התייעצות איפה הכי קל היום לעשות רישיון נהיגה

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
תתאמץ ותעשה בירושלים,
אתה תרוויח נסיון וידע
בסוף אתה צריך לנהוג...

RUSI10

משתמש מקצוען
במודיעין הרבה יותר קל, מבחינת כבישים מאד נוחים , צמתים מסודרים והאופי הנוח של הנהגים שסביב. (הכבישים בירושלים זו חתיכת שפשוף אמיתי, יותר מחשל ונותן מיומנות יותר גבוה, אבל כן, קשה יותר.)

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
אני צריך לגמור מהר ואני צריך מקום שאין ביקוש גבוה
בעיקרון הכי קל ומהר לעבור טסט נהיגה בעיר שאתה גר וחי בו,
כי כך אתה תכיר את מסלולי הטסט בקלות יותר ויש יותר סיכויים לעבור בטסטים הראשונים.
אמנם בי-ם הטסטים נעשים במקום מרוחק לרוב הציבור שלנו,
כך שהנ"ל לא תמיד אינדיקציה.

הייתי מציע לך לבדוק על רמלה.
יש שם מורה נהיגה בשם שלומי שמחון.
קישור לאתר

תעשה חיפוש כאן באתר ותראה שאני ועוד כמה המליצו עליו.
יש ברמלה מורה נוסף שפנוי יותר, לא זוכר את שמו, תעשה חיפוש באתר.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לא הסברת את עצמי נכון
איפה אפשר לגמור מהר רישיון
כלומר כל יום שיעור כפול
התועלת מלקחת יותר מ-4 שיעורים בשבוע היא מזערית, וגם אותם צריך לקחת בנפרד ולא ברצף (מומלץ גם לא יותר מ-3)
המוח צריך את הזמן שלו להתרגל, לא אמרתי שזה לא עוזר כלום אבל זה לא שוה את הכסף, בגדול אחרי 30 שיעורים כאלה תהיה רק ברמה של מישהו שלקח 10-15 שיעורים במתינות יותר.
אם אתה חייב רשיון מהר ואתה מוכן לשלם פי שלוש אז תרוץ על זה, אבל אם לא - תנהג בחכמה.
כנגד כל אחד שמספר לך שהצליח לעשות רשיון "בין האירוסין לחתונה" יש עשרות ששפכו הרבה מאוד כסף ולא עלה בידם.

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
התועלת מלקחת יותר מ-4 שיעורים בשבוע היא מזערית, וגם אותם צריך לקחת בנפרד ולא ברצף (מומלץ גם לא יותר מ-3)
המוח צריך את הזמן שלו להתרגל, לא אמרתי שזה לא עוזר כלום אבל זה לא שוה את הכסף, בגדול אחרי 30 שיעורים כאלה תהיה רק ברמה של מישהו שלקח 10-15 שיעורים במתינות יותר.
אם אתה חייב רשיון מהר ואתה מוכן לשלם פי שלוש אז תרוץ על זה, אבל אם לא - תנהג בחכמה.
כנגד כל אחד שמספר לך שהצליח לעשות רשיון "בין האירוסין לחתונה" יש עשרות ששפכו הרבה מאוד כסף ולא עלה בידם.
למה אם הוא חסיד אפשר בין האירוסין לחתונה

RUSI10

משתמש מקצוען
ברוב המקומות היום אין כ"כ הרבה שיעורים זמינים, בטח לא אצל מורים מומלצים - בגלל שיש ביקוש עצום של כל אלו שנתקעו בסגר הקורונה (פי 3 תלמידים בממוצע ממה שתמיד היו)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה