איזו מתנה תרצו הפעם?????

טורקיז

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
רישמו הצעות למתנה שכל גבר / אישה ישמח / תשמח לקבל- יום הולדת, יום נישואין וכו' זה יעזור לכל הבעלים והנשים ששוברים/ות את הראש איזו מתנה לקנות הפעם.

:)יום הולדת/יום נישואין שמח:eek:

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שכל אחד ישמח?
נו נו.

לגברים יש את הקטע של ארנק, שעון, בושם, עט, כלי כסף.
נשים :( בד"כ אני קונה לגבר:))
ספר תחינות.(אני ממש ממליצה) , תכשיט, שעון, בושם, ערכת טיפוח, (כזו מבודי שופ וכדו')
איפור.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אשה -בד"כ אוהבת הכל חוץ מספרים. (מתי יש זמן לקרוא?)
לגבר כלום חוץ מספרים(של תורה)

דניאל נ

משתמש מקצוען
לגבר מחשב נייד חדש ש״ס חתנים אייפון כשר עט מוזהב
לאשה : חוט ומחט סינר חדש וכסא נוח במטבח

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י דניאל נ;672628:
לגבר מחשב נייד חדש ש״ס חתנים אייפון כשר עט מוזהב
לאשה : חוט ומחט סינר חדש וכסא נוח במטבח

לגבר: מחזיק מפתחות עם שם, מטאטא ויעה חדשים, פח אשפה מוכסף למטבח שלא יהיו לו פדיחות כשהוא יורד עם זה...

לאישה-כרטיס אשראי טעון ב-1000 ש"ח

שריל'ה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בושם של דולצ'ה או ג'יוונג'י או dkny
סט איפור
תכשיטים בלי סוף
שוב תכשיטים.... למקרה שמקודם לא היה ברור.
שובר קנייה בחנויות בגדים
אחד מכל אלה זה יהיה בסדר בטוח..

• תודה
Reactions: og

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני עשיתי פעם לבעלי, מצגת חמודה, עם תמונות שלנו ושל הילדים מחוויות מרכזיות מהשנה האחרונה, וקראתי לזה 27 רגעים (על שם מס' האביבים), וכל דף היה רגע של... ותמונות מתאימות, לדוגמא: רגע של כיף, רגע של שלווה, רגע של שמחה, רגע של ביחד, רגע של נחת יהודית, ועוד ועוד לפי התמונות. שמתי על דיסק, וכמובן מדבקה מעוצבת ותואמת לעיצוב של המצגת, ושמתי לו בכיס של החליפה, כשהגיע לעבודה הוא ראה את זה ומאוד מאוד התרגש. (לדעתי הרבה יותר מכל מתנה אחרת), ואנחנו נהנים עד היום לפתוח מדי פעם ולראות...

אבל בינינו, אני מעדיפה לקבל כרטיס אשראי של 100000 ש"ח כמו שהציעו מעלי מאשר כזו מצגת, אבל עד אז זה מצוין....;););)

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לגבר - עץ שבו גדלים דולרים
לאשה - כרטיס אשראי-לא מוגבל.
סמיילי מצפה...

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בתור נשואה טריה, כשיום אחד החלטתי להכין שניצלים וגיליתי שבכל המטבח המאובזר (תודה לאמא ולקל...) אין אפילו רבע פטיש כדי שיצאו דפוקים כמו שצריך, נאלצתי כבר בשבוע הראשון לשהותי בדירה החדשה לדפוק אצל שכנה ולהשאיל... (אוף, אפילו תפוחן וכותש שום היה לי, ורק כלי כל כך בסיסי היה חסר... איזה בושות... כך הרגשתי אז, אל תלגלגו...) בכל אופן, כשבעלי הטרי חזר וטעם מהשניצלים הטריים סיפרתי לו את מעללי הבוקר כדרכן של נשים...
בקיצור, תאמינו לי, כאשר עוד באותו ערב הוא חזר מהכולל ובתיאטרליות הניף לעומתי שקית מתנה שהכילה: פטיש שניצלים (!) עטוף בצלופן (!!) עם סרט מתנות שהורכב מחמצוצים (!!!, הוא כבר הספיק לשמוע שזה הממתק האהוב עלי...) וכמה מילים מצורפות.... (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) זה היה שווה יותר מ: $ 10000000000
מבטיחה לכם !!!! (עם קצת אינטלגנציה רגשית, תחשבו לבד למה, ותגיעו לאותה מסקנה...)
ועוד משהו:
בשעתו, הוא שיתף אותי יום אחד בחששותיו שב"ה יש לי כבר ה-כ-ל ולא יהיה לו מה לקנות לי יותר... הרגעתי אותו שאני כבר מכינה לו רשימה שתספיק עד 120+ מע"מ... הוא לא צריך להתלבט יותר, רק בכל פעם שתחשק נפשו להפתיעני, נא הקף בעיגול את התשובה הנכונה... מצידי שילך לפי הא' ב' העיקר שיגיע לאות ת'... ומי יודע, אולי אפילו אפשר לעשות רוורס בא"ת ב"ש....

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י 3012;673215:
בתור נשואה טריה, כשיום אחד החלטתי להכין שניצלים וגיליתי שבכל המטבח המאובזר (תודה לאמא ולקל...) אין אפילו רבע פטיש כדי שיצאו דפוקים כמו שצריך, נאלצתי כבר בשבוע הראשון לשהותי בדירה החדשה לדפוק אצל שכנה ולהשאיל... (אוף, אפילו תפוחן וכותש שום היה לי, ורק כלי כל כך בסיסי היה חסר... איזה בושות... כך הרגשתי אז, אל תלגלגו...) בכל אופן, כשבעלי הטרי חזר וטעם מהשניצלים הטריים סיפרתי לו את מעללי הבוקר כדרכן של נשים...
בקיצור, תאמינו לי, כאשר בערב הוא חזר מהכולל ובתיאטרליות הניף לעומתי שקית מתנה שהכילה: פטיש שניצלים (!) עטוף בצלופן (!!) עם סרט מתנות שהורכב מחמצוצים (!!!, הוא כבר הספיק לשמוע שזה הממתק האהוב עלי...) וכמה מילים מצורפות.... (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) זה היה שווה יותר מ: $ 10000000000
מבטיחה לכם !!!! (עם קצת אינטלגנציה רגשית, תחשבו לבד למה, ותגיעו לאותה מסקנה...)
ועוד משהו:
בשעתו, הוא שיתף אותי יום אחד בחששותיו שב"ה יש לי כבר ה-כ-ל ולא יהיה לו מה לקנות לי יותר... הרגעתי אותו שאני כבר מכינה לו רשימה שתספיק עד 120+ מע"מ... הוא לא צריך להתלבט יותר, רק בכל פעם שתחשק נפשו להפתיעני, נא הקף בעיגול את התשובה הנכונה... מצידי שילך לפי הא' ב' העיקר שיגיע לאות ת'... ומי יודע, אולי אפילו אפשר לעשות רוורס בא"ת ב"ש....

סתם טיפ לפעם הבאה ;) (או לבת...)

אצלי משום מה כנ"ל, רק שלא היה נאה לי לדפוק אצל השכנים או שלא בדיוק סמכתי על כשרותם, ודפקתי עם תחתית בקבוק זכוכית - יצא מצוין.

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mig;673219:
סתם טיפ לפעם הבאה ;) (או לבת...)
ודפקתי עם תחתית בקבוק זכוכית - יצא מצוין.
אצלי משום מה, נראה לי שהוא היה אוכל באותו יום שניצלים בציפוי פירורי זכוכית...

מלימירי

משתמש פעיל
בשביל אבא שלי המתנה הכי טובה זה ספרי קודש מכיון שלא ידענו מה לקנות לו
קנינו קופסת בונבון והצמדנו לה מעטפה עם סכום כסף רציני לקניית ספרים
ארזנו הכל בעטיפת מתנה מרשימה
הוא מאד מאד נהנה

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מתנה לאשה
זה אינדבדואלי כל אחת מה שהיא אוהבת. (אני למשל אשמח עם הכל.....):

למי שאוהבת בית: אביזרי טיפוח לבית: תמונה יפה, וילון, מנורה יפה, מפה, כרית נוי, ואזה נאה עם פרחים, סט אמבטיה יפה,

למי שאוהבת לפנק את עצמה: בושם,קרם טוב, תכשיט, שעון ממותג, משקפי שמש חדשים, תיק, ארנק,מטריה ממותגת, צעיף מענין ואפילו נעל או ג'קט חדש.

למי שאוהבת את המטבח: אביזרי אפיה מענינים, אפשר גם מכשיר חשמלי כמו: מכשיר למילק שייק, מכשיר לבלניצ'עס וכד'.

דברים שקשורים לעבודה:כמו גרפיקאית- כסא טוב, ערכה משרדית מיוחדת, וכו' וכו'.

לגברים: עוד לא מצאתי משהו מעבר לספרים וכל הקשור לזה. אשרינו!
עט? סתם טיפשי וחבל להשקיע, כותבים בעט רגילה.
אולי כלי כסף (אבל האשה נהנית יותר מהגבר....)
אפשר גם משהו לשבת כמו מפית לחלות יפה, בקבוק זכוכית ליין.
בכלל אפשר בקבוק יין יוקרתי.
יש גם אפשרות לקופסא לטבק מכסף- אבל זה באמת רק למי שמתאים לו.
אולי סדר זמירות כרוך בעור או סדור מיוחד לתפילין.
בכלל כל מוצרי העור מתאימים- סדור, תהילים, מחזורים, סדר פרשיות,
אני זוכרת שקנינו לאבא שלי לגיל 40 נרתיק קטיפה חדש לתפילין. זה היה מאד יפה!

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י 3012;673241:
אצלי משום מה, נראה לי שהוא היה אוכל באותו יום שניצלים בציפוי פירורי זכוכית...

אפשר לדפוק עם מצקת חזקה.

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עט זה לא טיפשי!
כשהייתי כלה קניתי לבעלי עט מוזהב עם השם חרוט ועד היום הוא משתמש עם זה. זה בתוך הווסט שלו והולך איתו לכל מקום: כולל, בנק, דואר........ וכאשר נגמר לא הדיו, לקחנו דיו מעט פשוט והכנסנו.
ועד היום (כולה 3 שנים) שואלים אותו ממי זה...:p

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נני5;673452:
אפשר לדפוק עם מצקת חזקה.
ואפשר בכלל לחתוך עם סכין. לדעתי יוצא יותר טוב.
מי שרוצה יש לי פטיש מיותר :)

מנגו

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ליקי;673461:
ואפשר בכלל לחתוך עם סכין. לדעתי יוצא יותר טוב.
מי שרוצה יש לי פטיש מיותר :)

נדמה לי ששמעתי שהעניין של הדפיקה של השניצלים, מעבר ל"דיקוק", זה גם המסה של הגידים הפנימיים שהדפיקה מסייעת לזה.
שניצל עם גידים זה ממש דוחה. לטעמי.:eek:

ושכחתן לכתוב לגברים: סטנדר. אני הצלחתי איפלו לעטוף אותו.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אמנם האוירה פה בדיחותית -
אבל ברצינות - עשינו עכשיו תמונה בפיקצ'ר פרפקט,
אין לכם מושג איזה מדהים זה נראה,
וכמה משמח זה לגלות פתאום דבר כזה בבית...
(במיוחד כשזה גדול)
המתנה שאני הייתי שמחה איתה עכשיו -
שיפוצניק שיבוא לסדר את כל הדברים הלא מסודרים בבית.
(מנורות לילה להתקין, למשל וכד'..)
איזו הסתפקות במועט, מה? (:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה