מידע שימושי אליאקספרס- "תהליך ההזמנה נכשל"

חצאית קפלים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בשבוע האחרון אני לא מצליחה לבצע הזמנות באליאקספרס.
כל פעם אני מקבלת את ההודעה הזו:
צילום מסך 2024-04-07 111820.png

לא משנה באיזה כרטיס אני משלמת וגם דרך פייפל.
פניתי לשירות לקוחות שלהם מס' פעמים והם אמרו לי לנסות למחוק קוקיז או לשלם דרך האפליקציה אבל כלום לא עוזר.
אין להם דרך אחרת לעזור לי
מישהו נתקל בבעיה הזו?

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
צריך ללחוץ על "לפנותו אל שירות הלקוחות"
להתכתב איתם - לקחת בחשבון שיכול לקחת גם שעה (צריך להיות זמינים כל הזמן ולכתוב לפחות פעם ב3 דקות)
צריך להתעקש שאתם לקוחות טובים, מוכנים לשלם, לא מחזירים הרבה, ודורשים בתקיפות לשחרור חשבון.
ינסו להציע כל מיני פטרונות, תגידו שאתם צריכים להזמין מוצר דחוף, ולבקש לעבור להנהלה. ככה שוב ושוב עד שיבקשו כתובת מייל.
אחרי זה, בערך 24 שעות אמור להשתחרר

חצאית קפלים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צריך ללחוץ על "לפנותו אל שירות הלקוחות"
להתכתב איתם - לקחת בחשבון שיכול לקחת גם שעה (צריך להיות זמינים כל הזמן ולכתוב לפחות פעם ב3 דקות)
צריך להתעקש שאתם לקוחות טובים, מוכנים לשלם, לא מחזירים הרבה, ודורשים בתקיפות לשחרור חשבון.
ינסו להציע כל מיני פטרונות, תגידו שאתם צריכים להזמין מוצר דחוף, ולבקש לעבור להנהלה. ככה שוב ושוב עד שיבקשו כתובת מייל.
אחרי זה, בערך 24 שעות אמור להשתחרר
עשיתי את התהליך שכתבת כבר 3 פעמים,
כל פעם הם בסוף קיבלו כתובת מייל ואחרי איזה יום קיבלתי את ההודעה הזו:

After checking, the order could not be proceesed due to security reason, please try again thirty mins later.
If problem still persist, below are suggestions to solve the problem:
1. change network environment or use another device to try
2. log out account and sign in again
3. try it on APP under the latest AliExpress version

כאילו שהם לא הציעו לי את כבר בהתכתבות איתם...

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
עשיתי את התהליך שכתבת כבר 3 פעמים,
כל פעם הם בסוף קיבלו כתובת מייל ואחרי איזה יום קיבלתי את ההודעה הזו:

After checking, the order could not be proceesed due to security reason, please try again thirty mins later.
If problem still persist, below are suggestions to solve the problem:
1. change network environment or use another device to try
2. log out account and sign in again
3. try it on APP under the latest AliExpress version

כאילו שהם לא הציעו לי את כבר בהתכתבות איתם...
מבאס :rolleyes:

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
מה זה אומר?

המוכר לא שלח את ההזמנה שלכם בזמן. זיכוי כספי מלא יבוצע באופן אוטומטי אל שיטת התשלום המקורית שלכם בתוך 3 עד 20 ימי עסקים.

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה זה אומר?

המוכר לא שלח את ההזמנה שלכם בזמן. זיכוי כספי מלא יבוצע באופן אוטומטי אל שיטת התשלום המקורית שלכם בתוך 3 עד 20 ימי עסקים.
זה אומר שהמוכר לא שלח את ההזמנה שלכם בזמן. זיכוי כספי מלא יבוצע באופן אוטומטי אל שיטת התשלום המקורית שלכם בתוך 3 עד 20 ימי עסקים.

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
זה אומר שהמוכר לא שלח את ההזמנה שלכם בזמן. זיכוי כספי מלא יבוצע באופן אוטומטי אל שיטת התשלום המקורית שלכם בתוך 3 עד 20 ימי עסקים.
כן, את זה הבנתי אבל אני רוצה את ההזמנה........
מה שלא הבנתי זה האם שולחים את ההזמנה למרות זאת.

meir david

משתמש חדש
צפה בקובץ המצורף 1621775
פניתי לשירות לקוחות שלהם מס' פעמים והם אמרו לי לנסות למחוק קוקיז או לשלם דרך האפליקציה אבל כלום לא עוזר.
מישהו נתקל בבעיה הזו?
האם מצאת כבר פיתרון כי אני חובה כרגע את הבעיה שלך ואני לא מצליח לבצע את ההזמנה שום הזמנה ולא משנה באיזה כרטיס אשראי

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
הבנתי שיש הרבה מקומות שעושים חרם על ישראל
הרבה? לדוגמא?
טורקיה הפסיקה לשלוח
טורקיה כמדינה מחרימה את ישראל
אבל אתרים בטורקיה לא שולחים?
אולי גם סין??
ואולי לא..

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
האם מצאת כבר פיתרון כי אני חובה כרגע את הבעיה שלך ואני לא מצליח לבצע את ההזמנה שום הזמנה ולא משנה באיזה כרטיס אשראי
דווקא אלי כן הגיעו הזמנות,
יש רק הזמנה אחת שלא נשלחה, עכשיו נסתי להזמין שוב, בינתיים לא קיבלתי עליה הודעה כלשהי, יכול להיות שחלק מהחנויות שם עשו חרם, אבל היה אמור להיות כתוב שאין הזמנות לישראל לא? (אא"כ זה חרם סמוי)

meir david

משתמש חדש
צפה בקובץ המצורף 1621775
מישהו נתקל בבעיה הזו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה