בשרי איך מבשלים כבד שיהיה משובח?

mmll

משתמש רשום
ואף פעם לא להקפיא כבד צלוי!! זה נהיה גרגירי!
אני גם חשבתי כך עד שבשבת האחרונה אמרו לי איך להפשיר את הכבד בצורה טובה ויצא מצוין .
אז איך מפשירים-לעטוף את הכבד הקפוא עם נייר סופג ולהניח בשקית או צלחת לתת לו להפשיר טוב טוב(מנסיון רק על כבד טרי -צלוי שהקפאתי בהקפאה ביתית)

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני גם חשבתי כך עד שבשבת האחרונה אמרו לי איך להפשיר את הכבד בצורה טובה ויצא מצוין .
אז איך מפשירים-לעטוף את הכבד הקפוא עם נייר סופג ולהניח בשקית או צלחת לתת לו להפשיר טוב טוב(מנסיון רק על כבד טרי -צלוי שהקפאתי בהקפאה ביתית)
זה באמת חוזר למצב טרי? לא גרגרי??

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
מוזר?!
מענין לנסות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה