דרוש מידע איך אתם מנקים את התנורים והתבניות?

באזזזזזזזז

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
(תנורי בילד אין - אם זה משנה)
אפשר להשרות לילה שלם תבניות בתוך התנור עם סנט מוריץ או שזה מסוכן?

bnoya

משתמש מקצוען
(תנורי בילד אין - אם זה משנה)
אפשר להשרות לילה שלם תבניות בתוך התנור עם סנט מוריץ או שזה מסוכן?
התלבשת על המטבח? :)
אני לא השארתי בתוך התנור אלא שמה בתוך שקית אטומה את התבניות משפריצה מלא סנט מוריץ סוגרת לכמה שעות, אח"כ מוציאה מהשקית, כמו חדש....

באזזזזזזזז

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חח באמת התפדחתי לפתוח ככה כמה אשכולות אחד אחרי השני... אבל מה לעשות, מנסה לסיים כבר את המטבח.

112123

משתמש מקצוען
התלבשת על המטבח? :)
אני לא השארתי בתוך התנור אלא שמה בתוך שקית אטומה את התבניות משפריצה מלא סנט מוריץ סוגרת לכמה שעות, אח"כ מוציאה מהשקית, כמו חדש....
תקראו באשכול אחר על ההיא שהלך לה השיש
זהירות עם הסנט מוריץ!

bnoya

משתמש מקצוען
זהירות עם הסנט מוריץ!
נכון!!!
לי הלכו האצבעות... חובה כפפות (כדאי לשים אפילו כמה שכבות) ומסיכה (היום יש לכולנו :) )
אני שמתי באמבטיה בתוך 2 שקיות, ב"ה לא קרה כלום.

מילולית

משתמש מקצוען
אני מכניסה בערב כל תבנית לאחר שהשפרצתי עליה לתוך אשפתון סגור וכך גם את הרשתות ושמה במרפסת.
בבוקר מוציאה מהשקית ושוטפת. יוצא כמו חדש.

באזזזזזזזז

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זהירות עם הסנט מוריץ!
טיפשה שכמותי, נגמר לי הכפפות והשפרצתי בלי ועכשיו אני עם כוויות מהסנט מוריץ
ראיתי את ההודעה רק אחרי :(

אני מכניסה בערב כל תבנית לאחר שהשפרצתי עליה לתוך אשפתון סגור וכך גם את הרשתות ושמה במרפסת.
בבוקר מוציאה מהשקית ושוטפת. יוצא כמו חדש.
צריך כל תבנית בנפרד? השפרצתי מבחוץ ומבפנים ושמתי הכל באותו שקית

שולחן עץ

משתמש פעיל
טיפשה שכמותי, נגמר לי הכפפות והשפרצתי בלי ועכשיו אני עם כוויות מהסנט מוריץ
ראיתי את ההודעה רק אחרי :(

צריך כל תבנית בנפרד? השפרצתי מבחוץ ומבפנים ושמתי הכל באותו שקית
זה בסדר גמור עכשיותשאירי עד הבוקר לא דחוף מיד כשקמים אלה כשיש זמן לשטוף עם מים וסבון יוצא חדש

בני מלכים

משתמש חדש
אגב יש חומר עם ריח הרבה יותר ידידותי ואיכותי לא פחות -סנו פורטה (בקבוק שחור עם ראש צהוב), מנקה כמו הסנט מוריץ אבל החריפות פחותה (בסנט הייתי נכווית אפילו עם כפפות)

bnoya

משתמש מקצוען
אגב יש חומר עם ריח הרבה יותר ידידותי ואיכותי לא פחות -סנו פורטה (בקבוק שחור עם ראש צהוב), מנקה כמו הסנט מוריץ אבל החריפות פחותה (בסנט הייתי נכווית אפילו עם כפפות)
גם אני מעדיפה אותו על הסנט מוריץ. הוא באמת יותר ידידותי. קיבלתי ממנו כוויות איומות בגלל שלא שמתי לב שנהיה חור באחת הכפפות כך שהוא חריף לא פחות. מבחינתי הוא גם מנקה פחות טוב מסנט מוריץ אבל מעדיפה אותו כי הוא יותר עדין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה