דרוש מידע איפה אפשר להשיג עכשיו קמח בטחינה יבשה?

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
קמח ממותג "יש" הוא בטחינה יבשה

• תודה
Reactions: MOM

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
קמח ממותג "יש" הוא בטחינה יבשה
בבדץ אמרו לי שכוסמין אף פעם לא נשטף במים. ולכן כל קמחי הכוסמין, לבן שמונים אחוז ומאה אחוז הינם בטחינה יבשה.
גם רוב קמחי הקמח מלא. בדגש על רוב
התקשרתי לבדץ, והם אמרו שאין בו חשש
מעניין. כי לי בדץ אמרו "לפי הכיתוב" זאת אומרת שצריך שיהיה כתוב טחינה יבשה.

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מעניין. כי לי בדץ אמרו "לפי הכיתוב" זאת אומרת שצריך שיהיה כתוב טחינה יבשה.
תלוי בנוסח של השאלה,
אם שאלת- איך יודעים מהו קמח יבש? קיבלת את התשובה שקיבלת.
אני שאלתי ספציפית לגבי קמח כוסמין, וקיבלתי תשובה תואמת.

אבגד1234

משתמש פעיל
בבדץ אמרו לי שכוסמין אף פעם לא נשטף במים. ולכן כל קמחי הכוסמין, לבן שמונים אחוז ומאה אחוז הינם בטחינה יבשה.
מעניין,
כי אני התקשרתי ל"בר ולחם",
שיש להם הכשר של העדה החרדית,
ואמרו לי שזה לא טחינה יבשה

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מתקנת
דיברתי עם בדץ, אכן, רק לפי הכיתוב. לא ברור לי מדוע נאמר לי כך בעבר,
@תאורת חירום, לתשומת ליבך,
וכן כל מי שהגיב להודעה הקודמת @MOM ' @תמי אחת ,@סווצ'אר. .
מישהו כאן מעוניין להחליף קמח כוסמין לבן תמורת קמח כוסמין 80 או 100? יש לי 5 חבילות קמח כוסמין לבן של "נפלאות" במפעל אמרו לי שהקמח הלבן הוא מטחינה רטובה, השמונים והמאה מטחינה יבשה. מחפשת להחליף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה