איזה תשתית וספק אינטרנט הכי מומלץ?

david1986

משתמש פעיל
אני מנסה לטפל באינטרנט אצל ההורים שלי, קניתי ראוטר בחנות התחברתי ל019 וניסינו כמה פעמים להגדיר הגדרות ללא הצלחה, הם טענו שיש בעיה בשקע ויש בעיה בתשתית. החזרתי את הראוטר לחנות, לקחתי ראוטר מבזק חזרתי לספק פרטנר הכל עובד מצוין, הבעיה כרגע שזה בלי נטפרי, יש למישהו עצה איך אני חוזר לתוכנית טובה עם נטפרי ושלא יהיו בעיות קודמות,

ישראל ר.

משתמש פעיל
אני מנסה לטפל באינטרנט אצל ההורים שלי, קניתי ראוטר בחנות התחברתי ל019 וניסינו כמה פעמים להגדיר הגדרות ללא הצלחה, הם טענו שיש בעיה בשקע ויש בעיה בתשתית. החזרתי את הראוטר לחנות, לקחתי ראוטר מבזק חזרתי לספק פרטנר הכל עובד מצוין, הבעיה כרגע שזה בלי נטפרי, יש למישהו עצה איך אני חוזר לתוכנית טובה עם נטפרי ושלא יהיו בעיות קודמות,
נשמח לתת לכם שרות בחברת סים כשר 088021818 או במייל sk088021818@

רוצה להצליח

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני עשיתי תשתית של בזק ואתרוג פלוס.
מושלם!
אפש/ר להתאים את החסימה איך שרוצים.
אין תקלות.
אינטרנט חלק ממש!

רוצה להצליח

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
השאלה העיקרית היא איזה חסימה מעוניינים לשים על המחשב
נכון.
ברור.
אני לא הייתי צריכה להרבה זמן.
אלא רק לתקופה של העבודה מהבית.
ביררתי בקהילה שלי ואמרו לי שאו נט פרי או זה.
היה לי נט פרי ולא הייתי מרוצה בכלל.
אתרוג פלוס חוסם הכל.......

כוח עזר

משתמש מקצוען
בזק בינלאומי אחד מהטובים ומהזולים איטרנט מהיר +ראוטר+3000 דקות שיחה דרך מתאם שיחות שמתחבר לראוטר אם היכות טובה ב100 שח בלבד

כוח עזר

משתמש מקצוען
יש אפשרות להתקין את התוכנה של הסינון על המחשב

נערך לאחרונה ב:

תודה לה'!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הסינון בזה 20 ש"ח לחודש
זה חיבור VPN ולא נותנים אותו אלא למי שלא יכול לעשות קו של נטפרי
הכי פשוט זה לעשות מנוי חודשי ב- 15ש"ח,
למי שרוצה כמובן את החסימה ההרמטית שלהם.
אני אישית מאוד נהנה גם מהשירות במקרים שהייתי צריך עזרה בשחרור חסימה להתקנת תוכנות מסויימות

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אנסה לעזור באישי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת הִנֵּה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה כָּל עַבְדֵי יְהוָה הָעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בַּלֵּילוֹת:ב שְׂאוּ יְדֵכֶם קֹדֶשׁ וּבָרְכוּ אֶת יְהוָה:ג יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

השילוב המנצח • אתגר 19

לוח מודעות

למעלה