איך יוצרים כתב ראי בהקלדה?

תרצה

משתמש מקצוען
איך עושים ב"וורד" כתב ראי? אני צריכה בשביל הדפסה שידביקו אח"כ על טפט,
מישהו יכול לעזור לי, בבקשה?

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם יש לך פונטים לפלש אולי זה יעזור לך

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
יש מדפסות שבפקודת ההדפסה ניתן לסמן V להדפסה הפוכה,
תבדקו אם יש לכם אופציה כזו.

בתוכנות גרפיות אין בעיה לכתוב בתיבת טקסט הפוכה, או לשים תמונה הפוכה
בפוטושופ, אינדיזיין או אילוסטריטור
אם זה יעזור
את יכולה לשלוח לי PDF ואשלח לך קובץ PDF חדש הפוך.

תרצה

משתמש מקצוען
אין לי פונטים לפלש. (אינני עוסקת בגרפיקה ומולטימדיה)

בהגדרות המדפסת - אבדוק.

תודה!

אמת אחת

משתמש פעיל
נכתב ע"י תרצה;1829818:
איך עושים ב"וורד" כתב ראי? אני צריכה בשביל הדפסה שידביקו אח"כ על טפט,
מישהו יכול לעזור לי, בבקשה?

אפשר ב - wordart
לכתוב רגיל ולהפוך ...

תרצה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אמת אחת;1829844:
אפשר ב - wordart
לכתוב רגיל ולהפוך ...

כך ידעתי גם אני, אבל היום כשניסיתי גיליתי שבגרסה שלי אי אפשר. רק בגרסאות ישנות יותר.

תודה בכל אופן.

משל

משתמש פעיל
נכתב ע"י תרצה;1829993:
כך ידעתי גם אני, אבל היום כשניסיתי גיליתי שבגרסה שלי אי אפשר. רק בגרסאות ישנות יותר.

תודה בכל אופן.

אז תשמרי את הקובץ כגירסה ישנה (97-2003) ואז תצליחי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה