התייעצות איך הייתם מגיבים לכזו סיטואציה??

מצב
הנושא נעול.

מאן דאו

משתמש פעיל
אתה אחראי על החיים שלך, ובמידה מסוימת התנהגת בחוסר אחריות
ולא לוקחים גלולה שאינה באריזה , לא לוקחים תרופה שלא מכירים, במיוחד אם יש לך רקע רפואי
אתה כועס עליו על משהו שגם אתה לוקה בו= חוסר אחריות....
להבהיר שוב - לא היה כל רקע רפואי! ומה שהיה היה והכל בידי שמיים, שאלתי: האם וכיצד יש להתייחס למציאות כיום?

שמעון963852741

משתמש פעיל
הוא חותר לדעתי, לדעת איך לגרום ל"צדיק", להתנצל, ולסיים את הסאגה הזו.
אם אכן כן הוא, המלצתי, נסה לשלוח מישהו אחר, שיספר לו איך אתה מרגיש, ושאתה נוח להתפייס, אבל מצפה להתנצלות.

מאן דאו

משתמש פעיל
הסבר, פרט ונמק...
מה אתה רוצה שיכתבו לך...
מה הדרך הנכונה מצידי שבה אני צריך להתייחס למקרה (כוונתי להד ולקולות של האנשים שמדברים ומפיצים שמועות..).

ושאלתי העיקרית: איך להתייחס לאותו אדם, שלא מעוניין אפילו לדבר איתי, ובוודאי שלא לראות אותי, וזאת גם לאחר ששלחתי אליו אנשים וחברים משותפים. (יש לציין שכדי לנקות את שמו מהשמועות שנפוצו, הוא הפיץ או לפחות ניסה להפיץ שמועות שונות).

אני רוצה לא להיפגע נפשית מהסיפור ולא לפגוע או להיות בריב עם שום אדם, מספיק לי הצער מהנושא הרפואי עצמו!!

יחיא צהרי

משתמש רשום
אותו "צדיק" לא בא לבקרני, ואף לא התקשר לשאול בשלומי, החלטתי ליזום שיחת טלפון כזו ולהודיע לו שאני בסדר וכו'. אך כמו שאתם מנחשים גם את השיחות האלו הוא דחה אחד אחרי השני...
הוא בטוח התכוון לטובה, אם לא שהוא שונא מושבע שלך...
אז הוא באמת צדיק!
ואם התרופה נמצאת אצלו, כנראה שהוא נזקק לה...
גם נכון, ולכן עדיף באמת לא לסמוך עליו...
לאלו יש לב טוב, אבל הם קצת - איך נאמר בעדינות - מבולבלים!
ואת זה אני מעלה כאן לאחר שדודי סיים את חייו באורח טראגי כתוצאה מכדור שרופא הביא לו.
באמת מפחיד, ולכן טוב לנקוט במשנה זהירות.
3. כוונתו של אותו אחד (הצדיק) הייתה לטובה כנראה לפי הבנתו והכשרתו הרפואית (לתת תרופה הדורשת מרשם, ללא הבחנה מוקדמת - ואף שאין לו כל סמכות לכך)
אם הוא חי על כדור זה, אז הוא לא יכול לראות רופא המאשר כאלו כדורים..
כי אם בטעות יום אחד הוא ישכח?... רח"ל.

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה הקשר לתת קלונקס לכאבי ראש? למעם ה'
קלונקס הרגיל נראה שונה מאקמול , אין קשר בכלל להתבלבל בינו, (אולי במינון הגבוה זה נראה כמו אקמול)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  30  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה