כללי אינדיזיין מכהה את הצבעים מפוטושופ

dmm770

משתמש רשום
שלום רב,

בעקבות האשכול שהעליתי בעבר http://www.prog.co.il/showthread.php?t=164165 רציתי לשאול:

בפועל כשאני מעביר מסמך בצבעי דואוטון מפוטושופ לאינדיזיין הצבעים נהיים הרבה יותר כהים וזה מאבד בעצם את הצבע שאני מעונין להדפיס.

האם למישהו יש עצה? איך אני שומר על אותם צבעים באינדיזיין? אני אמור להגדיר את זה באינדיזיין ג"כ?

תודה מראש!

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין לי מושג אם יעזור לך.
כשמיבאים תמונות שחור לבן (גרייסקל) לאנדזיין, אפשר לצבוע אותם באנדזיין בצבע שאתה חפץ.
עושים את זה ע"י בחירת התמונה (לא המסגרת) ואז ניתן לבחור צבע.

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באינדיזיין הצבעים "מוכשרים" להדפסה...

שלמה

משתמש מקצוען
אינדזיין היא בסך הכל "מרחב עבודה" שיכולה לעבוד בRGB או בCMYK.
בהגדרות ייצוא הקובץ, אפשר להגדיר את מרחב הצבע הרצוי.
גם בהגדרות של "הפיכת כל תמונות RGB לCMYK", יכול להיוצר מצב שיהיו נפילות של צבע, בגלל שההמרה היא המרה גורפת.
הפיכת תמונה בודדת בפוטושופ למשל, היא לגופו של תמונה כולל שליטה על אפשריות צבעי ההמרה, יחסי או מוחלט.

עוד הערה חשובה:
בזמן ייצוא הקובץ, יש הגדרות של הקטנת הפיקסלים של התמונה.
לעומת זאת בהגדלה התמונה, אינדזיין לא יכולה "לנפח פיקסלים". תמונה בגודל של 150 פיקסלים לא תעלה באינדזיין ל300 פיקסלים.

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אתה מדפיס בסופו של דבר בהדפסת 2 צבעים?
אז מה זה מעניין איך זה נראה באינדזיין לעומת הפוטושופ?
גם אם זה נראה אדום וצהוב, העיקר שבסופו של דבר זה יודפס ב-2 הפנטונים שקבעת....

(כדאי לכתוב לדפוס את המספרים המדויקים, למרות שאפשר לראות זאת לבד בקובץ הpdf)

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
זה יכול להיות עניין של output preview שונה בפוטושופ ואינדיזיין. באינדיזיין גשי ל
view>proof setup
ובדקי שאת משתמשת באותו פרופיל כמו בפוטושופ.
למשל, אם תבחרי custom ואז Adobe RGB הצבעים נהיים הרבה יותר בהירים כי את מרשה לאינדיזיין להתמש ב-gamut המלא שמסך יכול להראות, משא"כ אם הפרופיל הוא למשל document CMYK אז את מגבילה את עצמך לתצוגה של צבעים שניתן להדפיס (שזה כמובן רצוי אם אמנם את עובדת על חומר שיודפס).

שלמה

משתמש מקצוען
אריאל.
אפשר לסנכרן (רצוי דרך הבריג'), את מרחבי הצבע של תוכנות האדובי, פוטושופ, אינדזיין ואילוסטרטור.

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נכון. נשמע לי שזה הבעיה שלו.

dmm770

משתמש רשום
תודה לכולם על ההערות המחכימות?

אפש לקבל הסבר פרטני יותר איך מסכנרנים את מרחבי הצבע של תוכנות אדובי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה