התייעצות כמה הפרטים הקטנים מעניינים את חברות ההשכרה?

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
למבינים ולבעלי ניסיון:

שכרנו רכב באירופה (נמל התעופה קוסיצה - סלובקיה) ולאחר עיון בתקנון חברת ההשכרה, מופיע שם בסעיף 'מסמכים' כך:
מי שאינם תושבי האיחוד האירופי חייבים להציג את המסמכים הבאים על מנת לאסוף את הרכב: רשיון נהיגה מקומי וגם רשיון נהיגה בינלאומי (או תרגום מאושר על ידי הקונסוליה). המסמכים צריכים להיות מונפקים לפחות 6 חודשים לפני זמן איסוף הרכב.
הבנתי שלהוציא רישיון בינלאומי זה כמה דקות באופטיקה הלפרין, העניין הוא שכמובן לא יעברו 6 חודשים עד איסוף הרכב - השאלה היא אם חברות ההשכרה הן נודניקיות שבאמת בוחנים כל מסמך, או שיחליקו על הסעיף הזה (שלא ממש ברור מה ההיגיון בו).
בשלב הזה אנו יכולים עדיין לבטל ללא עלות - ואנו מתלבטים מה לעשות.

מה אומרים?

חרישאי

משתמש מקצוען
שכרתי בבורגס כשהיה כתוב שחייב בינלאומי, בפועל לא ביקשו לראות בכלל...
לפעמים הדרישות הם למשטרה אם תעצור, אבל אין לדעת

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
למבינים ולבעלי ניסיון:

שכרנו רכב באירופה (נמל התעופה קוסיצה - סלובקיה) ולאחר עיון בתקנון חברת ההשכרה, מופיע שם בסעיף 'מסמכים' כך:
מי שאינם תושבי האיחוד האירופי חייבים להציג את המסמכים הבאים על מנת לאסוף את הרכב: רשיון נהיגה מקומי וגם רשיון נהיגה בינלאומי (או תרגום מאושר על ידי הקונסוליה). המסמכים צריכים להיות מונפקים לפחות 6 חודשים לפני זמן איסוף הרכב.
הבנתי שלהוציא רישיון בינלאומי זה כמה דקות באופטיקה הלפרין, העניין הוא שכמובן לא יעברו 6 חודשים עד איסוף הרכב - השאלה היא אם חברות ההשכרה הן נודניקיות שבאמת בוחנים כל מסמך, או שיחליקו על הסעיף הזה (שלא ממש ברור מה ההיגיון בו).

מה אומרים?
אני הייתי ממליץ פשוט לשאול אותם..

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
למבינים ולבעלי ניסיון:

מה אומרים?
בטוח לא מדובר על וותק נהיגה של 6 חודשים?

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בדרך כל ל לא בודקים (לי מעולם לא בדקו, צרפת, הולנד, צכיה)
אבל שמעתי בפורום שכן שכן בדקו לאנשים
וככל הנראה הכוונה מונפק עד 6 חודשים לפני ההשכרה, (כמו הדרישה לגבי שאר המסמכים במדינות אירופה כגון תעודת לידה וכו שיהיה עד 3 חודשים)

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני הייתי ממליץ פשוט לשאול אותם..

יש רק בעיה קטנה - אין לי קשר ישיר עם חברת ההשכרה, הזמנתי באמצעות אתר הזמנות - ומניסיון, הפקיד ששואלים אותו משחק ראש קטן מאוד, ועונה בדיוק לפי מה שרואה כמוני באתר..
השאלה שלי אם יש סיכוי שבאמת יסרבו למסור לי רכב, או שזה אות מתה..

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בטוח לא מדובר על וותק נהיגה של 6 חודשים?

אני פשוט עשיתי העתק-הדבק - אתה מבין בזה כנראה יותר ממני..

"מי שאינם תושבי האיחוד האירופי חייבים להציג את המסמכים הבאים על מנת לאסוף את הרכב: רשיון נהיגה מקומי וגם רשיון נהיגה בינלאומי (או תרגום מאושר על ידי הקונסוליה). המסמכים צריכים להיות מונפקים לפחות 6 חודשים לפני זמן איסוף הרכב".

אם יאמרו לי מביני דבר שזה רק לעניין וותק 6 חודשים - נשמח כמובן..

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
יש רק בעיה קטנה - אין לי קשר ישיר עם חברת ההשכרה, הזמנתי באמצעות אתר הזמנות - ומניסיון, הפקיד ששואלים אותו משחק ראש קטן מאוד, ועונה בדיוק לפי מה שרואה כמוני באתר..
מאיזה אתר הזמנתם?
יש להם שרות לקוחות?
אולי תעלו פה את הנוסח המקורי ללא תרגום?

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני הזמנתי כמה פעמים באתר ואח"כ שלחתי אימייל, אמור להיות מצורף לאישור ההזמנה פרטים ליצירת קשר
וכן, עכשיו הזמנתי רכב בפולין, היה כתוב במפורש שצריך לפחות שנה רישיון, שלחתי מייל האם אפשר גם נהג חדש פחות משנה והם אישרו לי את זה בתנאי מסוים
שווה לנסות
הסברה אומרת שהם לא יעמדו על זה, אבל אף פעם א"א לדעת
אני גם שכרתי רכב ברומא לפני כמה שבועות למרות שאני נהג חדש וכתוב במפורש שהם לא משכירים לנהגים חדשים
אמנם חייבו אותי בעלות נוספת

סבא ישראל

משתמש מקצוען
גם אם יתנו את הרכב אם חס ולילה תהיה תאונה יכול להיות שהם יחפרו קצת יותר כדי לא לשלם ביטוחים

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גם אם יתנו את הרכב אם חס ולילה תהיה תאונה יכול להיות שהם יחפרו קצת יותר כדי לא לשלם ביטוחים
לא בטוח שיעזור להם, יכול להיות שחברת השכרה ברגע שהיא שחררה רכב בצורה רשמית, האחריות עליה לוודא שיש ביטוח וכו'
צריך לבדוק את זה

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מאיזה אתר הזמנתם?
יש להם שרות לקוחות?
אולי תעלו פה את הנוסח המקורי ללא תרגום?
1689508205949.png

זה האתר
התרגום הינו מקורי (לא טרנסלייט) כתוב במקביל גם בהונגרית כנראה.

לעומת זאת בגוף המייל שהגיע לא דיברו על רישיון בינלאומי:

1689508412987.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה