דרוש מידע איפה אפשר להשיג עכשיו קמח בטחינה יבשה?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מתקנת
דיברתי עם בדץ, אכן, רק לפי הכיתוב. לא ברור לי מדוע נאמר לי כך בעבר,
@תאורת חירום, לתשומת ליבך,
וכן כל מי שהגיב להודעה הקודמת @MOM ' @תמי אחת ,@סווצ'אר. .
מישהו כאן מעוניין להחליף קמח כוסמין לבן תמורת קמח כוסמין 80 או 100? יש לי 5 חבילות קמח כוסמין לבן של "נפלאות" במפעל אמרו לי שהקמח הלבן הוא מטחינה רטובה, השמונים והמאה מטחינה יבשה. מחפשת להחליף.
באמת התקשרתי עוד באותו יום לבדץ ולא הסכימו לתת לי שום מידע!
רק אמרו כמו שתיקנתם שזה ממש לא כלל! ואין כלל בזה!
ורק לפי הכיתוב.
אז מעניין שוב המידע שהצלחתם להביא על שמונים אחוז ועל 100 אחוז האם זה רק מבדץ או מבעלי המפעל?

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
באמת התקשרתי עוד באותו יום לבדץ ולא הסכימו לתת לי שום מידע!
רק אמרו כמו שתיקנתם שזה ממש לא כלל! ואין כלל בזה!
ורק לפי הכיתוב.
אז מעניין שוב המידע שהצלחתם להביא על שמונים אחוז ועל 100 אחוז האם זה רק מבדץ או מבעלי המפעל?
שמונים ומאה אחוז אמרו לי במפעל של נפלאות, המזכירה היתה מאד אדיבה וביררה לי. אבל לא מסתמכת על זה יותר. קניתי קמח של בדץ עם כיתוב של טחינה יבשה. אגב, על הקמחים המלאים אני יודעת כבר כמה שנים. הסיפור של הקמח כוסמין הלבן נאמר לי רק לפני שנה או שנתיים, מאד התפלאתי ווידאתי עם הנציג שאכן הבנתי אותו נכון. משהו מאד לא ברור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה