דרוש מידע איבערן קעניגרייך

מצב
הנושא נעול.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
חייבת לערוך,
תזכירו לי את ההודעה הזאת בהצגה הבאה, הם בטח ישכחו וישמחו לרענן את הזכרון :p:p:p
גם אם יזכירו זה לא יעזור - בפעם הבאה הם גם ירצו לראות הראשונים...

טנק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לכל המאוכזבים שלא הצליחו לצפות בגלל הסינון של נטפרי, אולי אתם יודעים איך לפחות אנחנו יכולים להציל את הכסף שהוצאנו, ולקבל בחזרה?

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לכל המאוכזבים שלא הצליחו לצפות בגלל הסינון של נטפרי, אולי אתם יודעים איך לפחות אנחנו יכולים להציל את הכסף שהוצאנו, ולקבל בחזרה?
למה לא בדקתם לפני שקניתם? הם כתבו שאם יש לכם סינון על המחשב תבדקו אם הקישורים נפתחים לכם (הם שמו שם 2 קישורים)
אני קניתי כי ראיתי שנפתח לי, אבל אחרי שקניתי ראיתי שהם הוסיפו עוד קישור והוא לא נפתח, וכמה שניסיתי לדבר עם אתרוג, לא הלך. שלחתי להם מייל וביקשתי לבטל והם החזירו לי את הכסף.
אני לא יודעת אם עכשיו יסכימו אחרי שההצגה כבר התקיימה... תנסו.

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
דווקא אנחנו ראינו ומאד נהנינו
יוצא יותר זול מללכת לשידור חי וגם ראינו כל המשפחה ביחד בלי לצאת מהסוכה!!
האמת שנתקע לנו בהתחלה, אז התחברנו למחשב אחר עם גלישה יותר רחבה ואז הכל זרם
היה ממש יפה (ודווקא נהנינו מהפשלות ;) )
הלוואי וכל הצגה יעשו שידור חי בבתים
וסתם שאלה מה הבעיה לפתוח נושא כזה בפרוג?
מה ההבדל בין סרטי נשים לבין שידור חי של הצגה באידיש?

מנה חמה

משתמש פעיל
תתנסו לכתוב להם במייל שלא הצלחתם ואולי תקבלו את הDVD או צפיה חינם בשידור החוזר
yiddishplays שטרודל גימייל נקודה קום

360

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
למה לא בדקתם לפני שקניתם? הם כתבו שאם יש לכם סינון על המחשב תבדקו אם הקישורים נפתחים לכם (הם שמו שם 2 קישורים)
אני קניתי כי ראיתי שנפתח לי, אבל אחרי שקניתי ראיתי שהם הוסיפו עוד קישור והוא לא נפתח, וכמה שניסיתי לדבר עם אתרוג, לא הלך. שלחתי להם מייל וביקשתי לבטל והם החזירו לי את הכסף.
אני לא יודעת אם עכשיו יסכימו אחרי שההצגה כבר התקיימה... תנסו.
לאיזה מייל שלחתם??
כי נרשמנו ובסוף זה לא נפתח לנו ,
הייתי רוצה ליצור קשר עם מישהו משם.

מנה חמה

משתמש פעיל

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
גם חסום

פרסומון

משתמש סופר מקצוען

בראשית-2

משתמש מקצוען
אני מבינה שכל מי שכאן
הוא ממעריצי האונטערן
אז ממליצה לכם לקרוא את הכתבה שעשו עליהם
בבקהילה החג
שווה קריאה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה