אי רובוט באמת יעיל?

כוכבית זוהרת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חולמת לקום כל בוקר לריצפה נקיה.....
האם שואב-שוטף רובוטי באמת עושה ת'עבודה כמו שצריך?
אם כן שתפו בדגם מומלץ!

רינהרינה

משתמש מקצוען
השואב יאסוף גם מקום מלא עם שערות??? או שהוא יהרס מהשערות?
אם זה כמות ממש גדולה של שערות, למשל קבוצות שיער על הרצפה אחרי תספורת הוא פחות מסתדר,
צריך מידי פעם לפתוח ולהוציא את השערות.
הן נתקעות בפתח של המיכל.

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לדעתי האי רובוט לא יעיל.
צריך להשתעבד אליו כדי שהשטח יהיה פנוי. לפעמים הוא נתקע ולא זז משם...
דודה שלי רכשה את האי רובוט ובזמן הקנייה התלבטה בינו לבין שואב של דייסון.
האמת שנשבר לה מלהרים כיסאות, לפנות את השטח ולבסוף גם להעביר סמרטוט מפאת סימני הניגוב שהוא משאיר אחריו, התייאשה ממנו ורכשה שואב של דייסון.

רינהרינה

משתמש מקצוען
לי יש רובורוק S6 ואני מרוצה מאד מאד!!!
בזכותו הולכים לשון כל לילה עם רצפה פחות או יותר נקיה,
לסדר בכל מקרה צריך, איתו או בלעדיו.
משתמשת בעיקר בשאיבה.
לא מצליחה להבין את ההשוואה בינו לבין השואב של דייסון, זה רובוטי- עושה במקומי בזמן שאני עושה דברים אחרים.

s2061

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ואני מרוצה מאד מאד!!!
משתמשת בעיקר בשאיבה.
לא מצליחה להבין את ההשוואה בינו לבין השואב של דייסון, זה רובוטי- עושה במקומי בזמן שאני עושה דברים אחרים.
כנ"ל.
יש לי VIOMI V2 של שיאומי.

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
משתמשת בעיקר בשאיבה.

לא באתי ליצור השוואה, כן ציינתי את ניסיונה של דודתי. ביקשו חוות דעת. אז עניתי :)
אני חושבת שלדייסון יש שאיבה הרבה יותר חזקה ועוצמתית.
ולא, לא צריך להרים כיסאות, להזיז דברים, כי לכל חור הוא נכנס, בעזרת המברשות המעולות שלו.

מיותר לציין, אין לי כל קשר לחברת דייסון, וכמובן לא אחוזים, רק למודת ניסיון אנוכי:)

אחת שתיים

משתמש פעיל
קניתי איי רובוט יחסית יקר של סמסון, יש לו שאיבה חזקה, קורנפלקס וכד' זה הבייבי שלי, התמכרתי, לאלו שאוהבות שהרצפה מאוד נקיה, ממליצה מאוד, המחיר 3500

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
משתמשת בעיקר בשאיבה.
מה לגבי פינות?
הרובוט עגול
הוא מצליח להגיע לפינות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה