סינונים סינון במחשב מאק

באזזזזזזזז

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
צריכה דחוף עזרה:
יש לי מחשב בייתי נייח (Windows) עם ראוטר
ומחשב נייד mac מהעבודה, שהאינטרנט שלו מתבסס על המחשב הבייתי.
אני רוצה להתקין ל-mac סינון, אבל בלי התקנה של מערכות הפעלה/קבצים על המחשב מהעבודה.
האם יש דבר כזה? מה אפשר לעשות?
(לא אכפת לי לקנות לו תשתית אינטרנט נפרדת אם צריך, אבל לא להתקין עליו חומרה)

תודה

נערך לאחרונה ב:
הבעיה היא בעצם תעודת אבטחה? כי אני לא מבין מה יכול להיות בעיית בספק מסונן חוץ מזה.
בכל אופן, לא חייבים להתקין תעודת אבטחה, יש כמה עקיפות לכך, לכל עקיפה יש את המעלות והחסרונות שלה.

נ.ב. המקום לשאול שאלות כאלה הוא במוקדי ייעוץ כמו של ביצור חומות הדת וכדו', מכל מקום, במייל האישי אשמח לענות בל"נ: es0583292679gmail.com.

progress

משתמש רשום
הבעיה היא בעצם תעודת אבטחה? כי אני לא מבין מה יכול להיות בעיית בספק מסונן חוץ מזה.
בכל אופן, לא חייבים להתקין תעודת אבטחה, יש כמה עקיפות לכך, לכל עקיפה יש את המעלות והחסרונות שלה.

נ.ב. המקום לשאול שאלות כאלה הוא במוקדי ייעוץ כמו של ביצור חומות הדת וכדו', מכל מקום, במייל האישי אשמח לענות בל"נ: es0583292679gmail.com.
מהן העקיפות בקצרה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה