דרוש מידע איזה תוסף תזונה כדאי לצרוך לחיזוק כללי

אזור טרופי קסום ושקט

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
השייק בהמלצת הרבנית קנייבסקי ע"ה.
הרים אותי על הרגליים!!!!
בכלל מיצי ירקות עוזר מאוד לחיזוק ולהרבה בעיות, מומלץ אפילו כמה כוסות ביום.

היה רופא יהודי בשם גרסון שהמליץ על דיאטה צמחונית וכל שעה לשתות מיץ ירקות בשביל לרפאות מיגרנות, אחרי שהוא המליץ להרבה אנשים התברר שזה יכול לרפאות המון מחלות ואפילו סרטן.

החנוכיה שלי!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לאחרונה הכרתי את "ג'וס פלאס" מוצר טבעי לחלטין שמחולל פלאים!

ההמלצה של משרדי הבריאות בעולם לגבי כמות הפירות והירקות המומלצת ביום – נעה בין 7-13
מנות, *מחמישה צבעים שונים. זה המון.*
כמעט אין אנשים שמצליחים לאכול כל כך הרבה.
מעבר לכך, התקדמות הטכנולוגיה והתעשייה של היום, לצערנו, גורעת מאיכותה של התוצרת החקלאית, אם בריסוס והדברה של כימיקלים וחומרים שהם לא למאכל אדם) ישראל היא שיאנית הריסוס וההדברה בעולם ( ואם זה בתוצרת שנקטפת כשהיא בוסר, כך שחסרים בה המון ערכים תזונתיים חיוניים.
מנגד, הגוף שלנו חווה היום יותר ויותר 'התקפות' מבחוץ, כמו עשן של מכוניות, קרינה, רשתות אלחוטיות,
זיהום אוויר, מתח ולחץ.
כל אלה פוגעים במערכת הגופנית שלנו, מה שיוצר בגוף צורך גדול עוד יותר
למזון בריא ולכמות גדולה של ויטמינים ומינרלים שמגיעים מפירות וירקות
כדי להתמודד עם זה.
*כבר לפני 25 שנה, חברת Juice Plus ראתה את הפער הגדול שנוצר בין מה שאנחנו אוכלים למה שאנחנו אמורים לאכול.*

היא פיתחה מוצר שיגשר על הפער הזה – *30 סוגים של פירות, ירקות, ופירות יער, שנקטפו בשיא הבשלות, נקיים מחומרי ריסוס והדברה,* *בתהליך של ייבוש בהקפאה, הוציאו מהם את המים, הופכים אותם לאבקה, שאותה הכניסו לקפסולות,*
*כדי שנוכל לצרוך אותם בצורה הכי קלה שיש.* *התהליך הזה שומר על כל הערכים התזונתיים החשובים שיש בפירות והירקות.*

*כל הטבע בכף ידינו* – כל כך *פשוט* , כל כך *מדהים* .
על המוצר נערכו 60 מחקרים קליניים, *ומעל 30 אלף רופאים* ברחבי העולם ממליצים עליו בתור בסיס תזונתי יומיומי.
40 מליון לקוחות בעולם, לא טועים !
*שינוי אחד פשוט -*
*JUICE PLUS*

*רשימת הרכיבים של הקפסולות*

תערובת ירקות:
כמוסות ממקור צמחי (הידרוקסיפיפרופילמתיל צלולוז) עם תערובת מיובשת של מיץ ירקות וציפת ירקות המכילה: גזר, פטרוזיליה, שורש סלק, ברוקולי, כרוב עלים, כרוב לבן, עגבניות ותרד; חומרי עיבוי: גומי גאר; חומרים מונעי התגיישות: קלציום קרבונט, מגנזיום אוקסיד, מגנזיום סטארט, ויטמין C (כסידן אסקורבט), אבקת סוכר סלק, ספירולינה, ויטמין E (כדי אלפא טוקופריל סוקצינאט ותערובת טוקופרולים), אבקת שום, בטא קרוטין (פרו ויטמין A), סובין שיבולת שועל, סובין אורז, חומצה פולית.

תערובת פירות:
כמוסות ממקור צמחי (הידרוקסיפיפרופילמתיל צלולוז) עם תערובת מיובשת של מיץ פירות וציפת פירות המכילה: תפוחים (סיבים מיץ), תפוזים, אננס, חמוציות, דובדבני אסרולה, אפרסקים, פפאיה, ויטמין C (כסידן אסקורבאט), אבקת שורש סלק; חומרים מונעי התגיישות: קלציום קרבונט, מגנזיום אוקסיד, מגנזיום סטארט, צלולוזה;
חומרי עיבוי: פקטין הדרים, גומי גואר, ויטמין E כטוקופריל סוקצינאט, ביופלבנואידים מפרי הדר, אבקת אננס, בטא קרוטין (פרו ויטמין A), אבקת תמרים, אבקת שזיפים מיובשים, חומצה פולית.

תערובת פירות יער וענבים:
כמוסות ממקור צמחי (הידרוקסיפיפרופילמתיל צלולוז) המכילות אבקה מיובשת של תערובת מיץ וציפת מפירות יער וענבים של (בשיעורים משתנים): ענבי קונקורד, רימונים,אוכמניות כחולות, חמוציות, אוכמניות בילברי, פטל, פטל שחור, דומדמנית שחורה, דומדמניות, פרי הסמבוק, תה ירוק ושורש זנגביל, L- ארגנין, אבקת הדרים,אבקת קקאו; חומרים מונעי התגיישות: סיליקון דיאוקסיד, מגנזיום סטארט, L-קרניטין, ויטמין C (כסידן אסקורבאט), תמצית גלעיני ענבים, ויטמין E(תערובת טוקופרולים וטוקופרול סוקצינאט), עלה ארטישוק, קו אנזים Q10, חומצה פולית.

*מקור הוויטמינים בג'וס פלאס הוא טבעי בלבד*- ויטמין C מופק מפרי הדובדבן יחד עם מקורות נוספים, ויטמין E מופק משמן הסויה, בטא קרוטן (פרוויטמין A) מופק מאצות (Dunaliella alina), גזר ומקורות אחרים, והחומצה הפולית מתהליך תסיסה ביולוגי הדומה להיווצרותה בגוף האדם.

כשצורכים את הויטמינים שיש לטבע לתת לנו, הגוף פשוט מרפא את עצמו ולא צריך שום תוסף תזונה אחר!

חשוב לציין!

המוצר הוא מזון על לגוף שמורכב מ 30 סוגי פירות ירקות ופירות יער באיכות הכי גבוהה!! ללא ריסוס או הדברה
וברגע שהגוף מקבל את הדלק הנכון שהוא צריך
הגוף מתחיל להתחזק
מערכת החיסון מתחזקת
לגוף יש את הכלים ואת החוזקה ואת היכולת לרפא את עצמו
ולכן אי לכך ובהתאם לזאת כל גוף מגיב אחרת ובקצב שלו
*כמה שזה פשוט והגיוני*

ולכן המוצר אינו מרפא בשום דרך או צורה!
הגוף הוא זה שמרפא את עצמו
ברגע שנותנים לו את הכלים הנכונים!!!!!

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

ההמלצה של משרדי הבריאות בעולם לגבי כמות הפירות והירקות המומלצת ביום – נעה בין 7-13
מעבר לכך, התקדמות הטכנולוגיה והתעשייה של היום, לצערנו, גורעת מאיכותה של התוצרת החקלאית, אם בריסוס והדברה של כימיקלים וחומרים שהם לא למאכל אדם) ישראל היא שיאנית הריסוס וההדברה בעולם ( ואם זה בתוצרת שנקטפת כשהיא בוסר, כך שחסרים בה המון ערכים תזונתיים חיוניים.
מנגד, הגוף שלנו חווה היום יותר ויותר 'התקפות' מבחוץ, כמו עשן של מכוניות, קרינה, רשתות אלחוטיות,
זיהום אוויר, מתח ולחץ.
כדי להתמודד עם זה.
*כבר לפני 25 שנה, חברת Juice Plus ראתה את הפער הגדול שנוצר בין מה שאנחנו אוכלים למה שאנחנו אמורים לאכול.*

היא פיתחה מוצר שיגשר על הפער הזה – *30 סוגים של פירות, ירקות, ופירות יער, שנקטפו בשיא הבשלות, נקיים מחומרי ריסוס והדברה,* *בתהליך של ייבוש בהקפאה, הוציאו מהם את המים, הופכים אותם לאבקה, שאותה הכניסו לקפסולות,*
*כדי שנוכל לצרוך אותם בצורה הכי קלה שיש.* *התהליך הזה שומר על כל הערכים התזונתיים החשובים שיש בפירות והירקות.*

על המוצר נערכו 60 מחקרים קליניים, *ומעל 30 אלף רופאים* ברחבי העולם ממליצים עליו בתור בסיס תזונתי יומיומי.
*שינוי אחד פשוט -*
*JUICE PLUS*

תערובת ירקות:
כמוסות ממקור צמחי (הידרוקסיפיפרופילמתיל צלולוז) עם תערובת מיובשת של מיץ ירקות וציפת ירקות המכילה: גזר, פטרוזיליה, שורש סלק, ברוקולי, כרוב עלים, כרוב לבן, עגבניות ותרד; חומרי עיבוי: גומי גאר; חומרים מונעי התגיישות: קלציום קרבונט, מגנזיום אוקסיד, מגנזיום סטארט, ויטמין C (כסידן אסקורבט), אבקת סוכר סלק, ספירולינה, ויטמין E (כדי אלפא טוקופריל סוקצינאט ותערובת טוקופרולים), אבקת שום, בטא קרוטין (פרו ויטמין A), סובין שיבולת שועל, סובין אורז, חומצה פולית.

תערובת פירות:
כמוסות ממקור צמחי (הידרוקסיפיפרופילמתיל צלולוז) עם תערובת מיובשת של מיץ פירות וציפת פירות המכילה: תפוחים (סיבים מיץ), תפוזים, אננס, חמוציות, דובדבני אסרולה, אפרסקים, פפאיה, ויטמין C (כסידן אסקורבאט), אבקת שורש סלק; חומרים מונעי התגיישות: קלציום קרבונט, מגנזיום אוקסיד, מגנזיום סטארט, צלולוזה;
חומרי עיבוי: פקטין הדרים, גומי גואר, ויטמין E כטוקופריל סוקצינאט, ביופלבנואידים מפרי הדר, אבקת אננס, בטא קרוטין (פרו ויטמין A), אבקת תמרים, אבקת שזיפים מיובשים, חומצה פולית.

תערובת פירות יער וענבים:
כמוסות ממקור צמחי (הידרוקסיפיפרופילמתיל צלולוז) המכילות אבקה מיובשת של תערובת מיץ וציפת מפירות יער וענבים של (בשיעורים משתנים): ענבי קונקורד, רימונים,אוכמניות כחולות, חמוציות, אוכמניות בילברי, פטל, פטל שחור, דומדמנית שחורה, דומדמניות, פרי הסמבוק, תה ירוק ושורש זנגביל, L- ארגנין, אבקת הדרים,אבקת קקאו; חומרים מונעי התגיישות: סיליקון דיאוקסיד, מגנזיום סטארט, L-קרניטין, ויטמין C (כסידן אסקורבאט), תמצית גלעיני ענבים, ויטמין E(תערובת טוקופרולים וטוקופרול סוקצינאט), עלה ארטישוק, קו אנזים Q10, חומצה פולית.

*מקור הוויטמינים בג'וס פלאס הוא טבעי בלבד*- ויטמין C מופק מפרי הדובדבן יחד עם מקורות נוספים, ויטמין E מופק משמן הסויה, בטא קרוטן (פרוויטמין A) מופק מאצות (Dunaliella alina), גזר ומקורות אחרים, והחומצה הפולית מתהליך תסיסה ביולוגי הדומה להיווצרותה בגוף האדם.

כשצורכים את הויטמינים שיש לטבע לתת לנו, הגוף פשוט מרפא את עצמו ולא צריך שום תוסף תזונה אחר!

חשוב לציין!

המוצר הוא מזון על לגוף שמורכב מ 30 סוגי פירות ירקות ופירות יער באיכות הכי גבוהה!! ללא ריסוס או הדברה
הגוף מתחיל להתחזק
מערכת החיסון מתחזקת
*כמה שזה פשוט והגיוני*

זה לא מוצר יקר?

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתבת שאת משתדלת לשמור על אורח חיים בריא - שזה לא רק להתנזר ממאכלים לא בריאים
הייתי מציעה לך לפני כל החומרים הנ"ל, לבדוק את התזונה
הרבה כח אפשר לקבל מפירות וירקות, קטניות, אגוזים, זרעים וכל זה
מצטרפת.
גם אני לא חסר לי כלום לפי הבדיקות אצל הרופאה והלכתי לתזונאית והיא ראתה את התוצאות היא פשוט נבהלה והמליצה שלטובתי להתחיל בשינוי תזונה דחוף היא אמרה שיש
לי בלוטה חלשה מאוד והמחסנים ריקים ומבחינתי הכל היה טוב רק קצת עייפות ומאז שהתחלתי לשנות תזונה( קמח כוסמין, ללא שמרים ללא סוכרים ללא פירות ועוד)אני פשוט אחרת.

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
[QUOTE="יבנה המקדש, post: 5647916, member: 41267"זה לא יקר?[/QUOTE]
תלוי איך את רואה את זה.
אני אישית הייתי בדעה כמוך יקר וכו' אמא שלי לקחה את זה ועוד הרבה מהאזור שלי וכולם בהתחלה היססו וכיום זה הפתיחה של הבוקר של כולנו זה פשוט נס שה' שלח בשבילינו.
אני אישית ממש לא האמנתי לזה ואמא שלי נתנה לי חודש ופשוט ראיתי עולם אחר הייתי אחרי לידה שניה ההתאוששות היתה כ"כ מהירה וקלה ביחס לפעם הראשונה. בכל אופן יקר זה לא....
רק תלוי מה עדיף להשאר חלשה וסמרטוט- מהמיטה למיטה ורק לחשוב על המיטה כי זה יקר. או לשלם ולקבל בתמורה אמא\אישה חזקה עם כוחות עם חיות ומרץ? כל אחת תעשה את השיקול שלה.
בהצלחה.

ronron

משתמש רשום
מצטרפת.
גם אני לא חסר לי כלום לפי הבדיקות אצל הרופאה והלכתי לתזונאית והיא ראתה את התוצאות היא פשוט נבהלה והמליצה שלטובתי להתחיל בשינוי תזונה דחוף היא אמרה שיש
לי בלוטה חלשה מאוד והמחסנים ריקים ומבחינתי הכל היה טוב רק קצת עייפות ומאז שהתחלתי לשנות תזונה( קמח כוסמין, ללא שמרים ללא סוכרים ללא פירות ועוד)אני פשוט אחרת.

למי הלכת?
מה שינית בתזונה?

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למי הלכת?
מה שינית בתזונה?
הלכתי לאחת בבית שמש (מעולה!!)
מה שינתי? המון!! זה כוסמין, אין שמרים , סוכרים, פירות, שמן, שימורים, פירות יבשים, ועוד. ארוחות מסודרות- בבוקר קוואקר\לחם צהרים בעיקר ירקות וחלבון+ פחמימה וערב אותו דבר ובין לבין תפוח או אגס לתקופה של 3 חודשים וכל זאת כדי לנקות את הגוף מקנדידה- פיטריה.

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

זיהום אוויר, מתח ולחץ.
כדי להתמודד עם זה.

*שינוי אחד פשוט -*
*JUICE PLUS*

תערובת ירקות:

תערובת פירות:

תערובת פירות יער וענבים:

חשוב לציין!

הגוף מתחיל להתחזק
מערכת החיסון מתחזקת
*כמה שזה פשוט והגיוני*

איפה קונים את זה?

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא נמכר בחנות צריך להזמין דרך נשים שמזמינות או דרך החברה. באיזה איזור את ? אני יכולה לברר לך.
בצפון.
יש לי מישהו כעת בבורו פארק...
מה הכוונה דרך החברה?

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה