוטובוסים ובאמת משתדלת, היא חייכה וקבלה בהבנה.
אני מצידי הרגשתי הכי טוב בעולם ובכיף שילמתי לה את הכמה שקלים למחרת אפילו שלא בקשה.
מטפלת מהממת!! זה הגישה הנכונה. מבטיחה לכן שאני אעשה שמיניות באוויר לא לאחר לה שוב.

סיפור שני לפני מספר שנים:
קבעתי עם שכנים שיביאו איתם את הבן שלי (אנחנו גרים בשכונה אחרת מהמעון)
להפתעתי ב4 מתקשרת אלי המטפלת שלא אספו את הילד. התקשרתי אל השכנים ומסתבר שששכחו ולא לקחו אותו וכבר יצאו מהעיר. ובעלי עומד למטה ומחכה שיגיעו.
כמובן שמיד עדכנתי את בעלי והוא הזמין מונית לצאת למעון (יחד עם עוד ילדה), עד שהגיע המונית ועד שנסע למעון כבר הגיע ב4.3 מאוחר לכל הדעות!
המטפלת היתה בחוץ עם הילד והתחילה לצעוק עליו שזה לא בסדר ומה זה צריך להיות. אני כמובן כבר בטלפון שלה אלי הסברתי לה על הטעות וחזרתי לעדכן אותה שבעלי מגיע עם מונית, גם בעלי כמובן הסביר לה והתנצל, אך היא צעקה עליו ואמרה שמגיע לה 30 ש"ח. בעלי אמר לה ברור ואין בעיה אשתי תשלם לך מחר, והיא בשלה, לא תשלם לי עכשיו, ולבעלי באמת לא היה עליו כסף מזומן. וזה לא ענין אותה.
בקיצור התנהלות ממש לא הגיונית בהתחשב בנסיבות. למזלי שזה היה מעון והיא היתה מחליפה חד פעמי בקבוצה של הבן שלי. אז דברתי עם ההנהלה והם כמובן שלא הסכימו עם ההתנהלות וטפלו בענין.

ככה שגם במעון הכל יכול להיות והכל פונקציה של אופי המטפלת, אבל לפחות יש לך גורם מלמעלה שניתן לדבר איתו ולטפל בדברים.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אני לא מבינה את הערבוב שלכן ובין העובדה שמטפלת מטפלת בילדים לבין זה שזו העבודה שלה.

אם היה לי חשש שהיחס לילד יפגע כתוצאה מדין ודברים ביני לבין המטפלת הייתי מוציאה את הילד שלי היום!! גם ללא דין ודברים.

אתן שוכחות שהמטפלת זו עבודתה, ולפעמים למרות שהעבודה עם הפעוטות מלאת רגש וחמימות, ישנם עניינים מינהליים שהמטפלת נאלצת לעמוד עליהם, לא כל אחת יודעת להיות אסרטיבית בצורה נכונה, ולא כל אחד מסוגל לקבל שמעמידים אותו במקומו הגם שבצדק. (מכירים את טיפוסים שגם אם תלחשי להם הערה הם יצעקו עלייך חזרה מה את צועקת עלי...)

אני בטוחה שאצל מטפלת טובה לא נפגע היחס לילד כתוצאה מהתדיינות עם ההורים.

מטפלת במעון ובמשפחתון יש סוף ליום עבודתה המתיש מאד, לפעמים גם לה יש ילד במשפחתון / מעון שכל איחור שלה גורר קנס עבורה, או גורם לה לאחר את האוטובוס ולקחת מונית וכו' וכד'.
אצלינו במעון גובים 2 שקל על דקת איחור!! (ולגודל חרפתי נאלצתי לאחר פעם, שילמתי 10 ש"ח ל-5 דקות אבל לא חשבתי שזה לא מוצדק)
למעון יש הנהלה שיכולה לאכוף את הכללים, מה תעשה משפחתונית??
אין לה ברירה אלא לעמוד על שלה, ויש הורים שנבהלים מכך, חבל.

דסי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני חושבת שהאפשרות לשלם על איחור אמורה מאד להרגיע את ההורים, לא?
זה כ"כ לא נעים לאחר. אם יש אופציה של תשלום וזה מקובל, זה הופך את האי נעימות למשהו טכני וקל יותר.
אחרת? אז תשלמי כמה שקלים, מה יש?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איזה נס, איזה נס!!!
הבת שלי גם במשפחתון ומעולם לא נתקלתי בכזה יחס מצד המטפלת, היא פתחה את המשפחתון השנה בשנה שעברה הבת שלי היתה אצלה כמטפלת, וגם אותה בררתי אחרי אינסוף שאלות, ברורים, בדיקות, תאמינו לי מאחלת לכולן כזו מטפלת!!!

השנה כמשפחתון, יתכן ובגלל שאנו מאוד עומדים על הכללים, תמיד היא באה לפני 8:30 והולכת ב-1:45 (אני רוצה אותה אז בבית) כיף לה, בלי קשר לזה שהילדה מהממת ומטופחת (מילים שלה:p עד שהמפקחת כל פעם כשמגיעה שואלת איפה היפהיפיה) היא כל יום שולחת פירוט מה אכלה, כמה אכלה, כמה ישנה וגם שיחות שניהלה איתה...
היא מסורה, אפילו כרגע שאני במצב רפואי שלא מאפשר לי לעבוד ואין לי אפשרות לשלם לה, היא באה לקראתי ועושה לי הנחה, ועוד כל מיני דברים אני יכולה תמיד להתקשר אליה בשעות הערב ויהיו לה המון דברים טובים לספר עליה, תאמינו לי כיף לי לצ'פר כזו מטפלת, אני כל היום מתקשרת ומחמיאה, היא תמיד אומרת לבעלי אם משהו קרה (לדוג' אתמול נפלה על הפה) ולא מסתירה כלום, הבת שלי מאושרת אצלה!!!
כל בוקר היא מחכה כבר ללכת למטפלת.

יש לנו משפחתון מעולה!!!
מאחלת לכולכן כזו מטפלת!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה