בית חולים איפה ללדת בירושלים?

ZX

משתמש פעיל
האם בשערי צדק יש ביקורים חופשי???
ומה לגבי הבעל האם הוא יכול להישאר לצד היולדת בשעות הערב והלילה???
היינו באסותא אשדוד לפני כשנתיים ושם לא הסכימו לבעל להישאר.

אנטוריום

משתמש מקצוען
תלוי אם זה במחלקה הרגילה או בביות, ברגילה נראה לי שלא, ובביות מלא תלוי בחברת החדר ואם היא מסכימה יש להם אפילו כמה מזרונים במסדרון בשביל הבעלים/מלוים.

ZX

משתמש פעיל
תלוי אם זה במחלקה הרגילה או בביות, ברגילה נראה לי שלא, ובביות מלא תלוי בחברת החדר ואם היא מסכימה יש להם אפילו כמה מזרונים במסדרון בשביל הבעלים/מלוים.
מניסיון??
רק בביות מלא הם נותנים???
ובמהלך היום כן אפשר להיות ללא הגבלה?

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש לך נסיון בעניין??
לדעתי רוב הבתי חולים לא נותנים לבעל מלווה להיות בלילה ליד היולדת,
כמו שאמרו בעין כרם נותנים בביות מלא במידה וחברת החדר מסכימה או שהיא גם עם מלווה בלילה.
הייתי בביות מלא בעין כרם לפני 5 חוד', אמרתי שאני לא מוכנה שיהיה מלווה בחדר ליולדת השניה,
ובלילה השני נכנסה יולדת עם בעל, זה היה פשוט סיוט שעוד מישהו מסתובב לך בחדר!

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
כמו שאמרו בעין כרם נותנים בביות מלא במידה וחברת החדר מסכימה או שהיא גם עם מלווה בלילה.
הייתי בביות מלא בעין כרם לפני 5 חוד', אמרתי שאני לא מוכנה שיהיה מלווה בחדר ליולדת השניה,
בהדסה עין כרם גם במחלקה הרגילה נותנים לבעל להשאר בתנאי והיולדת השניה בחדר מסכימה!
כנראה לא ניסית את הר הצופים (מנסיון)
ענין של חוויה אישית!
ניסיתי את שתיהם וחוזרת רק לעין כרם...

ZX

משתמש פעיל
ומה בעניין להישאר במהלך היום?
זה אפשרי או שרק בשעות ביקור?

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
גם במהלך היום?
או רק בשעות ביקור?
במחלקה הרגילה (לא בביות מלא) במהלך היום הבעל יכול באופן רישמי להשאר מהשעה 8:00 בבוקר ועד 10 בלילה
מי שרוצה שבעלה ישאר גם בלילה צריכה לבקש את רשות החברה לחדר

ZX

משתמש פעיל
במחלקה הרגילה (לא בביות מלא) במהלך היום הבעל יכול באופן רישמי להשאר מהשעה 8:00 בבוקר ועד 10 בלילה
מי שרוצה שבעלה ישאר גם בלילה צריכה לבקש את רשות החברה לחדר
רק בהדסה או גם בשע"צ?

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כנראה לא ניסית את הר הצופים (מנסיון)

גם אני ממליצה על הדסה הר הצופים אין כאלה דברים אווירה טובה אחיות עם מקסימום סבלנות בקי ור שווה
שמעתי לאחרונה משתי יולדות בהדסה שהצוות מאד מקצועי,
ושעושים הכל בקטע הרפואי.
(למשל אחת חשדו שיש ירידות בדופק, והמיילדת אמרה שעוד שניה כל צוות הרוםאים יגיעו),

אבל בין לבין, נתנו להן לחכות בלי טיפול.
הראשונה ילדה אחרי ר"ה, ואחרי הלידה התינוקת בידיים שלה, והיא חיכתה איזה שעה עד שיחזרו אליה להתייחס..
לא יכלה לזוז, ולא נתנו לה אפילו בגדים לתינוקת!

השניה- היתה מיילדת אחת על שתי נשים, והיולדת השניה התקדמה יותר, אז שעתיים השאירו אותה לבד,
ורק אחרי שעתיים המיילדת נזכרה להכנס, ולגלות שהיא בלידה וצריך מהר לטפל בעניינים..
השאלה אם גם אתן נתקלתן?
ואיך המחלקה בהר הצופים? והאם בעין כרם זה לא קורה?

סנפירית

משתמש פעיל
האם בשערי צדק יש ביקורים חופשי???
בהדסה במחלקה הרגילה מאפשרים לבעל להישאר כמה שאת רוצה,
אף פעם לא העירו לנו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה