אמבטיית תינוק עם מגש מלמעלה איפה משיגים ובכמה?

תרצה

משתמש מקצוען
אשמח אם למישהו יש מידע - איפה אפשר להשיג אמבטיית תינוק שמגיעה עם מגש החתלה שמתקפל עליה למעלה. (לא משנה לי אם זו אמבטיה מתקפלת או אמבטיה פלסטיק על רגליים מתקפלות)
ואולי אתם יודעים גם מה טווח המחיר של אמבטיה כזאת?

תזכו למצוות!

imb

משתמש מקצוען
אני חושבת שניתן להשיג בכל חנות למוצרי תינוקות.

באזור ה 500 ש"ח.

שרי קלוגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בייבי לנד בב"ב. לא זוכרת כמה עולה.

תרצה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י izavit;1151840:
אני חושבת שניתן להשיג בכל חנות למוצרי תינוקות.

כך גם אני חשבתי...
אבל כבר לפני חמש שנים כשחיפשתי (אז רציתי דווקא כזו שגם האמבטיה עצמה מתקפלת, ולא עם אמבטיית פלסטיק) לא הצלחתי להשיג וחיפשנו בכמה חנויות. לבסוף קנינו בלי המגש. וניסינו להצמיד את המגש של האמבטיה הישנה שהלכה לעולמה...

היום פניתי לחנות אחת בביתר, והם אמרו שאצלם אין, ובאופן כללי יש מעט כאלה.
נדמה לי שמשום מה הפסיקו לייצר את האמבטיה עם המגש שמתיישב למעלה - וכל כך חבל! מי שאין לה שידת החתלה זקוקה מאוד למגש הזה!

אם יש מי שיודע בברור על חנות מסויימת (עדיף לי באזור ירושלים/ביתר) שיש לה אמבטיה כזו, אשמח אם יידע אותי.

mishu

משתמש רשום
אין לי מושג חנות, אבל אמבטיה של CAM הולכת עם מגש.
מחיר בסביבות 400 ש"ח. (לפני חמש שנים) מצוינת!

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי בדיוק מה שאת מחפשת, קניתי לפני 12.5 שנה בחסדי שמואל :D
ברצינות, תנסי לשאול בחסדי שמואל, ואגב, דברים כאלו מבררים בטלפון, את לא צריכה לבוא לחנות ולראות שאין.

גילה שם טוב

משתמש רשום
יש בחסדי שמואל בירושלים , עולה 450( מלפני חצי שנה ), אני חושבת שזה מתקפל ,
אבל גם שזה מקופל הוא די בומבסטי.

mirif

משתמש מקצוען
אנחנו קנינו לפני 4 שנים במוצצים, נראה לי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה