אטופיק דרמטיטיס אצל תינוקות קטנים!

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אז אני שמעתי ממישהיא שסובלת ברמה קשה מאטופיק שהיא שמה את זה יומיומי ,
אני האמת התחלתי לשים לפעמים את המשחה הזו ולפעמים קרם לחות של ליפיקאר, וזה עוזר פלאים,
והבנתי שיש בזה טיפטיפונת קורטיזון,
מענין אם את משתמשת בזה ויודעת עוד מידע על המשחה?
אני לא משתמשת באופן אישי.
איזה עוד מידע את מחפשת מעבר למה שכתבתי לעיל?

נ.ב. כמויות הטעויות שאנשים שסובלים מאטופיק באופן אישי עושים לפעמים יכולות למלא ספר. זה לא הוכחה מספיקה.
כמויות הטעויות שאני עשיתי באופן אישי כאמא צעירה לילדים אטופייים, כנ"ל.

מטרנה

משתמש רשום
אני לא בטוחה שהמשחה מכילה 'טיפונת' קורטיזון, מה שכן - היא מכילה קורטיזון בכמות מבוקרת (כי היא נוצרת מערבוב של כמה משחות רשמיות ומוכרות, ואפשר לדעת בדיוק מה וכמה).
והיא אכן עושה עבודה מצוינת. כמו עוד משחות מהסוג הזה ועל העיקרון הזה ('המשחה המעורבת' של ד"ר אביקם הראל, ערבוב המשחות שממליצה עליו ד"ר שושי גרינברגר, וכדומה).
חשוב מאד לקבל הדרכה מד"ר ולדמן ולא סתם לקנות.
כי כמו כל משחה עם קורטיזון, אסור להשתמש לתקופות ממושכות בלי הפוגה. צריך להשתמש, להפחית בהדרגה, לטפל בזמן השימור באמצעים אחרים (לחות חובה, סיקפלאסט או ערבוב בפנטנים וכדומה חשוב מאד), ובהתפרצות הבאה (בכל זאת אטופיק....) להשתמש שוב על פי אותה שיטה.
את מכירה את המשחה הזו?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה על המענה,
אז לסיכום לפי מה שהבנתי את אומרת למרוח את המשחה ולהוריד בהדרגה ולשמר עם קרם לחות וכ'ו?
בדיוק :)

וחוץ מקרם לחות ממליצה בתקופות השימור גם על משחות טיפוליות קלות ללא מרשם שאינן מכילות סטרואידים, כמו ערבוב של בפנטנים או סיקפלאסט. מאד חשוב.

מטרנה

משתמש רשום

וחוץ מקרם לחות ממליצה בתקופות השימור גם על משחות טיפוליות קלות ללא מרשם שאינן מכילות סטרואידים, כמו ערבוב של בפנטנים או סיקפלאסט. מאד חשוב.
הבן שלי היה לו באזור הטיטול אדום ברמה של כויה מזעזע, ואחרי ששמתי לו את המשחה של וולדמן זה עבר אבל עכשיו התחיל לחזור לו, מה מנסיונך בתחום היית ממליצה בפנטן? טבע קוטן?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
הבן שלי היה לו באזור הטיטול אדום ברמה של כויה מזעזע, ואחרי ששמתי לו את המשחה של וולדמן זה עבר אבל עכשיו התחיל לחזור לו, מה מנסיונך בתחום היית ממליצה בפנטן? טבע קוטן?
טבע קוטן זה גם סטרואידים, אז בהפסקות.
משחת החתלה של מוסטלה שווה ניסוי.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
קונים בבית מרקחת?
מוסטלה?
כן.
כמובן, לא בכל בית מרקחת יש הכל, אבל זה מוצר לא נדיר.
ועוד משהו, משחה עתיקת יומין שמתאימה למקרים של אודם קשה:
אינוטיול.
לשימור אפשר מוסטלה, בפנטן בייבי ועוד.

nc

משתמש סופר מקצוען
לפעמים זו רגישות לטיטול (אצלנו היתה רגישות להאגיס מהסוג היקר דווקא) או למגבונים.
שווה לנסות קודם כל להפסיק מגבונים בכלל. לגמרי. לשטוף רק במים וקצת סבון.
הרבה אינוטיול, ולהקפיד להחליף בתדירות גבוהה, ומיד אחרי יציאה.
אחרי שמגיעים למצב מאוזן אפשר לנסות לחזור לאינוטיול רק פעמיים ביום , ולשחק עם סוג הטיטולים.

nc

משתמש סופר מקצוען
טבע קוטן זה גם סטרואידים, אז בהפסקות.
משחת החתלה של מוסטלה שווה ניסוי.
יותר מזה ,החומרים הפעילים בטבע קוטן אסורים למריחה במקום סגור ולא מאוורר (כמו טיטול)
אפשר לראות בעלון לצרכן (אם טורחים לקרוא אותו) :
במקרה של טיפול בתרופה באזור המכוסה בחיתול, אין להדקו יתר על המידה.

מטרנה

משתמש רשום
לפעמים זו רגישות לטיטול (אצלנו היתה רגישות להאגיס מהסוג היקר דווקא) או למגבונים.
שווה לנסות קודם כל להפסיק מגבונים בכלל. לגמרי. לשטוף רק במים וקצת סבון.
הרבה אינוטיול, ולהקפיד להחליף בתדירות גבוהה, ומיד אחרי יציאה.
אחרי שמגיעים למצב מאוזן אפשר לנסות לחזור לאינוטיול רק פעמיים ביום , ולשחק עם סוג הטיטולים.
כבר ניסיתי כמה סוגי טיטולים וכן מגבונים וגם עברתי רק לרחוץ במים ואינטיול לא עזר לי משום מה,
אבל ביבי פסטה בכמות גדולה יחסית עוזר,

• תודה
Reactions: nc

nc

משתמש סופר מקצוען
כבר ניסיתי כמה סוגי טיטולים וכן מגבונים וגם עברתי רק לרחוץ במים ואינטיול לא עזר לי משום מה,
אבל ביבי פסטה בכמות גדולה יחסית עוזר,
זה קשוח , אבל לתת לילד להיות בלי טיטול לכמה שעות גם מאד עוזר (קשרתי חיתול בד)

שני גיל

משתמש חדש
ניסיתי את כל המשחות שרשומות כאן באשכול ושומדבר לא עזר.
עזבו את כל המשחות עם הסטרואידים/קורטיזון למיניהם.
מניסיון, לאחרונה הרופא ילדים שלי המליץ לי על משחה מעולה ללא קורטיזון בשם- 'פרוטופיק'.
מורחת לבן שלי כל לילה, והעור שלו חלקקקק.
ממליצה לכם ממש לנסות...

image-3-1.jpg

HMB

משתמש פעיל

ערבוב בפנטנים כיצד? ואיזה סוגים?
תודה

nc

משתמש סופר מקצוען
ניסיתי את כל המשחות שרשומות כאן באשכול ושומדבר לא עזר.
עזבו את כל המשחות עם הסטרואידים/קורטיזון למיניהם.
מניסיון, לאחרונה הרופא ילדים שלי המליץ לי על משחה מעולה ללא קורטיזון בשם- 'פרוטופיק'.
מורחת לבן שלי כל לילה, והעור שלו חלקקקק.
ממליצה לכם ממש לנסות...

image-3-1.jpg
זו באמת משחה מצוינת, אבל אסור להשתמש בה לאורך זמן. אני חושבת שההתוויה היא חודש ואז לחזור לרופא (ובדיקות דם למעקב).

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
זו באמת משחה מצוינת, אבל אסור להשתמש בה לאורך זמן. אני חושבת שההתוויה היא חודש ואז לחזור לרופא (ובדיקות דם למעקב).
אכן היא ללא קורטיזון אבל היא גם לא עשויה ממים עם סוכר.
מומלצת לאטופיק עקשנית ברמה בינונית (אטופיק לא עקשנית לא צריכה אותה, ולאטופיק ברמה קשה זה לא מספיק עוזר), ובעיקר במקרים של שימוש ממושך בקורטיזון.

• תודה
Reactions: nc

מטרנה

משתמש רשום
אז אני חוזרת למשחה של ד"ר וולדמן היום דיברתי עם המזכירה שלו והיא אמרה לי שיש משחה רגילה ומחוזקת,
והרגילה מה שיש לי שומרים במקרר וזה מיועד לשימוש יומיומי,
אז למי שמתלבטת מוזמנות ליצור קשר עם המרפאה ולוודא מה המשחה וכ'ו,
העיקר הרבה בריאות!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה