דרוש מידע איבערן קעניגרייך

מצב
הנושא נעול.

secret

משתמש סופר מקצוען
מועדים לשמחה לכולם!

האם יש כאן מישהו שנרשם להצגה ומצליח להתחבר?
כשאני נכנסת לעמוד קופץ לי ריבוע אפור עם המילים 'vimeo.com סגר את החיבור באופן בלתי צפוי'.

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לנו זה היה, החלטנו שזה בגלל החסימה שיש לנו אז התחברנו דרך אינטרנט פתוח וזה הסתדר

secret

משתמש סופר מקצוען
אוקיי תודה, באמת שלחתי בקשה לחסימה,
רציתי רק לוודא שזה לא משהו באתר או בגלל שניסינו לבדוק מוקדם מידי.

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה חסימה יש לכם?, אתרוג?
כי עכשיו זה כן נפתח לי, אולי בגלל שמישהו ביקש

טנק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מה עושים שילמתי, ויש לי נטפרי איך אוכל לצפות? האם יהיה אפשרות לקבל את הכסף בחזרה?

$bsd

משתמש פעיל
מישהו הצליח להתחבר לאיבערן קעניגרייך בנטפרי?
יש לי נטפרי, איך תהיה לי אפשרות לראות?

secret

משתמש סופר מקצוען
מישהו הצליח להתחבר לאיבערן קעניגרייך בנטפרי?
יש לי נטפרי, איך תהיה לי אפשרות לראות?
חברה שלי בנטפרי הם שלחו לה לינק נוסף שגם היה חסום,
אחרי זה הם אמרו שאין להם יכולת לפתוח זו הוראה מגבוה.

שלום053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
למה אי אפשר לפתוח, ואחרי החג לחסום שוב?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה