לימוד נהיגה לא קיבלתי הודעה על המשך התהליך

חיות הקודש

משתמש צעיר
עשיתי בדיקת ראיה לפני לימוד רישיון נהיגה, ולא קיבלתי הודעה על המשך התהליך, מה זה אומר?

MR Designs

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי נפלה טעות בכתובת המייל שכתבת?
או שהאופטומטריסט עדיין לא העביר הלאה את הטופס שלך?
עדיף לברר מול האופטיקה איפה זה עומד

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עשיתי בדיקת ראיה לפני לימוד רישיון נהיגה, ולא קיבלתי הודעה על המשך התהליך, מה זה אומר?
למיטב זכרוני ההודעות נשלחות רק ב-SMS ולכן כדאי לברר מול משרד הרישוי היכן אתם עומדים.

יחיא שמואלי

משתמש חדש
גם אני נתקלתי בבעיה זו כיוון שמשרד הרישוי שולחים את הודעותיהם רק לפלאפון בSMS או בהודעה קולית.
אולי צריך לפנות אליהם ולבקש שישלחו את ההודאות שלהם גם למייל.
אני ניסיתי לפנות אליהם וזה נוסח השאלה ששלחתי להם [פניות הציבור של משרד הרישוי]-
אני נמצא כעת בתהליך להוצאת רשיון נהיגה ואני לא כ"כ ברור בפרטים על השלבים שעברתי ועל השלבים שאני עדיין צריך לעבור וע"כ
אשמח לקבל למייל יותר פרטים [לדוג' אישור לאחר שעברתי שלב בהצלחה ופרטים אודות השלב שעכשיו עלי לעבור]
ובמקום לשלוח את כל ההודאות לפלאפון לקבל אותם למייל.

תודה רבה!
וזה נוסח התשובה-
בקשתך לפניות הציבור - אגף הרישוי - אושר
שלום רב

השלבים:
1. הצהרת בריאות מקוונת
2. בדיקת עיניים
3. תיאוריה
4.מורה לנהיגה ומבחן מעשי

בברכה

רישוי פניות מחוז חיפה והצפון
אולי צריך לפנות אליהם בבקשה יותר ברורה ומפורטת
ואולי גם יעזור אם יפנו למשרד מבקר המדינה בבקשה להגשת השירותים והמידע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה