שיתוף איור לסיפור קצר פרשת ויחי

לוין רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

קבצים מצורפים

• ויחי.jpg
    ויחי.jpg
    1.6 MB · צפיות: 73

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מיוחד!! איזה בחירת צבעים וסגנון מושלם.
הערה קטנה, הילדה הקדמית, עם הצמה, אולי כדאי טיפה יותר "להחמיד" אותה.

לוין רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מיוחד!! איזה בחירת צבעים וסגנון מושלם.
הערה קטנה, הילדה הקדמית, עם הצמה, אולי כדאי טיפה יותר "להחמיד" אותה.
אבל אם בסיפור היא מעוצבנת איך אפשר להחמיד את זה?

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אבל אם בסיפור היא מעוצבנת איך אפשר להחמיד את זה?
ההבעה מעולה.
הציק לי משהו במבנה של הראש- הקו של הלסת, והצוואר הרחב.
נכון שככה נכון לצייר אבל בסגנון כזה מותר ואפילו צריך לפעמים לשנות קצת כדי לתת חן לאיור.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צבעים מדהימים ואת הכסא אני מזהה... :)
חמוד הסצנות שאת בונה

הצמה של הילדה אקסלנט אקסקיושן :) מדהים כי מצד אחד מפורט ומצד שני לא שובר את העיצוב הנקי.

הלסת והצוואר באמת עדיף להצר אחרת היא דומה לי כששואלים אותי אם אני באמת נרדמתי. וההבעה מעולה!

הפוזה של האמא על ספה - שלימות.. אני לא יודעת מה אתכם אבל אני מחכה לציור של שבוע הבא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה